Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm


Patryś

Rekomendowane odpowiedzi

No nie powiem ciekawie to wygląda ale z ciemnym lakierem komponują się lepiej moim zdaniem ale z chęcią bym przymierzył i na żywo zobaczył. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Korekta będzie na wiosnę bo jest trochę niedociągnięć w lakierze i myślę że się będzie lepiej prezentować :wink:

---------- Post dopisany 23-09-2013 at 20:03 ---------- Poprzedni post napisany 05-09-2013 at 21:18 ----------

22.09.13 r. - montaż plastików pod machą: na zbiorniczki 8E0 103 927 C i na filtr 8E0 103 928 C

na dniach kolejne aktuale będą się pojawiać :)

4gcy.th.jpg

---------- Post dopisany 26-09-2013 at 17:12 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2013 at 20:03 ----------

26.09.13 r. - Nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022

lr17.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w jednym temacie pisali, że żeby zamocować osłonę trzeba wymienić zbiornik na taki który ma mocowanie na osłonę, jak to u siebie zrobiłeś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalnie hehe. :grin: Tam gdzie jest to mocowanie akurat nie jest mi ono potrzebne bo osłona się dobrze trzyma. A tam gdzie jest mocowanie przy zbiorniczku od spryskiwaczy to wkręciłem dłuższą śrubę z tulejką na którą wszedł uchwyt osłony no i ostatnie mocowanie przy pasie przednim to nic innego jak niezastąpiona tytyrytka :decayed: I wszystko się trzyma ładnie nic nie trzeba zmieniać. Przynajmniej u mnie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26.09.13 r. - Nowe podświetlenie tablicy LED 4H0 943 021 i 022

http://imageshack.us/a/img10/269/lr17.th.jpg

Widzę, że się udało:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupczak90 Kupowałem na Allegroszu hehe a cena 40 albo 50 zł nie pamiętam dokładnie bo kupowałem też tą na filtr i nie pamiętam która była w jakiej cenie hehe ale coś koło tego. Tu masz na forum za 50 pln http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-b7-153/oslona-pompe-abs-287071/

armistead No udało się ale łatwo nie było. Rozwierciłem jakoś te śruby a potem się trochę namęczyłem z tymi końcami co zostały ale dałem rade. :wink: Następnie lewa nie świeciła musiałem obrócić płytkę biegunami i zaświeciło. Nowe śrubeczki dałem i teraz będzie klasa. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za link zamówię sobie taki :wink: tylko pytanie czy mi podejdzie przy LPG sporo tam miejsca zostaje pod osłoną ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie wsadzałem tam ręki pod spód nie wiem jak z miejscem ale 50 zł to nie majątek a potem jakby co napewno sprzedaż bez problemu. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. W przyszłym tygodniu wymieniam jeszcze parę rzeczy a pod koniec tygodnia mam nadzieje że już będzie u mnie kolejna paczka z kolejnymi gratami :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe ale żeś mi teraz pochlebił. Ja i rezacz hehe :polew: A lampki w aso kupowałem 59.34 szt

Mody dopiero się zaczną narazie są zwykłe sprawy wymieniane i lekkie pierdółki :wink:

---------- Post dopisany 30-09-2013 at 17:04 ---------- Poprzedni post napisany 26-09-2013 at 22:41 ----------

30.09.13 r. - kolejna paczuszka tym razem z pierdołami aczkolwiek bardzo ważnymi :wink:

- olej Motul 505.01 5w40

- filtr oleju MANN HU 726/2x

- filtr powietrza MANN C 27 192/1

- filtr kabinowy KNECHT LAK 97

- filtr paliwa KNECHT KL 147 D

- środek do czyszczenia wtrysków LIQUI MOLY PRO-LINE

- wycieraczki BOSCH 909 i 772

cbs2.th.jpg

No i czekamy na kolejne paczki. :decayed: Jeszcze 2 tyg w PL to trzeba działać :wink:

---------- Post dopisany 08-10-2013 at 20:54 ---------- Poprzedni post napisany 30-09-2013 at 17:04 ----------

8.10.13 r. - wymiana EGR i oponki na zimę. :wink:

- EGR Wahler 7372 D

- uszczelka kolektora ori 028 129 717 D

Porównanie małe hehe :grin:

b05r.th.jpg kp4b.th.jpg

- komplet nowych opon Nokian WR D3 195/65/15

6kp0.th.jpg tc17.th.jpg

Fele rano były ładnie czyszczone, pucowane, na koniec wrzucone nowe oponki, napompowane, wyważone i czekają na zimę. :wink:

Jutro kolejna i ostatnia paczka będzie. No i na tym będzie koniec aktualizacji w temacie na jakiś dobry czas. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak serwis pełną parą hehe :grin:

Teraz jak lałem to ci nie powiem bo go chyba wczoraj zalałem hehe ale lałem go już kiedyś tam wcześniej też i moim zdaniem różnica była, silnik pracuje lepiej troszkę i spalanie się zmniejsza bynajmniej takie miałem spostrzeżenia. Ale kumpel dawał go na krótko tzn nie do baku tylko przewody do puchy i heja do avensis 2.0 bo mu już tak klekotała przez lanie syfu i mówił że niebo a ziemia była z pracą silnika. Więc jednak coś tam daje. :wink: Ale to znając życie temat rzeka więc nie zaczynajmy tego w temacie tu hehe :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...