Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Obecnie jeżdżę na tarczach EBC Turbo Groove i zielonych klockach EBC.

Nie polecam tego zestawy. Po roku delikatnego użytkowania tarcze są "przypalone" i wydają dźwięk "woof woof" podczas hamowania powyżej 100 km/h, więc :thumbdown:

Spotkałem się z opinią, że do tych tarcz należy zakładać bardziej miękkie klocki (nie EBC) - tak aby klocki zużywać znacznie szybciej, wtedy z tarczami nie ma takich problemów.

Ma to sens? :mysli:

Ja zakupiłem całość (tarcze+klocki). Ten zestaw jest rekomendowany przez producenta, więc polegałem na jego "fachowości". Powiem szczerze, że seryjne "bremsen" sprawowały się o wiele lepiej :good:

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Też mam takie zdanie na temat EBC kicha :thumbdown:

Napisz jak sprawdzisz :naughty:[br]Dopisany: 31 Marzec 2009, 19:50_________________________________________________a co dokładnie kupiłeś ?

Ej Wąski Co Ty ??

Przecież napisałem co kupiłem i nawet fotki dałem :kox:

no wiem a co z jarzmami? jakie miałeś 312? [br]Dopisany: 01 Kwiecień 2009, 08:31_________________________________________________

ba$ior a ty zmienialeś jarzma?? Bo z tego co wiem to w BRD są zwykle 288mm.

dokładnie
Opublikowano

Ruszyłem się na miasto do zaprzyjaźnionych "Warksztatów" i jarzma się znalazły :good:

Dziś zdejmuje zaciski i będę je malował w czarny lakerrrrr, później tarcze,klocki i fela 18". Będzie fajno :good:

Tylko czekam aż dziury załatają...

Opublikowano

Tylko czekam aż dziury załatają...

Noo, to masz chyba potężne pokłady cierpliwości... :gwizdanie:

Opublikowano

Tylko czekam aż dziury załatają...

Noo, to masz chyba potężne pokłady cierpliwości... :gwizdanie:

Hi hi :polew:

Zapomniałem dopisać, że Tylko czekam aż dziury załatają na drodze do mojego miejscowego wulkanizatora...

Dzisiaj łatali :good: będą poprawiać ze 3 razy, więc może na Święta będą fele i hamulce :cool1:

Tarcza Tarox G88, którą kupiłem prezentuje się całkiem fajnie i mam nadzieję, że hamują lepiej niż wyglądają :naughty:

bremseu.jpg

A tak pod ciemną felą :kox:

tarox002.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

I co w temacie Basior ? jak się sprawują?

Ja zakładam 288 do tyłu :naughty:

Opublikowano

I co w temacie Basior ? jak się sprawują?

Ja zakładam 288 do tyłu :naughty:

Witam,

No jest OK.

Lepsze wyczucie hamulców, lepsze hamowanie ale na razie mocno popiskują - prawie gwiżdżą :kox:

Mam nadzieje, że to minie po "dotarciu"

Ja mam swoje stare, przednie tarcze 288 mm, więc może się skuszę na podmiankę. Będziesz zmieniał klocki, zaciski, jarzma na większe, czy pod "seryjke" wpakujesz 288 mm na tył ?

Opublikowano

Tył- tarcze klocki jarzma :naughty:

Opublikowano

Tył- tarcze klocki jarzma :naughty:

Pod 288mm na tył musisz wymienić:

tarcze 288x12mm

zaciski

jarzma

klocki

osłony tylne za tarczą.

Zaciski seryjne z 245 nie pasują a osłona tez jest za mała i nie zmieści się w niej tarcza 288.

Opublikowano

Tył- tarcze klocki jarzma :naughty:

Pod 288mm na tył musisz wymienić:

tarcze 288x12mm

zaciski

jarzma

klocki

osłony tylne za tarczą.

Zaciski seryjne z 245 nie pasują a osłona tez jest za mała i nie zmieści się w niej tarcza 288.

zaciski ?
Opublikowano

Tył- tarcze klocki jarzma :naughty:

Pod 288mm na tył musisz wymienić:

tarcze 288x12mm

zaciski

jarzma

klocki

osłony tylne za tarczą.

Zaciski seryjne z 245 nie pasują a osłona tez jest za mała i nie zmieści się w niej tarcza 288.

zaciski ?

Zgadza się zaciski w 288 z tyłu są zupełnie inne niż w 245 i musisz je też wymienić.

Opublikowano

To złe się przygotowałem do zadania :evil: Jesteś pewny na 100%

Opublikowano

To złe się przygotowałem do zadania :evil: Jesteś pewny na 100%

Tak jestem pewien na 100%. Mozesz też zapytać jaro4444 on też wkładal 288 na tyl.

Opublikowano

zaciski są takie same w przypadku zmiany z 245 na 255.

Pozdrawiam

Opublikowano

Pod 288mm na tył musisz wymienić:

tarcze 288x12mm

zaciski

jarzma

klocki

osłony tylne za tarczą.

Zaciski seryjne z 245 nie pasują a osłona tez jest za mała i nie zmieści się w niej tarcza 288.

Prawda!!!

Opublikowano

ja zmieniałem tył na 300mm i osona tarcz niestety nie pasowały od modeli s4 b6 i b7 :(

musiałem zostawić ori przycięte..

Opublikowano

no wszystko pięknie ale osłony są z R32..u nas jest inne mocowanie czujników..

Opublikowano

Na razie odpuszczam temat :([br]Dopisany: 21 Kwiecień 2009, 19:28_________________________________________________na 288

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Koledzy, jak jest z osłoną tarczy jak założę 312? :mysli: Zmieszczą się czy trzeba inne osłony zakupić :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 1

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.