Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Alternatywa dla katalizatora

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

myslaem o przyblizeniu do takiego dzwieku- http://pl.youtube.com/watch?v=pcnvTNmrgPo&feature=channel_page

http://pl.youtube.com/watch?v=73dP_-GKv-w&feature=channel_page albo takiego,ale to chyba mozna osiagnac tylko wymiana tlumika calego... :wink4:

Opublikowano

Na początek wywalić kata, usunć środkowy i zapodać końcowy Milltek lub Remus, Sebring itp.

Oczywiście takiego dźwięku nie uzyskasz z silnika R4, ale może być ciekawie.

Opublikowano

Na początek wywalić kata, usunć środkowy i zapodać końcowy Milltek lub Remus, Sebring itp.

Oczywiście takiego dźwięku nie uzyskasz z silnika R4, ale może być ciekawie.

po wywaleniu kata-lipa z przegladem,bo w anglii pierwsze co na przegladzie ,to sonda w rure...ale srodkowy-czemu nie... :mysli:
Opublikowano

Nie wiem jak czujesz się finansowo, ale polecam końcowy zmienić na coś porządnego. Ceny nowych odstraszają, ale dźwięk radykalnie się zmienia. :good:

Jak na wyspach ze szrotami? Chyba lepiej niż u nas? Można wyrwać przyzwoite graty?

Opublikowano

Nie wiem jak czujesz się finansowo, ale polecam końcowy zmienić na coś porządnego. Ceny nowych odstraszają, ale dźwięk radykalnie się zmienia. :good:

Jak na wyspach ze szrotami? Chyba lepiej niż u nas? Można wyrwać przyzwoite graty?

pewnie,ze mozna,tylko trzeba obserwowac czesto,bo wszystko,co lepsze od razu termity rozbiora,po prostu trzeba czesto obserwowac i brac jesli jest,ostatnio jak bylem,widzialem fajne fele 18'',ale byly tylko trzy,wiec nie wiadomo,czy warto,bo czwarta kompletnie zniszczona,a,bo to wiesz po jakim dzwonie to bylo...tlumiki,turbinki i inne akcesoria,jak lampy,plastiki,juz rozebrane i leza na polkach wycenione...wiec jak trafisz-to masz...ostatnio znalazlem ogromny szrot,auta posegregowane markami,ale nie mam teraz czasu,zeby sie tam wybrac,ale musze ,bo i zamek do schowka,a to kratka nawiewu pekla,a to gumowy trojnik i mam liste,tylko czekam na jakas sobote,jak zona wolne bedzie miala i wale,bo w normalna sobote-do 12 i zamkniete :rant:

Opublikowano

ale srodkowy-czemu nie...

Odradzam usuwanie/wybebeszanie środkowego bez zmiany końcowego - to gówno daje, poza wkórzającym pierdzeniem/ryczeniem :thumbdown:

Opublikowano

czyli lepiej zainwestowac w cos firmowego,ale sprawdzonego...

Opublikowano

podepnę się również pod tema, otóż:

mam silnik 3,0V6 (ASN) są tam oczywiście 2 katy i 4 sondy:( jedna przed druga zaraz za katem.

Zastanawiam się jak wyczaić, że katy są już zapchane? Auto ma 142kkm, 40kkm na LPG.

Jeżeli się okaże, że są do wymiany, to czy:

1. lepiej je wyciąć i wspawać rurkę czy wybebeszyć środek kata i zostawić obudowę?

2. jak zachowają się sondy, czy nie będzie wariacji ze składem mieszanki, checka na cyferblacie itp?

3. rozumiem, większego hałasu raczej nie będzie

4. jak ze smrodem z tylnych rur?

Jeżeli ktoś z was rezeł to w ASN chętnie poczytam opinie i porady.

pzdr

Opublikowano

1. w żadnym wypadku, tylko prosta rura

2. będzie check na desce

3. będzie bardziej basowo

4. taki jak w fiacie 125p

Opublikowano

1. w żadnym wypadku, tylko prosta rura

2. będzie check na desce

3. będzie bardziej basowo

4. taki jak w fiacie 125p

Poziek,

1. dlaczego rura? nie wybebeszenie?

2. nie da się tego checka jakoś obejść?

Opublikowano

1. w żadnym wypadku, tylko prosta rura

2. będzie check na desce

3. będzie bardziej basowo

4. taki jak w fiacie 125p

Poziek,

1. dlaczego rura? nie wybebeszenie?

2. nie da się tego checka jakoś obejść?

Bo jak wybebeszysz to będzie dzwoniło to raz a dwa spaliny będą się rozprężały w tym miejscu potem znowu będzie zwężenie - bez sensu

check da się obejść: trzeba jechac do np. www.unitronic.pl albo do compsport albo do CTV żeby wyłączuli w ECU wskazania 2 sond lambda

Opublikowano

a czy za pomocą Vaga można te wskazania sondy samemu wyłączyć?

Opublikowano

a czy za pomocą Vaga można te wskazania sondy samemu wyłączyć?

kasować co 2 dni tak ale wyłączyć nie...to można zrobic jedynie ingerując w ECU [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 15:45_________________________________________________jak mówiłem odezwij się do CTV i daj znać czy ogarnie temat :wink4:

Opublikowano

a czy za pomocą Vaga można te wskazania sondy samemu wyłączyć?

kasować co 2 dni tak ale wyłączyć nie...to można zrobic jedynie ingerując w ECU [br]Dopisany: 29 Styczeń 2009, 15:45_________________________________________________jak mówiłem odezwij się do CTV i daj znać czy ogarnie temat :wink4:

ok, naczytałem się trochę o ciężkim kontakcie z CTV, więc nie wiem czy się to uda :naughty:

Opublikowano

zmienił się...podobno :kox:

Opublikowano

zmienił się...podobno :kox:

to nieprawda :gwizdanie:
Opublikowano

I jak najbardziej nie prawda jest ze pojawi sie check na desce ... zrobilem to samo u siebie w ASN pol roku temu, tez mowili mi ze bedzie check a tu nic....sa jakies glupie bledy na komputerze ale check nie wyskakuje na desce.

Co to smrodu po czesci sie zgodze, ale kolejna zaleta to osiagi, mierzylem ja kilka razy i zamiast fabrycznego 6,9 do 100km/h ma 6,2-6,3 wiec chyba sie oplaca :)

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Podepnę się pod temat. Znajomy wyspawa mi rurę w miejsce katalizatora. Będzie to kompletna rura z flanszami i miejscem na sondę.

Ma ktoś może jakiś rysunek z wymiarami sporządzony, co bym mu mógł przekazać? Czy trzeba to raczej pasować na "żywo".

Opublikowano

Zobacz w temacie "Jak pomóc turbinie?".

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.