Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos w nadwoziu B6 i B7 masz tylne zawieszenie na niezależnych wahaczach - nie masz więc różnicy Q czy ośka w jarzmach i osłonach. 2,7 TDI w nadwoziu B7 występuje tylko jako ośka. Hamulce tylne w 2,7 mają ten sam zacisk co 3.0 TDI, nie wiem jak jest z tarczą, ale zapewne też jest 288x12 mm. Jaro mylisz się osłona tarczy w Q jest inna: 8E0 615 611 P i 8E0 615 612 P - FWD 8E0 615 611 Q i 8E0 615 612 Q - AWD
Opublikowano 8 Listopada 200916 l Kokos w nadwoziu B6 i B7 masz tylne zawieszenie na niezależnych wahaczach - nie masz więc różnicy Q czy ośka w jarzmach i osłonach. 2,7 TDI w nadwoziu B7 występuje tylko jako ośka. Hamulce tylne w 2,7 mają ten sam zacisk co 3.0 TDI, nie wiem jak jest z tarczą, ale zapewne też jest 288x12 mm. Jaro mylisz się osłona tarczy w Q jest inna: 8E0 615 611 P i 8E0 615 612 P - FWD 8E0 615 611 Q i 8E0 615 612 Q - AWD Wlasnie o to mi chodzilo,tak podaje etka ,wiec dlatego pytalem zeby sie upewnic we wszystkich wariantach bo jak skompletuje graty to nie chcialbym aby sie okazalo ze po zdjeciu starych utkne z autem na podnosniku bo cos nie bangla,wychodzi na to ze kupujac np. z 3,0 mamy komplet z oslona a z 2,7 musimy jeszcze dokupic oslone przed przystapieniem do zmiany,dzieki za rady
Opublikowano 9 Listopada 200916 l Jarol zakładałem z 3.2 FSI AWD do FWD 2.0 TDI i wszystko pasowało P&P.
Opublikowano 9 Listopada 200916 l Jarol zakładałem z 3.2 FSI AWD do FWD 2.0 TDI i wszystko pasowało P&P. Ja myśle że problem może być w drugą strone czyli z FWD do Q, blacha może mieć jakieś dodatkowe wycięcie.
Opublikowano 11 Listopada 200916 l a dlaczego tarcze 288 nie będą pasowały do B5 ?????? masz jeszcze jedno pytanie, ktoś montował tarcze 302 na tył ????
Opublikowano 11 Listopada 200916 l a dlaczego tarcze 288 nie będą pasowały do B5 ?????? masz jeszcze jedno pytanie, ktoś montował tarcze 302 na tył ???? tak jak pisałem tarcze różnią się sporo osadzeniem na piaście (porównując 245mm B5Q do 245mm B6Q)
Opublikowano 17 Listopada 200916 l ma ktos moze pod reka numery zaciskow tylnych od a4 3,0 288mm ? nie poamietam czy bylo a szczerze powiem ze nie chce mi sie przewalac 22 stron
Opublikowano 20 Listopada 200916 l 8E0615423D/H - lewy 8E0615424D/H - prawy dzieki [br]Dopisany: 17 Listopad 2009, 18:05_________________________________________________wlasnie do mnie dotarl zestaw na przod-zaciski,tarcze i klocki-30kg
Opublikowano 20 Listopada 200916 l zaciski-uzywki w dobrym stanie+tarcze i klocki nowe ori+przesylka=730pln-chyba cena do przyjecia
Opublikowano 20 Listopada 200916 l zaciski-uzywki w dobrym stanie+tarcze i klocki nowe ori+przesylka=730pln-chyba cena do przyjecia :good: :good: :good: :good:
Opublikowano 21 Listopada 200916 l Koledzy a co sadzicie o tym http://moto.allegro.pl/item800749192_zacisk_plywajacy_hamulca_l_p_audi_s4_avant.html Do mojego avanta podejdzie?
Opublikowano 21 Listopada 200916 l Koledzy a co sadzicie o tym http://moto.allegro.pl/item800749192_zacisk_plywajacy_hamulca_l_p_audi_s4_avant.html Do mojego avanta podejdzie? Podejdzie bez problemu ale musisz mieć fele 17" lub 16" z dystansem.
Opublikowano 21 Listopada 200916 l Mam 17", takze mozna pomyslec - do tego jeszcze pewnie oslony, czy zostaja te same? Dzwonilem do goscia i mowi ze sa w dobrym stanie z 2001r i rozstaw srob mocujacych to 14cm wiec musze pomierzyc, A kolega co o nich mysli? Po swietach mysle o wirusie ale najpierw zrobie hamulce
Opublikowano 24 Listopada 200916 l A powiedzcie mi czy coś takiego podejdzie do B6 w sensie zacisk :gwizdanie: http://moto.allegro.pl/item816980278_4_tarcze_hamulcowe_audi_a5_a6tarcze_zaciski_klocki.html
Opublikowano 24 Listopada 200916 l ktoś ma może numer tych drutów które montuje sie w zacisku i na klocku ????
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto