Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tarox tez mi sie podoba bo ma ciekawe rozwiazania bez zbednych przeróbek i nie trzeba łądowac duzych felg

ale cena troche opycha

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie, czy zestaw 312mm + nowe jarzma (stary zacisk) wejdzie felga 15" ?

Opublikowano

Nie, 16" minimum.

Opublikowano

Panowie, czy zestaw 312mm + nowe jarzma (stary zacisk) wejdzie felga 15" ?

Nie ma szans :( [br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 10:20_________________________________________________

Nie, 16" minimum.

Opublikowano

no własnie sam jestem ciekaw jak sie zastosuje dystanse czy bedzie szansa :wallbash:

bo zwykła 15 nie wejdzie na bank

Opublikowano

Eee nie będę kombinował.

Kupie zestaw Taroxa z zaciskami 6 tłoczkowymi i po sprawie :decayed:

Wystarczą hamulce z RS4 będą dużo tańsze:

http://www.allegro.pl/item588319910_hamulce_audi_rs4_s4_a4_360_x_32_mm_przod.html

tylko pomyśl też o tyle :>

Opublikowano

AndyN jest napisane - "nieliczna 17" :decayed::polew:

Opublikowano

Tylko jeszcze pytanie po co do auta z mocą 170km tak duże hamulce???

320mm przód i 288mm tył w zupełności wystarczy ewentualnie jakieś lepsze tarcze i klocek sportowy.

Opublikowano

W B5 z ośką nie wymodzicie nic więcej z tyłu - 245mm to max :confused4:

Opublikowano

W aukcji nawet pisze ze tak.

Opublikowano

Witam,

Jednak zakupiłem tarcze Tarox G88 312 mm oraz klocki Tarox Strada.

g88g.jpg 112djr.jpg

W następnym tygodniu będę montował całość.

Wszystko u głównego przedstawiciela firmy Tarox na Polskę --> www.tarox.com.pl

Dla klubowiczów rabat !!

Opublikowano

i kto bogatemu zabroni :oklaski:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________a jaki zestaw ?

ciekawe jaki będzie hamulec ?

nie pytam o cenę :gwizdanie:

Opublikowano

i kto bogatemu zabroni :oklaski:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:38_________________________________________________a jaki zestaw ?

ciekawe jaki będzie hamulec ?

nie pytam o cenę :gwizdanie:

Oj weź mnie nie zawstydzaj :embarrassed:

To nie jest zestaw tylko oddzielne elementy pod seryjne zaciski.

Cena jest naprawdę konkurencyjna i o wiele niższa niż u "regionalnych przedstawicieli".

Jeżeli ktoś jest chętny do zakupu to polecam bo można się dogadać i wszyscy będą zadowoleni.

Też jestem ciekaw jak to będzie hamować.

Obecnie jeżdżę na tarczach EBC Turbo Groove i zielonych klockach EBC.

Nie polecam tego zestawy. Po roku delikatnego użytkowania tarcze są "przypalone" i wydają dźwięk "woof woof" podczas hamowania powyżej 100 km/h, więc :thumbdown:

Opublikowano

Też mam takie zdanie na temat EBC kicha :thumbdown:

Napisz jak sprawdzisz :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________a co dokładnie kupiłeś ?

Opublikowano

Też mam takie zdanie na temat EBC kicha :thumbdown:

Napisz jak sprawdzisz :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________a co dokładnie kupiłeś ?

Ej Wąski Co Ty ??

Przecież napisałem co kupiłem i nawet fotki dałem :kox:

Opublikowano

zapodaj ceny tych tarcz

mozesz pisać na pv :hi:

Opublikowano

ba$ior a ty zmienialeś jarzma?? Bo z tego co wiem to w BRD są zwykle 288mm.

Opublikowano

Obecnie jeżdżę na tarczach EBC Turbo Groove i zielonych klockach EBC.

Nie polecam tego zestawy. Po roku delikatnego użytkowania tarcze są "przypalone" i wydają dźwięk "woof woof" podczas hamowania powyżej 100 km/h, więc :thumbdown:

Spotkałem się z opinią, że do tych tarcz należy zakładać bardziej miękkie klocki (nie EBC) - tak aby klocki zużywać znacznie szybciej, wtedy z tarczami nie ma takich problemów.

Ma to sens? :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.