Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż tempomatu A4 B5


krzyniek

Rekomendowane odpowiedzi

Nie to nie te - muszą być szpileczki , one są w wielu innych wtyczkach przecież , nie tylko w białej , szukaj we wtykach na słupkach pod deską też

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Banan napisał:

Nie to nie te - muszą być szpileczki , one są w wielu innych wtyczkach przecież , nie tylko w białej , szukaj we wtykach na słupkach pod deską też

 

 

ok :-) dzięki jadę poszukiwać na szrot - w tych obok białej sa takie same ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w paru obok będą te same , ale w tych 15 pionowych , w tych 10 pinowych są inne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Banan napisał:

Tak w paru obok będą te same , ale w tych 15 pionowych , w tych 10 pinowych są inne

ok jadę na szrot może coś ciekawego przy okazji wyrwę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banan a takie pytanko mam czy żeby  tempomat działał to trzeba go aktywować dwoma kodami 11463 oraz 13647 czy wystarczy tylko ten 11463 ?????

Pytam ponieważ  ten mój elektryk twierdzi że MUSIAŁ wpisać ten 13647  też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi wystarczył zawsze 11463 , może ktoś już wcześniej kombinował tamtym loginem i wymagało to potem wbicia go

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ma ktoś takie piny albo wtyczkę z pinami do tempomatu ? przeglądnąłem chyba tone wiązek na szrocie i nie znalazłem ani jednej która by pasowała . Pilne do soboty muszę złożyć auto bo do pracy mam wyjazd . Pomoże ktoś ??? Dzięki i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysiek Krzysztof napisał:

Może ma ktoś takie piny albo wtyczkę z pinami do tempomatu ? przeglądnąłem chyba tone wiązek na szrocie i nie znalazłem ani jednej która by pasowała . Pilne do soboty muszę złożyć auto bo do pracy mam wyjazd . Pomoże ktoś ??? Dzięki i pozdrawiam

Piny wyrwałem ze szrotu :-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mam pytanie ta biała kostka jak ją wypnę to przejdzie mi obok tej szyny w którą była zamontowana i wyciągnąć mam ją do puszki gdzie jest komputer ? te piny które mam wpiąć to są te szpileczki ? i tych pinów 7 , 8 , 9 , 10 tam nie ma jest puste miejsce ? Tak ? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam  taką  wiązkę z wtyczkami od pedałów po jednej stronie a zdrugiej właśnie ta biała kostka,,a raczej gniazdo białe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam trochę inne pytanie. Mianowicie tempomat mam fabryczny, jednak niedawno robiłem swap z tipa na manual i nie mam wiązki do czujnika sprzęgła. Czy ktoś może mi powiedzieć albo sprawdzić u siebie gdzie wpiąć się z przewodami od czujnika sprzęgła?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin 2 czujnika sprzęgła podpinasz pod pin 39 ECU 

pin 1 czujnika sprzęgła podpinasz pod pin 3 czujnika hamulca ( kabel biały , na nim pojawia się plus po zapłonie ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pin 2 czujnika sprzęgła podpinasz pod pin 39 ECU 
pin 1 czujnika sprzęgła podpinasz pod pin 3 czujnika hamulca ( kabel biały , na nim pojawia się plus po zapłonie ) 
Wielkie dzięki kolego!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega pomocny wątek. Tempomat założony i działa :thumbup1: Ale żeby się przekopać przez te wszystkie strony w poszukiwaniu wartościowych informacji... :facepalm:

 

Polecam oczywiście przestudiować pierwszy post, ale także post SWARSZCZYK 'a ze strony 31. Szacun dla Banan za cierpliwość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też chciał bym założyć tempomat do swojej Audi a4 B5 1.8t ajl 2000r przepustnice mam na linkę ale również mam przy niej kostkę... Co bym musiał kupić i gdzie i jak zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to może być :  

tempomat założony zakodowany wszystko gra tylko czasem mu coś odwala u nie działa 

jade dziś autostarada działa wszystko wracam zero reakcji na manetkę 

na vagu grupa 066 widać reakcje zarówno na przyciski manetki zmiana wartości oraz hamulca ale cruise speed nadal 0

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś po swapie pewno niezgrane do końca w kabelkach  , błędów w ECU nie ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Banan napisał:

coś po swapie pewno niezgrane do końca w kabelkach  , błędów w ECU nie ma?

bledy na czysto skasowane podczas jazdy zero ale coś czuje ze czujnik sprzegla moglem poruszać bo grzebałem pod kierownica więc jeszcze udam się w tym kierunku 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podejrzyj w blokach czy ecu ma sygnał prędkości jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...