Opublikowano 5 Września 20178 l Panowie felga o oznaczeniu. 8E0601025c rozmiar 16 et 42 podejdzie na 320/288 ma ktos takie? Bo na zapas chce wrzucic.
Opublikowano 5 Września 20178 l 17 godzin temu, Wandej napisał: S4 b5 ma tą samą co b6 Tzn tez cienka?
Opublikowano 5 Września 20178 l 3 godziny temu, wesz82 napisał: Tzn tez cienka? w B6/7 aftermarketowa jest gruba
Opublikowano 6 Września 20178 l Pytanko. Czy jarzma z Audi A5 3.0TDI pasują do zacisków 320mm z B7???
Opublikowano 6 Września 20178 l Autor 20 minut temu, przetyc napisał: Pytanko. Czy jarzma z Audi A5 3.0TDI pasują do zacisków 320mm z B7??? Nie pasują
Opublikowano 6 Września 20178 l 40 minut temu, przetyc napisał: Pytanko. Czy jarzma z Audi A5 3.0TDI pasują do zacisków 320mm z B7??? zupełnie inna konstrukcja
Opublikowano 11 Września 20178 l Witam, może ktoś podać numery zacisków, jarzm i tarcz pod zmianę hamulców tylnych na 300 mm. Edytowane 11 Września 20178 l przez r7adek
Opublikowano 11 Września 20178 l 2 godziny temu, r7adek napisał: Witam, może ktoś podać numery zacisków, jarzm i tarcz pod zmianę hamulców tylnych na 300 mm. jarzma trw BDA632
Opublikowano 13 Września 20178 l Witam, Z racji tego że nie ma w okolicy zaufanych fachowców mam pytania odnośnie piaskowania i malowania proszkowego zacisków: -czy można włożyć do pieca zacisk z gumkami? Chodzi o to, że chciałbym zostawić założone gumki żeby mi czasem nie wypiaskowali i nie prysnęli farbą tam gdzie nie trzeba, oczywiście potem pójdą nowe gumki, ale czy te się nie rozleją albo nie przykleją do zacisku? Jeśli można tak zrobić to wyciągnąć tłoczek czy może iść razem z nim? -jeśli chodzi o aluminiową cześć przedniego zacisku 320 czy ją też można dać do malowania proszkowego? Edytowane 13 Września 20178 l przez mix99
Opublikowano 13 Września 20178 l 4 godziny temu, mix99 napisał: Witam, Z racji tego że nie ma w okolicy zaufanych fachowców mam pytania odnośnie piaskowania i malowania proszkowego zacisków: -czy można włożyć do pieca zacisk z gumkami? Chodzi o to, że chciałbym zostawić założone gumki żeby mi czasem nie wypiaskowali i nie prysnęli farbą tam gdzie nie trzeba, oczywiście potem pójdą nowe gumki, ale czy te się nie rozleją albo nie przykleją do zacisku? Jeśli można tak zrobić to wyciągnąć tłoczek czy może iść razem z nim? -jeśli chodzi o aluminiową cześć przedniego zacisku 320 czy ją też można dać do malowania proszkowego? wyślij to do mnie to Ci to ogarne jak trzeba bo sam to sobie tylko krzywdę zrobisz
Opublikowano 13 Września 20178 l 15 godzin temu, Dev napisał: wyślij to do mnie to Ci to ogarne jak trzeba bo sam to sobie tylko krzywdę zrobisz będę miał na uwadze, a póki co poczekam na jakąś konkretną odpowiedź
Opublikowano 14 Września 20178 l 2 godziny temu, mix99 napisał: będę miał na uwadze, a póki co poczekam na jakąś konkretną odpowiedź A jaka to niby konkretna odpowiedź? Ktoś Ci powie jak najlepiej ogarnąć malowanie? Wnioskuję że masz dostęp do lakierni proszkowej więc próbuj. Jeśli będziesz chciał doszczętnie rozebrać tylne zaciski to gwarantuję Ci że robota nie jest warta ceny którą zapłacisz np u Tomka za ich zrobienie.
Opublikowano 14 Września 20178 l 28 minut temu, Wandej napisał: A jaka to niby konkretna odpowiedź? Ktoś Ci powie jak najlepiej ogarnąć malowanie? Wnioskuję że masz dostęp do lakierni proszkowej więc próbuj. Jeśli będziesz chciał doszczętnie rozebrać tylne zaciski to gwarantuję Ci że robota nie jest warta ceny którą zapłacisz np u Tomka za ich zrobienie. już raz je rozbierałem, a teraz mając dostosowane do tego szczypce do ściągania segerów to żaden problem, dzięki za pomoc. Edytowane 14 Września 20178 l przez mix99
Opublikowano 14 Września 20178 l No ale w czym problem? Jak nie dasz rady to wyslij do Tomka. Nie sa to zaciski z a8 wiec roboty malutko. Jak chcesz samemu to rozbierz tyl w mak zaslep dobrze przed piachem otwor na tloczek oraz na mechanizm recznego. Co do prochu to tam jak mi pewien wyjadacz doradzil byle nie wlecialo prochu do kanalu na uszczelke i bedzie dobrze. Chcesz robic profi to po kij marwisz sie o gumki???? Alu wyczysc, nie musisz malowac no chyba ze masz ambicje ale jego malo co tam widac... Ja swoj 1-szy zacisk tak porysowalem w srodku ze nadawal sie jedynie na zlom. Nikt Ci nie powie czy dasz rady,sam musisz zdecydowac. Jak masz proch i piach za free lub trawe z zubrowki to zrobilbym to sam zas jak masz placic za ta usluge to lepiej poslij to temu wariatowi i bedzie po klopocie... Edytowane 14 Września 20178 l przez wesz82
Opublikowano 14 Września 20178 l jak Ci się udało rozebrać to jesteś dopiero na początku drogi, do malowania trzeba mieć przygotowane odpowiednie pomoce bo jak zalejesz farbą za dużo powierzchni to go nie poskladasz i najlepsza sprawa w tym wszystkim to montaż pierścienia Seegeera w zacisku No ale powodzenia
Opublikowano 14 Września 20178 l ma ktoś na sell dwa tylne zaciski z jarzmami na tarcze 288/12 mm ????
Opublikowano 14 Września 20178 l Dev, nawiązując do twojej wypowiedzi z innego wątku (https://a4-klub.pl/topic/404919-hamulce-do-b7/?tab=comments#comment-5174679) chciałem zapytać, czy przednie zaciski od Allroad'a pasują do B7 czy też różnią się czymś jeszcze, ewentualnie czy jest taka sama część żeliwna ? Pytam w kontekście frezowania zacisków 320 z B7, gdzie mechanik u którego zmieniam hamulce strasznie się skrzywił na taką zmianę, a gdybym się uparł to zapewne miałbym problem ze znalezieniem kogoś, kto wykona taką usługę lokalnie (pytałem jakiś czas temu w tym wątku, ale nikt nie odpowiedział).
Opublikowano 14 Września 20178 l 56 minut temu, daniok napisał: Dev, nawiązując do twojej wypowiedzi z innego wątku (https://a4-klub.pl/topic/404919-hamulce-do-b7/?tab=comments#comment-5174679) chciałem zapytać, czy przednie zaciski od Allroad'a pasują do B7 czy też różnią się czymś jeszcze, ewentualnie czy jest taka sama część żeliwna ? Pytam w kontekście frezowania zacisków 320 z B7, gdzie mechanik u którego zmieniam hamulce strasznie się skrzywił na taką zmianę, a gdybym się uparł to zapewne miałbym problem ze znalezieniem kogoś, kto wykona taką usługę lokalnie (pytałem jakiś czas temu w tym wątku, ale nikt nie odpowiedział). z jakiego allroada?
Opublikowano 14 Września 20178 l 27 minut temu, Dev napisał: z jakiego allroada? Jak przeglądałem zdjęcia zacisków to od A6 C5 były najbardziej zbliżone wyglądem... Nie mniej może nieprecyzyjnie zadałem pytanie - ogólnie jestem ciekaw, czy jest taka możliwość, aby skorzystać z oryginalnych/gotowych części bez ich przeróbki/frezowania ?
Opublikowano 14 Września 20178 l 51 minut temu, daniok napisał: Jak przeglądałem zdjęcia zacisków to od A6 C5 były najbardziej zbliżone wyglądem... Nie mniej może nieprecyzyjnie zadałem pytanie - ogólnie jestem ciekaw, czy jest taka możliwość, aby skorzystać z oryginalnych/gotowych części bez ich przeróbki/frezowania ? co Ci przeszkadza frezowanie ? zaciski od allroada są g.... warte
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto