Opublikowano 4 Lutego 201610 l Czy te rurki będą dobre przy swapie z 312 na 345 czy trzeba coś dokupić. Te prowadniczki mają lekkie bicie jak się je założy na wiertarke. Może tak być czy lepiej kupić nowe? wydukane na T3 prowadnice to śmieszny pieniądz ,kup nowe.
Opublikowano 4 Lutego 201610 l Czy te rurki będą dobre przy swapie z 312 na 345 czy trzeba coś dokupić. Te prowadniczki mają lekkie bicie jak się je założy na wiertarke. Może tak być czy lepiej kupić nowe? wydukane na T3 Musisz miec jeszcze.blaszki do tych przewodow. Jak bicie nie jest zbyt duzo to nie trzeba.nowych. Czy te rurki będą dobre przy swapie z 312 na 345 czy trzeba coś dokupić. Te prowadniczki mają lekkie bicie jak się je założy na wiertarke. Może tak być czy lepiej kupić nowe? wydukane na T3
Opublikowano 5 Lutego 201610 l oby wzerow nie mialy i beda dobreAle co prowadnice?Dzięki Dev więc chyba tylko kupię klocki tarczki płyn i montaż :-D wydukane na T3
Opublikowano 5 Lutego 201610 l Powiedzcie Pany czy heble z S4 B6/B7 z tylnej osi (300mm) pasują P&P do A6 C5 po lifcie?
Opublikowano 5 Lutego 201610 l Powiedzcie Pany czy heble z S4 B6/B7 z tylnej osi (300mm) pasują P&P do A6 C5 po lifcie? Do A6 C5 nic nie podejdzie P&P na tylną oś. Jedyne sensowne rozwiązanie, to adaptacja setu z S6 czyli tarcza 269/22 z tloczkiem 43 mm. Jutro montaż Edytowane 5 Lutego 201610 l przez e9matic
Opublikowano 6 Lutego 201610 l Dzięki za odp. Dobrze, że mimo wszystko jest coś większego i wentylowanego pasującego bez przeróbek (jak mniemam) Edytowane 6 Lutego 201610 l przez BeyerBrown
Opublikowano 6 Lutego 201610 l Dev czemu masz pw wyłączone ? o tej porze nie będę do ciebie dzwonił Dzwon kiedy Ci pasuje
Opublikowano 6 Lutego 201610 l Pytanko do Was. Potrzebuje z 2 metry rurki miedzianej, żeby dorobić sztywne przewody hamulcowe. Jaka średnica przychodzi do naszych aut ? ( A6 C5 w tym przypadku )
Opublikowano 22 Lutego 201610 l http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160222/ee9cd8cbd06b70d239fc40e8fdfd5ead.jpg Już po zabiegu dziękuję za pomoc Szczególnie DEV WANDEJ Dzięki za rady ;-) wydukane na T3 http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160222/ee9cd8cbd06b70d239fc40e8fdfd5ead.jpg Już po zabiegu dziękuję za pomoc Szczególnie DEV WANDEJ Dzięki za rady ;-) wydukane na T3 wydukane na T3
Opublikowano 23 Lutego 201610 l Szybie pytanie czy pod tarcze 320 tzn. zacisk z 3.0TDI wejdzie kolo 16" (zimowka) ?
Opublikowano 23 Lutego 201610 l Szybie pytanie czy pod tarcze 320 tzn. zacisk z 3.0TDI wejdzie kolo 16" (zimowka) ? Tak
Opublikowano 23 Lutego 201610 l Czy mozna rozebrac zacisk z 3.0TDI tzn rozkrecic czesc aluminiowa od tej łapy zakrywajacej klocki (do malowania) skrecone to jest 4 srubami typu TORX
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto