Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

Jak kupię wydech podwójny i inny zderzak :grin:

---------- Post dopisany 14-01-2013 at 20:49 ---------- Poprzedni post napisany 07-01-2013 at 22:21 ----------

Udało się załapać do kalendarza na opolskim vagu :decayed:

07kopia.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

karo-servis widzę że bliziutko mieszkasz. Będzie trzeba kiedyś obczaić fury nawzajem. :wink:

Co do zawiechy to chyba poszukam czegoś -30/-35. Przeglądając forum i fury innych bardziej kusi hehe :decayed:

---------- Post dopisany 01-02-2013 at 13:30 ---------- Poprzedni post napisany 14-01-2013 at 22:22 ----------

21.01.13 r. - nowe żarówki HELLA H7 Standard PX 26d 12V 55W na światła mijania. (Nr: 8GH 007 157-121)

hellah7.th.jpg

Wczoraj był przegląd techniczny, którego nikt mi nie chciał podbić za lekko pęknięte lusterko kierowcy :facepalm: ale jakoś się udało :wink: a dziś wymiana przewodów hamulcowych.

1.02.13 r. - wymiana przewodów hamulcowych z przodu firmy ENZet. (ori nr: 8E0 611 707 G)

przewody.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:Podoba mi się ten kolor :wink: ta zawiecha wcale tak w oczy nie wali

sam jeżdżę na 1 BV - jest komfortowo chociaż dość sztywno, ale za to prowadzenie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały vt hehe byłoby nieźle :decayed: ale szybki troszkę za ciemne no i nie wiem czy wogóle by je kiedyś w przyszłości ściemniać. Raczej odpuszczę.

gvgvgth.jpg

A tu bardziej realna wersja :wink:

bygtyh.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma sie co zastanawiac nad sciema jak tylko fundusze pozwola to rob, nie bedziesz zalowal jak zobaczysz efekty

tak wygladaly u mnie na 70% kolor bardz ozblizony wiec masz porownanie(tylk ozdjecie z filtrem polaryzujacym dlatego taki odcien lakieru)

img3282h.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobierzesz dobrze folię to śmiało można ściemniać... Ja robiłem razem z przodem... :whistling:Fotki u mnie w wątku (1 post). :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szyby odpuszczam narazie, może kiedyś ale to najsłabszą folią pójdą jak coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegladnolem caly watek i auto technicznie i wizualnie praktycznie bez zastrzezen... uwazam ze kolo rs4 robi robote i polecam ogarniecie pakietu s-line.... w tym kolorze bedzie:slina:... bezawaryjnosci i powodzenia w modach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. :thumbup1: Powoli będę działał.

A z nowości to przyszły dziś 4 nówki oponki z 4 tyg 2013 roku GoodYear'y F1 Asymmetric 2 225/40R18 92Y :naughty:

---------- Post dopisany 04-04-2013 at 22:40 ---------- Poprzedni post napisany 15-03-2013 at 17:18 ----------

15.03.13 r. - 4 nowe DOT 0413 GoodYear Eagle F1 Asymmetric 2 225/40/18 92Y :decayed:

29.03.13 r. - Wpadło nowy komplet sprzęgła z LUK'a 623 3310 00 razem z dwumasem LUK'a 415 0112 10. Dzięki Pablo_ua4 :thumbup1:Przy okazji wymieniłem pęknięty wkład lusterka lewego na nowy (czyt. używany :grin: ) ori 8E0 857 535 E no i wrzuciłem setup letni z wcześniej kupionymi GoodYear'ami. :cheesy: Jedna fela była prostowana niestety gdzieś przygiąłem na dziurze, a reszta ok. Całość ładnie wyważona a przy okazji zmiany sprzęgła była robiona zbieżność tak dla przezorności i teraz można śmiało latać więc w ten wielkanocny weekend do licznika doskoczyło 2800 km . :kox:

sprzeglo.th.jpg dwumas.th.jpg lusterkoii.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pablo zawsze coś a chciałbym bardzo :facepalm:

Dbam jak mogę a nie jest łatwo. No ale powoli do przodu myślę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie. :decayed: Dzisiaj fure odkurzyłem i umyłem bo już któryś tydzień nie ruszana a syf aż wstyd. I taki szybki strzał z okna. :tongue4:

dsc0198ze.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Blachu też byłem zdziwiony że tak się świeci jak zeszedł ten cały brud z niej hehe :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakier jak z salonu !

A płyn do układu chłodzernia też niebieski lejesz ,pod kolor do auta (fotki) ? - bo niebieski to chyba petrygo jest,ale ten nie zabardzo się nadaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...