Opublikowano 28 Lutego 201610 l Pytanie do praktykow: Czy mozna 288 zmienic na cos wiekszego zachowujac zaciski np poprzez zmianę tarczy oraz jarzm lub dorobienie adapterow? Podejda z innego auta tarcze o srednicy 300mm? W B8 nie ma przypadkiem 300mm na cienkiej tarczy niewentylowanej?
Opublikowano 28 Lutego 201610 l Chyba zadna ale moze cos lo przetoczeniu z innego wymiaru albo producenta (mercedes) by sie znalazlo...
Opublikowano 28 Lutego 201610 l Nie grubosc tylko jej wysokosc. Rozumiem ze chcesx zapodac zacisk 288 do tarczy 300mm ?
Opublikowano 28 Lutego 201610 l To wiem, ale koszto to pewnie ponad 1500zł. Jakie pozostałe wymiary ma tarcze 288 a jakie 300?
Opublikowano 28 Lutego 201610 l poweim ci tak, daj sobie spokoj z pelna tarcza, jaka by nie byla jest to do d*py rozwiazanie chocby miala i 35cm srednicy
Opublikowano 2 Marca 201610 l Skonczylem wlasnie zestaw do a4 b8 3.0 tdi - 8 tloczkowy Brembo na tarczy 350mm - miazga:)
Opublikowano 3 Marca 201610 l Witaj, ładny set! Z czego pochodzą zaciski i tarcze perforowane 350 mm? Jakie są parametry tarczy? Przewody w stalowym oplocie wstawiasz? Pozdrawaiam!
Opublikowano 3 Marca 201610 l nie pisz z czego są adapter czy siadło p&p na zwrotnice Edytowane 3 Marca 201610 l przez michałswd
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto