Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Grupowy CHIPTUNING w EcuProject - lista na 2012r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tommy najlepiej jakbys zadzwonil do chłopakow i dogadal sie z nimi, powiedz ze jestes z forum a4 to mysle ze na ten termin jaki tam sobie chcesz po cenie grupowego Ci policza ale to juz musisz sam z nimi rozmawiac, nr kontaktowy masz na pierwszej stronie.

Opublikowano
s4 2.7 Bi. Jaka cena za program. Wydech zrobiony (wyciete katy i prekaty,koncowy supersprint) ,3nik silikon zalozony,wkladka sportowa,

Moze raz jeszcze zapytam jestem z Dzierzoniowa i chce dowiedziec sie jaka cena za s4 chyba ze nie ogarniaja tego???

Opublikowano

ogarniaja napewno, ale to juz sam zadzwon i sie spytaj o ten silnik ile to bedzie kosztowalo,

tu masz ich strone z numerami kontaktowymi http://www.ecuproject.pl/kontakt

Opublikowano
ogarniaja napewno, ale to juz sam zadzwon i sie spytaj o ten silnik ile to bedzie kosztowalo,

tu masz ich strone z numerami kontaktowymi http://www.ecuproject.pl/kontakt

Mam sie powolac na forum??? Cena bedzie inna???

Opublikowano
ogarniaja napewno, ale to juz sam zadzwon i sie spytaj o ten silnik ile to bedzie kosztowalo,

tu masz ich strone z numerami kontaktowymi http://www.ecuproject.pl/kontakt

Mam sie powolac na forum??? Cena bedzie inna???

Tak powołaj sie na a4-klub.... i rezaj :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł

Opublikowano
Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł

Gacek jak fura? robisz cos ? kiedy sypiesz na powtorke :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Jutro coś bede działac,a dzisiaj jeszcze zamówilem olej do visca,to przy okazji doleje i pod koniec tygodnia powtorka jak wszystko bedzie ok.

Opublikowano
Jutro coś bede działac,a dzisiaj jeszcze zamówilem olej do visca,to przy okazji doleje i pod koniec tygodnia powtorka jak wszystko bedzie ok.

No ja mysle :grin: bedzie git.

Opublikowano

Jestem również chętny do kolejki.

Dopisz do informacji: A4 B5 1.9 Tdi AFN

Opublikowano
  • Autor
Jestem również chętny do kolejki.

Ok,dopisany

Dzisiaj była walka z audi,termostat cały czas zamkniety,wymieniony na nowy z serwisu i zalany G12,jutro troche potestuje.

Opublikowano

no to testuj go testuj, a jak dobrze wypadnie to smigaj na ten program bo masz obsowe :P

Opublikowano
Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł

Dzieki. Teraz z tym nowym wygladem forum przegapilem wiadomosc. W kazdej chwili moge to zrobic czy musze umowic termin????

Opublikowano

Proszę o dopisanie mnie do listy, termin sobie uzgodnię tak żeby i chłopakom z Ecuproject pasowało i mi.Furka to: A4 B6 Quattro 1.9 tdi AVF

Opublikowano

Rafał jak jestes z poza Wrocławia to lepiej zadzwon i sie umów, moze byc tak ze akurat beda mieli robote i szkoda Twojej drogi ;)

Opublikowano
  • Autor
Odpowiedziałem na PW w sobote,tylko chyba tam nie zaglądasz,cena 1800zł

Dzieki. Teraz z tym nowym wygladem forum przegapilem wiadomosc. W kazdej chwili moge to zrobic czy musze umowic termin????

Trzeba sie przyzwyczaic do forum,najlepiej to dopisac sie do listy i pozniej umówic sie na termin.

Opublikowano

ja sie dopisałem juz daawno :decayed: a na termin dopiero na poczatku kwietnia bede dzwonił :naughty:

Opublikowano

Jestem dopisany do listy?

Opublikowano
Jestem dopisany do listy?

luknij na pierwsza strone posta,jestes na ostatniej pozycji :naughty:

Opublikowano

Proszę mnie dopisać z moim AWX:)) Myślę że nie będzie problemu jak na początek maja się umówie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.