Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż tempomatu A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Niewiem dlaczego nie mam zasilania.Podlaczylem 5pin do Plusa.Ale dziala tylko pozycja fix i aufn.W grupie 6 nie ma dwoch ostatnich jedynek.Czyli jakby byl ciagle wylaczony co to moze byc.Dodam ze jest blad 671

Opublikowano

weź miernik zobacz czy masz napięcie na plusie. :good:

Opublikowano
  • Autor

vauxhall95 możesz mieć uwalony przełącznik (błąd na to wskazuje) lub w najlepszym przypadku coś źle połączyłeś

Opublikowano

Raczej stawiam na zle podlaczenie.Jak piaty pin byl podpiety do 59 w ecu.Wogole zero reakcji.Jak podpialem pod aku,cos zaczelo dzialac.Dodam ze mam manetke z polifta do przedlifta

Opublikowano
  • Autor

Raczej stawiam na zle podlaczenie.Jak piaty pin byl podpiety do 59 w ecu.Wogole zero reakcji.Jak podpialem pod aku,cos zaczelo dzialac.Dodam ze mam manetke z polifta do przedlifta

już raz pisałem że 5 pin z manetki to zasilanie i nie musicie tego podpinać pod ecu, podepnij pod bezpieczniki, pod listwę zasilającą...
Opublikowano

tak ale u mnie dziala tylko fix i aufn,nie ma roznicy czy ein czy aux.Jeszcze po podlaczeniu do AKU wyskakuje blad 671.Ale na zaplonie trzeba sprawdzac tempomat czy nie

Opublikowano
  • Autor

671- oznacza mniej więcej : niezdefiniowaną pozycje przełącznika i obstawiam ze ma to związek z tym ze na vagu nie możesz spr działania poszczególnych przycisków

Opublikowano

tak.Niewiem czy dobrze robie ale wszystko na zaplonie sprawdzam.Ani razu podczas tego sprawdzania nie odpalilem go.Na czym to sie sprawdza.Ten blad powstaje kiedy na chama podlacze go pod akumulator

Opublikowano

Krzyniek napisz jakiej długości przewdy trzeba przygotować od manetki do białej kostki, bo nie mam prądu w garażu i muszę polutować w domu. Mam oryginalne piny z ASO do kostki manetki i do białej kostki, nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

Opublikowano
  • Autor

dizell

długość ok 1 metra

nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

??
Opublikowano

nie wiem czy muszę robić wstawkę przewodów w środek, czy same ori po rozcięciu wystarczy połączyć ?

wlutowujesz sie w kable
Opublikowano

Czy jest roznica w podlaczeniu manetki z polifta do przedlifta?

Opublikowano

Czy jest roznica w podlaczeniu manetki z polifta do przedlifta?

będziesz musiał kierunkowskazy przepiąć do tej kostki 3 pinowej w manetce gdzieś o tym pisałem

Opublikowano

A schemat wyjscia od tempomatu taki sam??Bo podlaczylem i mi nie dziala.Jak podlacze 5pin pod aku dopiero jakis sygnal jest na FIX i AUFN

Opublikowano

u mnie podlaczylem manetke aktywacja komputerem w aso i hula ladnie ;)

Opublikowano

Nie nie beda pasowac.To jest od A6/A3 czyli swiatla sie wlacza w ,,pokretle'' a nie w manetce

Opublikowano

Czy manetka od sedana podejdzie do avanta rok do 98(bez tej kostki trzypinowej)Gdzies na forum sie doczytalem ze wystarczy usunac tylko jakis ogranicznik.

Opublikowano

Po kilku godzinnej walce, tempomacik śmiga :gwizdanie:

Ale żeby wyjąć tą białą kostkę, to się troche nabluzgałem :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.