Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Tylko nie wiem, czy dam radę w najbliższym czasie... dlatego pytam kiedy to ma być?

Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać.

Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.

Opublikowano
  • Autor
czy jak się dopisze to jest możliwy termin 23 marca?

Telefon jest podany,musisz się pytac.

Opublikowano

dzwonimy umawiamy sie na terminy i jak musimy mowic ze z klubu-a4 ?

Opublikowano
Tylko nie wiem, czy dam radę w najbliższym czasie... dlatego pytam kiedy to ma być?

Myśle ze te 2-3 moze 4 tygodnie to potrwa zanim wszyscy się ustawią,także masz jeszcze troche czasu,oczywiscie listy nie zamykamy mozna się dopisywać.

Noto panowie zaczynamy tel.513399363 i mozna się umawiać.

No spoko, będę wiedział więcej w połowie marca.

Opublikowano
  • Autor
dzwonimy umawiamy sie na terminy i jak musimy mowic ze z klubu-a4 ?

Jak chcesz w tej cenie to raczej byłoby wskazane o tym powiedzieć.

Opublikowano

nie no spoko dla pewnosci pytam.

Opublikowano

Ja po 9:00 dzwonie...moze na 24 marca uda mi sie wcisnac....

Opublikowano

Ze śląskiego ktoś sie wybiera czy lepiej poszukać bliżej??

Opublikowano

Macie już jakieś terminy ?? Chwalic się osiągami :)

Opublikowano
Macie już jakieś terminy ?? Chwalic się osiągami :)

No ja umówiłem się na dzisiaj i już jestem po :D

Na AVF poprosiłem o bezpieczny program i Mirek wyciągnał 164,9/ 375,3 Nm. Dodam że w serii było 142/317 ;)

Jak to się spisze na trasie, napiszę później.

Opublikowano
Macie już jakieś terminy ?? Chwalic się osiągami :)

No ja umówiłem się na dzisiaj i już jestem po :D

Na AVF poprosiłem o bezpieczny program i Mirek wyciągnał 164,9/ 375,3 Nm. Dodam że w serii było 142/317 ;)

Jak to się spisze na trasie, napiszę później.

No 164 to już ładnie....

Miales jakies zmiany prze softem czy pojechales "tak jak stałeś" ??

Pewnie na trasie znaczna różnica...

Opublikowano

Pojechałem tak jak stałem ;)

W ogóle po wjeździe na hamownie okazało sie że prowadnice w turbinie stały, czego w ogóle nie byłem świadomy. Mirek ostro go przegonił i na szczęście ruszyły. Pierwszy pomiar pokazał, że silnik na serii ma 142KM (AVF). Dostałem bezpieczny sofcik, wyszło 164,9KM i jest pieknie:) Zupełnie inna jazda przy wyprzedzaniu, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy, dopiero teraz jest sens posiadania 6 biegu:) Spalanie jeśli wzrosło to niezauważalnie. Te 800zł to była bardzo dobra inwestycja w radość z jazdy, jeśli ktoś z was ma zdrowy silnik to nie ma na co czekać polecam serdecznie.

Opublikowano

Witam!

Jezeli lista dalej aktualna to bardzo prosze o dopisanie mnie do listy z moim AWXem , rozumiem ze co do terminu realizacji owego chipowania trzeba dogadywac cala sprawe z chlopakiami z Ecu-Project.

Opublikowano
Pojechałem tak jak stałem ;)

W ogóle po wjeździe na hamownie okazało sie że prowadnice w turbinie stały, czego w ogóle nie byłem świadomy. Mirek ostro go przegonił i na szczęście ruszyły. Pierwszy pomiar pokazał, że silnik na serii ma 142KM (AVF). Dostałem bezpieczny sofcik, wyszło 164,9KM i jest pieknie:) Zupełnie inna jazda przy wyprzedzaniu, jak na moje potrzeby w zupełności wystarczy, dopiero teraz jest sens posiadania 6 biegu:) Spalanie jeśli wzrosło to niezauważalnie. Te 800zł to była bardzo dobra inwestycja w radość z jazdy, jeśli ktoś z was ma zdrowy silnik to nie ma na co czekać polecam serdecznie.

Z poprzedniego telefonu do Mirka wyszlo ze nie bardzo jest sens ugadywac sie juz teraz na "za dwa tygodnie" ...w sumie ma racje... Jutro dzwonie i staram sie ustawić na czwartek rano... Moze sie uda i mam nadzieje ze wszytsko w autku jest na tyle dobrze ze da sie cos fajnego z tego mojego traktorka wycisnac... :) OBY :)

Ktoś by sie jeszcze na czwartek pisał ???

Opublikowano
  • Autor
Witam!

Jezeli lista dalej aktualna to bardzo prosze o dopisanie mnie do listy z moim AWXem , rozumiem ze co do terminu realizacji owego chipowania trzeba dogadywac cala sprawe z chlopakiami z Ecu-Project.

Lista otwarta,dopisany,mozesz sie umawiac.

Opublikowano

Termin ugadany :)

W czwartek o 15:30 poprawiamy fabrykę :)

Opublikowano

Powodzenia :decayed:

Opublikowano

Uff prawdopodobnie na przyszły tydzien bede sie umawial na wymiane wtryskow 216,akurat gosc jest z wrocławia zrobimy to na miejscu(przekladke) a wczesniej postaram sie umowic w Ecu projekt na wizyte tak by za 1razem pyknac 2 tematy i :kox: mysle ze bedzie fajnie.

Opublikowano

Wtryski zaczynaja klękać... ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.