Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Pierwsze AUdi


maly2rafcio

Rekomendowane odpowiedzi

Piękny AFN-ik, silnik do pozazdroszczenia. Zadbany drugi lift, tylko cieszyć się jazdą. Gratulacje czarnej sztuki :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną nie myślę o modyfikacjach. Podoba mi się tak jak jest.

Poczekaj jeszcze parę tygodni :decayed::naughty:

Ja bym jej wpasował lajtowe czarne szybki , 17+ zawieszka pare cm w dół , grill od S4 i juz jest miodek :th:

Chromki juz masz więc mniej rezanka :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczna A4 - widać na pierwszy rzut oka że zadbana, II lift, a alumy i chromy tylko podkreślają jej urode:) Gratulacje!!!

Aż miło popatrzeć - szczególnie że jak dobrze pójdzie to za kilka dni sam będe śmigał bardzo podobną sztuką -w prawdzie be z tych efektownych alumów ślicznych chromów i relingów ale za to skóra i QUATTRO;)

A tak na marginesie jak tam wrażenia z jazdy - bo spotkłem się z opinią że 110 PS w tdi to troche mało na B5 AVANT (szczególnie w Q) - ale po przejechaniu kilkunastu próbnych kilometrów wydaje mie sie ze mocy wystarcza:)

Jeszzce raz Gratki - i oby moja przyszła prezentowałą sie równei okazale jak Twoja;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękny avancik,2 lift a zastanawia mnie dlaczego są tam takie zegary??

A uświadomcie mnie, bo jak na razie nie jestem znawcą wyposażenia Audi. Co nie tak z tymi zagarami??

autko bardzo na plus myślisz coś przy niej zmodyfikować??

Jak na razie nie myślałem o modyfikacjach. Jedyne co bym na razie chciał poprawić to audio. Może na coś więcej przyjdzie czas.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 20:06 _________________________________________________

A tak na marginesie jak tam wrażenia z jazdy - bo spotkłem się z opinią że 110 PS w tdi to troche mało na B5 AVANT

Jak dla mnie wrażenia z jazdy bardzo pozytywne, szczególnie że wcześniej jeździłem Passatem B3 1,8 z gazem więc tam osiągi były kiepskie, szczególnie na gazie. Jak dla mnie jest git.[br]Dopisany: 29 Kwiecień 2008, 20:11 _________________________________________________A tak poza tym to w końcu dziś odebrałem autko od mechanika. Wymieniłem rozrząd, paski, olej, filtry, płyn chłodząy, czyli to co powinienem przy kupnie auta. Dodatkowo wymieniełem termostat bo się silnik nie dogrzewał (teraz trzyma 90 stopni), przegub (bo troszkę pykał).

Poza tym mechanik stwierdził, że wszystko jest ok i można cieszyć się jazdą.

Dodatkowo dziś odebrałem tablice i zakończyłem mozolny proces przerejestrowywania auta z zagranicy. Trochę chodzenia było ale już koniec i teraz pozostalo tylko cieszyć się z nowego nabytku.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...