Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dla Forumowiczek - w walce z wszelakimi niedoskonałościami ;>


Ćwiczenia wykonuję:  

560 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ćwiczenia wykonuję:

    • w domu
      142
    • w klubie fitness
      17
    • na siłowni
      138
    • nie mam czasu ćwiczyć
      98
    • nie ćwiczę z lenistwa ;)
      169


Rekomendowane odpowiedzi

Gość donuska90
Dokładnie :> Fb, forum :>

Rybko, nie mam pojęcia - niby dla kobiet i dla mężczyzn- w wiadomości danu44 raz pisała, że to ma być coś w stylu kobiety kontra mężczyźni, później znowu co innego, takie lelum polelum... Mnie nie spasowało :>

...uważam że forum jest ogólnodostępne i nie ma nigdzie napisane i przyjęte, że tu tylko mężczyźni są mile widziani (fakt faktem stanowią oni znaaaaaaczną przewagę, mężczyźni rzeczywiście mają swoje tematy, do których inni nie mają wstępu co wynika bardziej ze statusu danego użytkownika) i uważam, że przyda nam się- jakkolwiek to brzmi- taka grupka do której tylko Kobiety będą miały wstęp. Można pisać o wszystkim i o niczym, są pewne rzeczy o których mężczyźni wiedzieć nie muszą :decayed:

Danuśka do niej należy, ale podobno nic ciekawego się nie dzieje.

Chciałabym, byśmy naprawdę czynnie w miarę możliwości uczestniczyły na forum:> Nie tylko rozmawiając z mężczyznami na tematy typowo związane z problemami i nie tylko Waszych Niuniek, ale też takie, które będą tylko miedzy nami, jak pisałam wyżej :]

Taaa, to jest bardzo dobra myśl. nazwa też może być ;)

Ale powiedz mi, jak to ma wyglądać że tylko babki będą miały wstęp do grupy - w sensie zapisać się będą mogły tylko kobiety, ale czytać to wszystko co nabazgrzemy faceci też będą mogli? Bo tak nie ogarniam za bardzo tego :decayed:

Co do fb - fajnie że zobaczyłam, jak wyglądacie, fakt jakoś tak inaczej teraz - jakby tego nie nazwać ciut lepiej się znamy ;p

Aaaa.. I jeszcze takie małe sprostowanie - dOnuska90 :wink:

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:29 ----------

I już po założeniu nowej grupy przez Malutką, niech każda zainteresowana kobietka się dopisuje ;D

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 21:31 ----------

I już po założeniu nowej grupy przez Malutką, niech każda zainteresowana kobietka się dopisuje ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :> Fb, forum :>

Rybko, nie mam pojęcia - niby dla kobiet i dla mężczyzn- w wiadomości danu44 raz pisała, że to ma być coś w stylu kobiety kontra mężczyźni, później znowu co innego, takie lelum polelum... Mnie nie spasowało :>

Witam Panie

W kwesti wyjasnienia. Grupa spolecznosciowa dla kobiet, zostala przeze mnie zlozona juz jakis czas temu.

Z mozliwoscia wlaczania tam rozniez milych panow z forum A4.

A zamiarem moim nie jest rozdzielanie kobiet i mezczyzn na forum A4, czyli stawianie "kontry" miedzy nimi, tak jak pisze kolezanka MalutkaBrunetka. Ale wlasnie integracji i porozumienia sie. I tak tez kolezance na PW napisalam. Nazwa grupy mowi sama za siebie. "Women & Men" czyli Kobiety i Mezczyzni, razem, a nie osobno. Wiec nie wiem czy to jest az takie lelem polelum.

Od dawna interesuje sie motoryzacja i jak na kobiete cos niecos wiem na ten temat. Wiem rowniez, ze mezczyzni bardzo niechetnie dopuszczaja kobiety do glosu w tej dziedzinie. I jezeli ktoras z Was bedzie miala problem z samochodem, to na normalnym forum bedzie jej ciezko cos zalatwic. A na takim damskim forum (grupie spolecznosciowej) zawsze to latwiej przyjdzie.

Pomyslem na zalozenie tej grupy jest podobna grupa na forum Passata. Gdzie kobiety z mezczyznami moga jak rowny z rownym wymieniac sie doswiadczeniami i pytac w calkiem laicki sposob o sprawy zwiazane z motoryzacja.

Forum Audi A4 jest organizacja motoryzacyjna i glownie na tym opiera sie jego dzialalnosc.

Jezeli ktos chce zalozyc grupe calkowicie kobieca, do ktorej wstep beda mialy tylko kobiety, i rozmawiac tam, o tym o czym mezczyzni nie moga uslyszec, to prosze bardzo. Ja wyroslam juz z takch tajemnych rozmow przed mezczyznami.

A do tego jest mase forow kobiecych, gdzie mozna sobie do woli poplotkowac. Choc i one nie sa zamkniete przed mezczyznami.

Pozdrawiam Danuta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałaś na PW "KONTRA". Potrafię czytać i ze zrozumiem tekstu czytanego nie mam problemu. Ale to nie jest ważne.

Oczywiście zgadzam się z Tobą, że w Internecie jest mnóstwo forów dla kobiet, ale chyba nie do końca mnie zrozumiałaś. Poplotkować z koleżankami mogę sobie na fb, gg.. tutaj zresztą też. Na forum łączy nas jedno- sam fakt, iż należymy do grona użytkowniczek TEGO forum (AUDI A4 Klub Polska dokładniej mówiąc) i/lub posiadaczek AUDI.

Nie chcę być niemiła, ale Twoja grupa nie cieszy się popularnością, najzwyczajniej jest to jak na razie niezbyt trafiony pomysł, a ja mam prawo do wyrażenia swojej opinii. Wydaje mi się- a właściwie mam pewność -że na forum w każdym wątku i w każdej konwersacji mogą brać udział i kobiety i mężczyźni- nigdzie nie jest nikomu wstęp ograniczany (poza osobami ze statusem Klubowicza i wyżej ale to już inna "bajka").

Piszesz, że kobietom ciężko zdobyć poradę od mężczyzn w kwestii związanych z samochodem... Może nie porównuj poziomu tego forum z poziomem forum Passata? (wnioskuję po tym co napisałaś, że tam mężczyźni nie są przychylni pomagać kobietom) z tego co JA zauważyłam na TYM forum kobiety nie są traktowane "źle"- w domyśle nie są ignorowane jeśli mają problem .Oczywiście nie mówię, że jest tak w 100% przypadków, bo nie jestem w stanie przeglądnąć każdego wątku, każdej odpowiedzi mężczyzn i je analizować, ale wiele zależy od natury mężczyzny, jednak śmiem twierdzić, że rzadko kiedy mężczyzna odmówi kobiecie pomocy. Oni w ten sposób podnoszą swoje "ego" i czują się bardziej męscy pomagając nam kobietom w jakiejkolwiek "niedoli". Oczywiście może się znaleźć jakiś buc, który machnie ręką i pomyśli "baba- g**** się zna i tak sobie z tym nie poradzi" ale taki facet nawet nie ruszy tyłka, aby pomóc.

Znacznie dobrze mogłabyś sobie utworzyć całkiem nowe forum o nazwie "AUDI A4 Kobiety&Mężczyźni na równi". Tylko to by nic nie dało, bo jak już pisałam kobiety nie są tutaj szczute-jakkolwiek to brzmi- i nie odstają od mężczyzn- jedynie z wiedzą. Faktem jest, że to oni lepiej sobie poradzą z naprawami, sami się do nich "garną", w wielu problemach natury technicznej radzą sobie znaaaacznie lepiej od kobiet- oni są do tego "stworzeni"- co NIE ZNACZY, że "nam" nie pomogą lub zrobią to niechętnie- tak jak wnosisz.

I... załóżmy hipotetyczną sytuację: mam problem z samochodem, dokładnie z szybą, nie podnosi się, nie zniża-cokolwiek -wiem, że coś jest nie tak- być może jakaś tam drobnostka, no ale że jestem kobietą -osobą która z elektryką ma tyle wspólnego co mężczyzna z chęcią przewinięcia dziecku pampersa- czyli nic albo bardzo mało-..więc pierwsze co robię wchodzę w odpowiednią kategorię (w tym przypadku na logikę Układ elektryczny) szukam po topikach (jeśli mam czas na przeglądanie, ale na szczęście mam taką opcję jak puste okienko szybkiego wyszukiwania) i w momencie znajduję odpowiedni wątek.. Jeśli natknę się na coś, czego nie zrozumiem (choć przecież innym to wystarczyło, aby rozwiązać problem, bo jakby na to nie patrzeć to forum nie istnieje od wczoraj, więc problemy są już dość dobrze "przewałkowane" na różne sposoby) w całym wątku dotyczącym mojej "przypadłości" zadaję konkretne pytanie i piszę co jest dla mnie niezrozumiałe, a nie szukam grupki społecznościowej w której mężczyźni w sposób "laicki"- jak to nazwałaś - pomogą mi rozwiązać ten konkretny problem. Prędzej pofatygują się, aby znaleźć "Ci" rozwiązanie w konkretnym wątku i wysłać linka do niego.

Wnioski wydają się być proste- tak samo, jak Tobie pomysł na moją grupkę wydaje się bezsensowny (bo jak to napisałaś wyrosłaś z kryciem się przed mężczyznami- a mnie w takim razie zarzucasz niedojrzałość co wcale mnie nie deprymuje) tak i ja mam powody by myśleć, że Twój pomysł na grupkę może okazać się nietrafiony.

Co do pomysłu na moją grupę społecznościową- fakt, chcę aby należały do niej tylko kobiety, ale to, że napisałam iż mamy w niej pisać o wszystkim i o niczym nie znaczy, że będziemy się w niej skarżyć na facetów, którzy zamiast wrzucać brudne ciuchy do kosza na pranie zostawią je w miejscu w którym zdejmą i tym podobne sytuacje.

Zważając na tematykę forum wątki związane z Niuńkami są jak najbardziej mile widziane, bo nie mam zamiaru tworzyć całkowitej odrębności od głównych założeń założycieli forum, bo to by po prostu nie przeszło. Nie chcę zaniżać poziomu forum.

Dodam, że nie mam najmniejszego zamiaru rywalizować z Tobą.

Jak dla mnie cala ta "przepychanka słowna" nie ma najmniejszego sensu.

Pozostaje mi więc życzyć, aby Twoja Grupka, Koleżanko zyskała na popularności...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha jaka ta nasza mniejszość jest aktywna nie ma to jak wyrażenie swoich opinii , ale przynajmniej się coś dzieje ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, może wróćmy do założonego przeze mnie celu tego wątku :>>

Jak Wasze postępy?:> Waga schodzi?

Ja muszę sobie zrobić kilkudniową przerwę, bo strasznie boli mnie prawy bark, rano nie mogłam podnieść czajnika ://

Skończyłam właśnie sprzątać, może nie powinnam.. ale starałam się wszystko robić lewą ręką, żeby dodatkowo nie obciążać prawej strony...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ja to muszę się do czegoś przyznać ... minął już rok jak przestałam ćwiczyć hmm teraz to dla relaksu jeżdżę wieczorami na rowerku ale staram się utrzymać wagę którą udało mi się uzyskać w 8 miesięcy po ciąży schudłam z 72kg na 55kg i tak się utrzymuję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tą figurą to nie przesadzaj :) ale nie widziałaś mnie przed ciążą byłam małym pączkiem hehe ważyłam 64kg ale potrzeba chęci i wszystko się uda ... nieraz to nawet niemożliwa staje się możliwe ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pączkiem to ja byłam w ciąży :> Jestem niską osobą, przytyłam kilkanaście kilogramów... Na brzuszek pomogła A6W. Ale i tak dopiero w tym roku zaczęłam dbać bardziej o swoje ciało.

Zgadzam się, jeśli chęć jest i jako taka motywacja wszystko staje się łatwiejsze do osiągnięcia wytyczonego sobie celu :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość donuska90

He he w moim przypadku raczej później ;p

Wszedł mi "zgnilus" na ćwiczenia, nic mi się nie chce, sama w sumie nie wiem dlaczego..

A i przyznam się do grzeszku - skusiłam się już drugi raz na Redds`a Cranberry, normalnie nie mogę się oprzeć.. A potem wszystko w boki idzie :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ...

a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

eee no nie przesadzajmy jakieś przyjemności w życiu też trzeba mieć ...

a te foty niektóre aż nie do wiary , biodra zawsze zostają nie da się ich zgubić

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:43 ----------

ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było :)

---------- Post dopisany at 21:47 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

ciekawa jestem czy to coś u mnie się dzieje czy na forum że dwa razy wszystko wyskakuje wczoraj wieczorkiem też tak było :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja dzis mialam troche wiekszy grzeszek - deser :D mmm

Mala jutro razem bierzemy sie za "spalanie" ;)

edit

Karolina mi tez tak co jakis czas robi to chyba przez ta ostatnia aktualizacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...