Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
20 godzin temu, Jaro a4b6 napisał(a):

Panowie jaki przedział cenowy zaciski Brembo pod tarcze 320x30 ?

 

 

Mam, z nowymi klockami Ferodo Premier 

Zaciski po gruntownej regeneracji, kolor srebrny

 

Screenshot_20221119-150502_Chrome.jpg

Screenshot_20221119-150516_Chrome.jpg

Edytowane przez Dev

  • Odpowiedzi 12,9 tys.
  • Wyświetleń 1,5 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam

Nie jestem w stanie przejrzeć całego wątku aby znaleźć odpowiedź przyznaję się bez bicia.

Mam pytanie czy zaciski z jarzmami pod tarczę 360mm z A8 D3 4.2TDI podejdą do A4 B8 2014r bez przeróbek?

Zestaw ten wchodzi P&P do A6 C6 w felgę 19" będę miał taki zestaw niedługo do opchnięcia, a kolega ma właśnie tą a4 B8 na rotorach 19"

Opublikowano

Nie

Opublikowano
W dniu 20.11.2022 o 22:48, Dev napisał(a):

Nie

Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź w tej kwesti.

Pozwolę sobie zapytać jeszcze o hamulce z S6 C6, a mianowicie co muszę zrobić aby je założyć do A6 C6. Auto jest w polifcie piasta 92mm i w tej chwili siedzą właśnie tarcze 360mm z A8 D3. Chcę założyć zestaw z S6. Jeśli się nie mylę taki sam zestaw siedział też w A8. Z tego co się dowiedziałem to zaciski mają wejść bez żadnych przeróbek zwrotnicy. Jeśli chodzi o tarczę nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. W jednym miejscu ktoś pisał że wszystko pasuje P&P a w innym że tylko zacisk pasuje a tarcza potrzebuje dystansu aby wszystko siadło ładnie.

 

 

Opublikowano

po co chcesz tak cudowac ?

mozesz bez problemu P&P zapodac 356, 380 czy 400mm

Opublikowano
24 minuty temu, Dev napisał(a):

po co chcesz tak cudowac ?

mozesz bez problemu P&P zapodac 356, 380 czy 400mm

no właśnie nie chce cudować, w tej chwili te 360mm jakoś daje radę ale chciałbym coś więcej co w przypadku wymiany tarcz i klocków jeszcze będzie w miarę w ludzkich pieniądzach. Jak patrzyłem tarcze klocki do S6 tragedii nie ma gdzie już RS6 kosztuje kosmos. Zestaw tarcza 350z ML i zaciski Porsche 6 tłok też do najtańszych nie należą.

O jkaich zestawach mówisz jeśli chodzi o 380mm albo 400mm (chociaż te 400mm to już nie wejdą w felgi 19" z A8)

 

Opublikowano

380 z A8 D4/SQ5 8R

Edytowane przez Dev

Opublikowano
W dniu 23.11.2022 o 21:32, Dev napisał(a):

380 z A8 D4/SQ5 8R

Mówisz taki zestaw podejdzie bez absolutnie żadnych przeróbek. Zdejmuje co mam w tej chwili i najzwyczajniej w świecie sztuka na sztukę zakładam zestaw na 380mm? 

Opublikowano
4 godziny temu, g1zm0 napisał(a):

Mówisz taki zestaw podejdzie bez absolutnie żadnych przeróbek. Zdejmuje co mam w tej chwili i najzwyczajniej w świecie sztuka na sztukę zakładam zestaw na 380mm? 

 

Całość wchodzi P&P

Mam.jeden taki zestaw

Na tył 356, też mam

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor
W dniu 23.11.2022 o 20:48, g1zm0 napisał(a):

Dziękuję bardzo za konkretną odpowiedź w tej kwesti.

Pozwolę sobie zapytać jeszcze o hamulce z S6 C6, a mianowicie co muszę zrobić aby je założyć do A6 C6. Auto jest w polifcie piasta 92mm i w tej chwili siedzą właśnie tarcze 360mm z A8 D3. Chcę założyć zestaw z S6. Jeśli się nie mylę taki sam zestaw siedział też w A8. Z tego co się dowiedziałem to zaciski mają wejść bez żadnych przeróbek zwrotnicy. Jeśli chodzi o tarczę nie znalazłem konkretnej odpowiedzi. W jednym miejscu ktoś pisał że wszystko pasuje P&P a w innym że tylko zacisk pasuje a tarcza potrzebuje dystansu aby wszystko siadło ładnie.

 

 

A6 od S6 C6 ma inne piasty, zestaw nie podejdzie, szkoda kasy. Lepiej od razu jakiś 6tłok

 

643678565_WhatsAppImage2021-05-31at17_41_02.thumb.jpeg.e545b2ee9fd3963bea723b64aa7d87c7.jpeg

Opublikowano

Hammer ma racje, ja się yebnąłem bo nie doczytałem że to C6. :facepalm:

Tam można dać 360 na dwutloku Ate plus 330mm z tylu

Opublikowano
W dniu 26.11.2022 o 21:31, Dev napisał(a):

Hammer ma racje, ja się yebnąłem bo nie doczytałem że to C6. :facepalm:

Tam można dać 360 na dwutloku Ate plus 330mm z tylu

W tej chwili mam 360mm z A8 z przodu na dwutłoku i fabryczne 330mm z tyłu. Wychodzi na to że bez rzeźby większych tarcz nie wsadzę :kwasny:

Opublikowano
4 godziny temu, g1zm0 napisał(a):

W tej chwili mam 360mm z A8 z przodu na dwutłoku i fabryczne 330mm z tyłu. Wychodzi na to że bez rzeźby większych tarcz nie wsadzę :kwasny:

Dlaczego nie? Można założyć przecież zestaw na tarczę 385mm:whistling:

Opublikowano
  • Autor
46 minut temu, Wandej napisał(a):

Dlaczego nie? Można założyć przecież zestaw na tarczę 385mm:whistling:

385 było w S6 i bez zmiany piasty nie pasuje. 

Opublikowano
33 minuty temu, H4mm3R napisał(a):

385 było w S6 i bez zmiany piasty nie pasuje. 

Tarcze maja tylko 1mm roznicy w wysokości. Na piaste w zwykłej C6 i D3 pasuja bez problemu. 

Opublikowano
18 godzin temu, Wandej napisał(a):

Tarcze maja tylko 1mm roznicy w wysokości. Na piaste w zwykłej C6 i D3 pasuja bez problemu. 

No właśnie tarcze 385mm były też w D3. W tej chwili mam felgi 19" z D3 oraz hamulce i wszysko siadło P&P, czyli jednak zestaw wejdzie bez problemów!? 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Gdzie mogę dostać (poza ASO) metalowe rurki hamulcowe do zacisków 320 z A4 B7? Na necie tego nie ma..

 

Zakładając 320 do B5 na zwrotnicach alu z B7 przewody elastyczne brać z B5 czy z B6? (różnica 1cm)

Edytowane przez pawelwor

Opublikowano
41 minut temu, pawelwor napisał(a):

dzie mogę dostać (poza ASO) metalowe rurki hamulcowe do zacisków 320 z A4 B7?

Pogadaj z kolegą @Dev

Opublikowano

Dev ma zablokowane prywatne wiadomości ;-)

Opublikowano
  • Autor
19 minut temu, pawelwor napisał(a):

Dev ma zablokowane prywatne wiadomości ;-)

Ale jest podany numer tel. na który wystarczy zadzwonić ;) 

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.