Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie waga zatrzymała się na poziomie 52kg i nie chce spadać ;p

A tak poza tym nic ciekawego ;p

Pogoda ładna, majówka niedługo - wybieracie się gdzieś Dziewczęta? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie zawieje nudą, bo od wtorku do czwartku nie będzie u mnie Małego, więc zapewne sama sobie zrobię majóweczkę 1go, 2go, 3go koszyczek z delikatnym prowiantem, strój kąpielowy, ręcznik i opalanko :)))

---------- Post dopisany at 18:30 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

zapomniałam dodać... km od domu :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

Ja wczoraj siedziałam z godzinkę na schodach i pilnowałam dzieciarni, miałam czarną bluzkę z dłuższymi rękawkami i okrągłym, małym dekoltem - zaj**iście się opaliłam :grin:

Normalnie teraz wstyd do ludzi :wink:

Miałam w planach wypad na plażę - żeby się porządnie opalić,ale jakoś tak dziwnie wieje i w sumie za ciepło nie jest.. Weekend długi, mam nadzieję że zdąże i pogoda dopisze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ja opalam się toples :> pierdzielę mieć jakieś ślady od sznurków od bikini itd. :]

...u nas pogoda piękna, podobno ma się schrzanić, ale mam nadzieję, że nie będzie tak źle :) Dziś przeleżałam ok. 2 godziny opalając "tył" ;) ale słoneczko zachodziło za chmury co jakiś czas i tylko delikatnie złapało, natomiast na przód robię okłady z jogurtu zimnego, bo troszkę mnie spiekło po pierwszym razie (ok. 2h) i drugim (1h). Baaaardzo rzadko "schodzę" ze słońca czerwona a jak już to zazwyczaj po kilku godzinach jest OK- tym razem nie, zapewne za długo na ostrym słońcu i jak na pierwszy raz ;/ Teraz skórę dekoltu, brzuszka i piersi intensywnie kilka razy dziennie dodatkowo smaruję różnymi balsamami i kremami żeby ją bardziej odżywić. Póki co chyba przerwa, a jak już 30min-1h max.i nie codziennie...

Nie zapominajmy, że mamy jeszcze wiosnę, więc przed nami lato, a co za tym idzie -miejmy nadzieję- mnóstwo słonecznej pogody i okazji do opalania :))

Pozdrawiam!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez licze na sloneczna pogode ;)

opalanie toples he he to zalezy gdzie :)) kurcze grillowanie sie odzywa i trzeba uwazac na wage :/

a ja sie do fryzjera wybralam ;) jasniutkie wloski teraz mam

co do cwiczen biore sie za rolki

Malutka polecam do opalania balsam ziaja maslo kakaowe ladnie wspomaga opalanie i przyjemnie pachnie a efekty szybko widac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...