Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Q7, BTR 4.2TDI 326PS, S-line, Panorama, Pneumatyka, itd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A miałeś takie fajne autko

Opublikowano

Widzę że po przenosinach wątek poszedł od nowa - to jeszcze raz - auto piękne (będzie na letnich kołach) teraz jest po prostu ładne ;)

Opublikowano
  • Autor
Bardzo fajne auto. Co do modów to można myśleć:

- nowe tylne lampy są kox ale nie wiem czy są p&p

Jaka jest waga "wesołego autobysy" ?

Tylne LED 2010 lampy są prawie pnp. Potrzebny jest jeszcze mały moduł.

Waga auta słuszna - 2495kg ;)

A miałeś takie fajne autko

Hehehe, ten tekst słyszę za każdym razem gdy zmieniam fury ;) Cóż, upodobania są różne.

Opublikowano

Piotrek...do 2030 roku żeby przejrzeć do końca Twojego gifa z podpisu trza będzie z godzinę :kox:

Opublikowano

Jaki jest zakres wysokości tej pneumatyki?? Wrzuć fotę max i min wysokości jak będziesz miał chwilke. Do listy modów dodaj przednie kierunki led :P

Aa no i oczywiście, fura i motor jak marzenie :kox:

Opublikowano

Malinowy szacun ! Furka mega koxiarska. Zazdroszczę :slina:

Opublikowano

Jest grubo nie ma co, gratuluje furmanki ;)

Opublikowano

ile to zre paliwa?

Opublikowano

Spalanie okazało się bardzo przyzwoite. W trasie udało mi się zejść do 9l. W mieście 15-16l.

:cool1:

Fura :kox:

U nas też chyba następna taka będzie bo dzieci rosną za szybko i nie wiem czy C7 zdąrze kupić.

Opublikowano

to 3.0 tdi clean diesel pali trochę mniej.. jakieś 11-13 w mieście...

Opublikowano
  • Autor
Piotrek...do 2030 roku żeby przejrzeć do końca Twojego gifa z podpisu trza będzie z godzinę :kox:

Lubie to! :)

Opublikowano

fajny sprzęt :)

jestem ciekaw jak max nisko schodzi na pneumatyce

Opublikowano

Rusztowanie trzeba zeby cos takiego obleciec polerka :P

no pisalem Ci przeciez, ze taborecik bedzie potrzebny :)

Super kolorek- dobrze ze nie czarny, ale szkoda ze nie np bialy ;-)

Kiedys widzialem Q7 w daytonie - mega za***iście wygladala tym bardziej ze byla w czarnej optyce i na grafitowych felgach.

---------- Post added at 15:49 ---------- Previous post was at 15:46 ----------

to 3.0 tdi clean diesel pali trochę mniej.. jakieś 11-13 w mieście...

wszystko jeszcze zalezy co to za miasto, bo miasto miastu nie rowne, a i temperament kierowcy moze byc rozny ;-)

Ja mam u siebie srednie z chyba pół roku (nie spojrzalem na przebieg) z czego jakies 80% dystansu do miasto i mam 12,8/100

Opublikowano

to prawda :) ale porównuję Q7 mojego ojca i jego wspólnik - 2 identyczne, z czego jeden połowę tygodnia jeździ po Warszawie, a jeden praktycznie ciągle po Bydgoszczy. w obu 80% miasto. u wspólnika średnie wg FIS 11,5, a u mojego ojca 11,2

Opublikowano

to wynika z tego, ze roznica w spalaniu miedzy 3.0 a 4.2 jest w zasadzie zadna - 3.0 jest w stanie spalic tyle co 4.2, a 4.2 tyle co 3.0 :)

Opublikowano

Malik gratki nowej furki :kox::kox::kox:

Opublikowano
:buhaha: ciekaw jestem jak te osiem garow gra w klekocie, gratulacje fury :good:
Opublikowano

auto jak i silnik marzenie :shock3: czekam na sezon letni :kox:

Opublikowano

piękny krążownik :punk:

Opublikowano

o karamba.... biutifilul!!!! jednak 3.0 TDI nie jedzie w budzie Q7 ... tak myślałem .Myślę też nad takim autobusem z takim samym silnikiem :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.