Opublikowano 26 Marca 200917 l Duza jest roznica gdybym zmienil serie z: przod 288 na 312 tyl 245 na 255 Pozdro
Opublikowano 26 Marca 200917 l Duza jest roznica gdybym zmienil serie z: przod 288 na 312 tyl 245 na 255 Pozdro cały czas o tym piszemy .TAK
Opublikowano 26 Marca 200917 l Ale mi chodzi o zmiane przedu na 312 a nie jak w temacie na 321 i tylu na 255... Napewno zmieni sie na lepsze względem ori 288 i 245 ale tez napewno bedzie mniej skuteczne niz 321. Wiec czy przy zmianie na 312 i 255 bedzie odczuwalna duza roznica?
Opublikowano 26 Marca 200917 l Będzie napewno duża różnica ale jak już zmieniasz to lepiej iść na całość i włóżyć 320 i 288. Bo naprawde hamuje to bardzo dobrze.
Opublikowano 26 Marca 200917 l przy hamulcach każdy milimetr się liczy. A na tym nie ma co oszczędzać. Ja polecam 320 na przód.
Opublikowano 30 Marca 200917 l Witam, Panowie potrzebuje waszego profesjonalnego, fachowego wsparcia. Chcę wymienić w swoim Audi A4 B7 2.0 TDI, FWD tarcze na przodzie. Seryjne są wielkości 288 mm. Z tego co wyczytałem w całym poście musze zmienić zaciski, żeby wstawić większą tarcze np. 312 i większe, a może źle zrozumiałem ?? Na celowniku mam komplet firmy Tarox. Proszę o poradę. czy zostawić 288 mm, a może załadować większe "talerze" ??
Opublikowano 30 Marca 200917 l Wymień jest różnica jeśli seryjne oryi.to wymieniamy jarzma i tarcze lub kupujemy komplet z używki [br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 21:30_________________________________________________wszystko jest w temacie opisane
Opublikowano 30 Marca 200917 l Z tego co wyczytałem w całym poście musze zmienić zaciski, żeby wstawić większą tarcze np. 312 i większe, a może źle zrozumiałem ?? Chyba musisz jeszcze poczytać... :gwizdanie: Jakiej średnicy tarcze chcesz wstawić?
Opublikowano 30 Marca 200917 l Z tego co wyczytałem w całym poście musze zmienić zaciski, żeby wstawić większą tarcze np. 312 i większe, a może źle zrozumiałem ?? Chyba musisz jeszcze poczytać... :gwizdanie: Jakiej średnicy tarcze chcesz wstawić? Ty też czytaj uważnie Chcę zamontować 312 lub większe. Dostałem info, żebym zakupił jarzma od 312 mm i będzie GIT.
Opublikowano 30 Marca 200917 l ludzie kupuja zaciski pod tarcze 312mm tylko dlatego ze zaden handlarz nie sprzeda samych jarzm pod 312mm zaciski sa takie same jak w 288 i 312mm tylko jarzma sie róznia wiec wymieniasz tylko jarzma i wieksza tarcze pod 312mm, klocek pozostaje ten sam
Opublikowano 30 Marca 200917 l Zdecyduj się. Na 312 zmieniasz jarzma - zacisk zostaje. Na "lub większe" (321) zmieniasz kompletne hamulce. Dlatego prosiłem abyś jeszcze poczytał. Ale nie ważne, ważne aby wstawić większe tarcze
Opublikowano 30 Marca 200917 l Więc szukam jarzm do tarcz 312 mm, czyli takich, które w B7 są montowane do 2.0 T, 3.0 TDI oraz A6. Czy jesyem na dobrej drodze ? Chyba, że dorwe cały komplet to załaduje większe tarcze. Jakieś namiary na "jarzm dilera" ?? Talie się nadają ?? http://allegro.pl/item583630635_zacisk_zaciski_hamulcowe_przod_audi_a6_05_3_0d.html
Opublikowano 30 Marca 200917 l tak te zaciski są pod 312mm ja za swoje dałem 2 szt 160 zł :gwizdanie:
Opublikowano 30 Marca 200917 l Te zaciski sprzedający wystawia już chyba z pół roku - nie musisz ich kupować pod tarcze 312. Zdaje się, że masz takie same zaciski (sprawdź dokładnie), musisz zmienić tylko jarzma.
Opublikowano 30 Marca 200917 l Te zaciski sprzedający wystawia już chyba z pół roku - nie musisz ich kupować pod tarcze 312. Zdaje się, że masz takie same zaciski (sprawdź dokładnie), musisz zmienić tylko jarzma. Racja. Tylko, że nie moge nigdzie znaleźć samych jarzm.
Opublikowano 30 Marca 200917 l bo samych jarzm nie znajdziesz :gwizdanie: to jakbyś chciał kupić buty bez podeszwy tobie potrzebne są same jarzma a zaciski juz nie, a komu są potrzebne same zaciski bez jarzm :gwizdanie:
Opublikowano 30 Marca 200917 l Eee nie będę kombinował. Kupie zestaw Taroxa z zaciskami 6 tłoczkowymi i po sprawie
Opublikowano 30 Marca 200917 l Eee nie będę kombinował. Kupie zestaw Taroxa z zaciskami 6 tłoczkowymi i po sprawie grubo kolego spr brembo bo może wyjdzie taniej[br]Dopisany: 30 Marzec 2009, 23:39_________________________________________________zestaw taroxa to od 8000zł w góre oczywiscie nowy http://www.tarox.com.pl/zestawy.php
Opublikowano 30 Marca 200917 l Ee taniej się da Zobaczymy jestem w trakcie rozmów. Albo Tarox 312 mm albo Zestaw z "dużym talerzem" Będę dawał znać
Opublikowano 31 Marca 200917 l Na pewno Tarox będzie dużo wydajniejszy ,tylko po co wydawać tyle kasy
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto