Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moga byc

oslony zostaja stare

jakie masz fele ?

Opublikowano

Zwykle 15"

Opublikowano

To zapomnij o większych hamulcach. Minimum 16 i to nie wszystkie.

Opublikowano

Wiem kolego że w 15" tego nie wsadze. Chcę kupić felgi 16" biedronki bo tak w tym temacie jest ze pasują lub felgi z ET 42. Kalkuluje ile ten mod wyniesie czy się zamknie w 2-2,5k.

Opublikowano

Ale wy macie problemy.

Proste pytanie, czy na 312/255 do jazdy na mieście "ostrej" styknie? będzie duża róznica w porównaniu do 320/288, jest sens inwestować skoro 90% jeżdze po mieście?

próbujesz porównywac dwa zupełnie inne zestawy

dla laika jest to 312/255 vs. 320/288

czyli 8mm z przodu i aż 33 mm z tyłu

a dla mnie jest jest to 312/25-245/10 i 320/30-288/12

czyli jest ogromna róznica w pojemnoości cieplnej tych dwóch zestawów

wystarczy że wezmiesz do reki 312 i 320mm róznica jest kolosalna

wiec sie nie zastanawiaj tylko pakuj 320/288 bo 312/255 jest "prawie" dobre ale do A3 a nie A4

i o to mi chodziło thx

Opublikowano

Wiem kolego że w 15" tego nie wsadze. Chcę kupić felgi 16" biedronki bo tak w tym temacie jest ze pasują lub felgi z ET 42. Kalkuluje ile ten mod wyniesie czy się zamknie w 2-2,5k.

Spokojnie jeszcze Ci zostanie

moge Ci ogarnac SWAP na przod

komplet p&p

Opublikowano

Tomek z tarcz zostało ładnie bo ok 30.5mm :wink:

Ostatnio podjechałem do jednego tokarza,chciałem mu zostawić piasty do przetoczenia to zjechał mnie jak gówniarza:

'Panie ja panu tego nie zrobie nikt mądry sie tego nie podejmie,piasta będzie krzywa i będą takie bicia ze pan popamięta"

Pytam sie dlaczego to mi powiedział ze tokarka nie weźmie mu równo a tam musi być bez błedu.

Podziękowałem i spierdzielałem stamtąd bo dużo nie brakowało a ukamienowałby mnie za herezje :facepalm::facepalm::facepalm:

Po świętach szukam kogoś kto ma wiecej rozumu :decayed:

Opublikowano

Koledzy potrzebuje kupić klocki w przyzwoitej cenie do zacisku czterotłoczkowego brembo z q5 z tarczą 320. Będzie to pracować z ori tarczą 320 w b7. Nie znalazłem nic poza brembo http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-trw-przod-audi-q5-12-gdb2022-i5815964894.htmli trw. jest sens któreś brać czy lepiej jakieś droższe?

czy blacha która je dociska jest w zestawie? jak nie to gdzie mogę ją znaleść?

Opublikowano

Koledzy potrzebuje kupić klocki w przyzwoitej cenie do zacisku czterotłoczkowego brembo z q5 z tarczą 320. Będzie to pracować z ori tarczą 320 w b7. Nie znalazłem nic poza brembo http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-trw-przod-audi-q5-12-gdb2022-i5815964894.htmli trw. jest sens któreś brać czy lepiej jakieś droższe?

czy blacha która je dociska jest w zestawie? jak nie to gdzie mogę ją znaleść?

Napisz do kolegi Wandej lub zadzwoń do Dev'a

Opublikowano

Wes

Tomek z tarcz zostało ładnie bo ok 30.5mm :wink:

Ostatnio podjechałem do jednego tokarza,chciałem mu zostawić piasty do przetoczenia to zjechał mnie jak gówniarza:

'Panie ja panu tego nie zrobie nikt mądry sie tego nie podejmie,piasta będzie krzywa i będą takie bicia ze pan popamięta"

Pytam sie dlaczego to mi powiedział ze tokarka nie weźmie mu równo a tam musi być bez błedu.

Podziękowałem i spierdzielałem stamtąd bo dużo nie brakowało a ukamienowałby mnie za herezje :facepalm::facepalm::facepalm:

Po świętach szukam kogoś kto ma wiecej rozumu :decayed:

Lepiej kup nowa piaste, za przetoczenie dobry tokarz bierze 60-80zl, szanse ze zostanie to skopane stawiam 50/50. Piasta nowa kosztuje ile 150zl, a masz pewnosc ze bedzie dobrze.
Opublikowano

Koledzy potrzebuje kupić klocki w przyzwoitej cenie do zacisku czterotłoczkowego brembo z q5 z tarczą 320. Będzie to pracować z ori tarczą 320 w b7. Nie znalazłem nic poza brembo http://allegro.pl/klocki-hamulcowe-trw-przod-audi-q5-12-gdb2022-i5815964894.htmli trw. jest sens któreś brać czy lepiej jakieś droższe?

czy blacha która je dociska jest w zestawie? jak nie to gdzie mogę ją znaleść?

Lepszym wyborem będą raczej Ferodo FDB1877

Tarcze pasują, można je trochę stoczyc ze średnicy coby nie było wielkiego rantu. Ja zbierałem 1,1mm z promienia (średnica mniejsza o 2,2mm) i nawet ładnie to wygląda.

Opublikowano

Wes

Tomek z tarcz zostało ładnie bo ok 30.5mm :wink:

Ostatnio podjechałem do jednego tokarza,chciałem mu zostawić piasty do przetoczenia to zjechał mnie jak gówniarza:

'Panie ja panu tego nie zrobie nikt mądry sie tego nie podejmie,piasta będzie krzywa i będą takie bicia ze pan popamięta"

Pytam sie dlaczego to mi powiedział ze tokarka nie weźmie mu równo a tam musi być bez błedu.

Podziękowałem i spierdzielałem stamtąd bo dużo nie brakowało a ukamienowałby mnie za herezje :facepalm::facepalm::facepalm:

Po świętach szukam kogoś kto ma wiecej rozumu :decayed:

Lepiej kup nowa piaste, za przetoczenie dobry tokarz bierze 60-80zl, szanse ze zostanie to skopane stawiam 50/50. Piasta nowa kosztuje ile 150zl, a masz pewnosc ze bedzie dobrze.

W sumie masz racje ale czy te zamienniki dają rady???

Tokarzy mam sprawdzonych ale zawalonych robota sam juz nie wiem.

Opublikowano

Napisano dziś, 12:59

poloaudi, dnia 20 Gru 2015 - 12:09, napisał:snapback.png

Koledzy potrzebuje kupić klocki w przyzwoitej cenie do zacisku czterotłoczkowego brembo z q5 z tarczą 320. Będzie to pracować z ori tarczą 320 w b7. Nie znalazłem nic poza brembo KLOCKI HAMULCOWE TRW PRZĂD AUDI Q5 12- GDB2022 (5815964894) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.i trw. jest sens któreś brać czy lepiej jakieś droższe?

czy blacha która je dociska jest w zestawie? jak nie to gdzie mogę ją znaleść?

Lepszym wyborem będą raczej Ferodo FDB1877

Tarcze pasują, można je trochę stoczyc ze średnicy coby nie było wielkiego rantu. Ja zbierałem 1,1mm z promienia (średnica mniejsza o 2,2mm) i nawet ładnie to wygląda.

Ok ja szukałem do q5 może dlatego. Jesteś pewny że będą pasować, bo jak tak to już je biorę :)

Powiedz mi jeszcze jak z tą blaszką nad klockami, bo jej nie mam. Jest w komplecie?

Opublikowano

W sprawie tych klocków odezwij sie np. do Wandej'a, raczej nie będziesz stratny ;)

Klocki będą pasowac, blaszki raczej nie ma, ale nie jestem pewny. Poczekaj, a ktoś pewnie poratuje jej numerem w zamienniku.

Opublikowano

Tomek z tarcz zostało ładnie bo ok 30.5mm :wink:

Ostatnio podjechałem do jednego tokarza,chciałem mu zostawić piasty do przetoczenia to zjechał mnie jak gówniarza:

'Panie ja panu tego nie zrobie nikt mądry sie tego nie podejmie,piasta będzie krzywa i będą takie bicia ze pan popamięta"

Pytam sie dlaczego to mi powiedział ze tokarka nie weźmie mu równo a tam musi być bez błedu.

Podziękowałem i spierdzielałem stamtąd bo dużo nie brakowało a ukamienowałby mnie za herezje :facepalm::facepalm::facepalm:

Po świętach szukam kogoś kto ma wiecej rozumu :decayed:

Wez to spakuj i wyslij do mnie to Ci ogarne

Opublikowano

Zadzwonię jutro na spokojnie podadamy.

Jak możesz sprawdź po wiele byś miał klocek do tego zestawy :wink:

Opublikowano

Dostaniesz po kosztach

Opublikowano

Ostatnio zrobielem zestaw pasujacy do a4, seryjny kibelek 345x30 i jednotloczek zostal zastapiony 350x32 i 6 tloczkiem, problem fadingu rozwiazany:) mozna oceniac estetyka bo juz tu mi koledzy powiedzieli ze 6 tloczek nie hamuje wcale:)

2436abf89983.jpg

A tu skonczona ostatnio ciekawostka starsza audiczka, ktos wie jaka?

039b0864a607.jpg

35df4264ed35.jpg

Opublikowano

Moja pierwsza myśl : B4 :decayed:.

Co tam wstawiłeś ciekawego? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.