Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy wejda 18-tki?


przemo2.4

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam jak zrobić narazie.. ale jak bedzie okazja to zrobie ;)

:good:

Powstanie tutorial dla potomnych jakie felgi z jakimi parametrami i oponami wejdą do B5.

Czasy się zmieniają, ponad 10 lat temu wsadziłem do Audi 80 B2 felgi 15" z szerokim rantem i uważany byłem za harcora, teraz 18" robią się normą na tym forum.:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, wujek google, allegro itp :hi:

dzięki kolego na allegro widziałem tylko za 2500 (tylko jeden sprzedający do B6), to jest forum to się pytam. Najlepiej odsyłaj wszystkich na google to na forum będziesz sam :facepalm:

A wpisywales moze w wyszukiwarce na forum? Mysle ze winno byc tych watkow.:hi::hi::hi:

nie rozgryzłem jeszcze tego nowego forum do końca, ale poszukam. dzięki :thumbup1:

alegro hasło gwintowane B6 i masz jak na tacy ceny gwintów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem alusy rozmiaru 8,5 z ET 40 5x112 moge je bez obaw brac do mojej b5 avant?

i jakie opony do zestawu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj założyłem do siebie 8j18" et 35 i mi trze z przodu o nadkola plastikowe:P ale gwint dosyć mocno skręcony ;)

To auto o ile stoi niżej na gwincie? Kurcze, a ja kupiłem springi przód -50mm tył -40, ciekawe czy nie będzie obcierać bo mam w planach 8j18'' et 35 :mysli: jakie oponki masz na alu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj założyłem do siebie 8j18" et 35 i mi trze z przodu o nadkola plastikowe:P ale gwint dosyć mocno skręcony ;)

To auto o ile stoi niżej na gwincie? Kurcze, a ja kupiłem springi przód -50mm tył -40, ciekawe czy nie będzie obcierać bo mam w planach 8j18'' et 35 :mysli: jakie oponki masz na alu?

Dlatego polecam wyciagnac z przodu nadkola i bedzie OK ja mam u Siebie 8,5J et35 19" i dosc spora glebe ale mam wyciagniente nadkola jakies 1cmi jest oki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazlem alusy rozmiaru 8,5 z ET 40 5x112 moge je bez obaw brac do mojej b5 avant?

i jakie opony do zestawu.

tak, a opony 225 a profil zależny od wielkości

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Czyli szukam 18' 225 na 40 no chyba ze 35 ale sie zastanowie. Mam nadzieje ze ET40 juz bedzie git bo wczesniej bylo et 30 i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz bankowo kupilem alusy ,gosciu mial jeszce raz sprawdzic et...dzwonil rano i mowi ze wlasnie otwiera pudelko z alusem i rozmiar 8,5 18' et40 czyli gicio,alusy sa nowe zapakowane i wzor ktory chcialem. :banan:

Jeszcze opona 225/40 choc zastanawialem sie nad 35 ale niewiem.

Mam nadzieje ze tym razem niz trzec nie bedzie ....:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli juz bankowo kupilem alusy ,gosciu mial jeszce raz sprawdzic et...dzwonil rano i mowi ze wlasnie otwiera pudelko z alusem i rozmiar 8,5 18' et40 czyli gicio,alusy sa nowe zapakowane i wzor ktory chcialem. :banan:

Jeszcze opona 225/40 choc zastanawialem sie nad 35 ale niewiem.

Mam nadzieje ze tym razem niz trzec nie bedzie ....:doh:

Też planuję kupić nowy felunek. Puść fotki nowego zakupu i jak możesz cenę na PW. Może i ja się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jak tylko na weekend bede w domu dam znac....znasz sie troszke na parametrach,myslisz ze wszystko spasuje? i jaki profil brac 40?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź 40kę profil, to najodpowiedniejszy kompromis między wyglądem a użytkowaniem. Już na samych 40tkach trzeba uważać żeby nie narobić sobie kłopotu. Tym bardziej w trasie jeśli dużo jeździsz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź 40kę profil, to najodpowiedniejszy kompromis między wyglądem a użytkowaniem. Już na samych 40tkach trzeba uważać żeby nie narobić sobie kłopotu. Tym bardziej w trasie jeśli dużo jeździsz...

40 fajnie wygląda, ale do jazdy chyba nie jest za komfortowa i trzeba uważać na polskie autostrady :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata smigalem na 17 z profilem 40 i bylo dobrze.

Na weekend powinienem miec oponki(nowe nexen n 3000 225/40) i alusy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 lata smigalem na 17 z profilem 40 i bylo dobrze.

Na weekend powinienem miec oponki(nowe nexen n 3000 225/40) i alusy

jak będziesz miał wrzuć fotkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...