Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Co Cię denerwuje w audi A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dźwięk V6, deska, miliarowachaczowa zawiecha, niektóre plastiki trochę mało przemyślane, orientacja deski, zabudowa pod maską silnika.

zazdrosc innych ludzi :thumbdown:

Zazdrość ludzi innych? Śmieszny jesteś chyba!!! No chyba, że na tym forum nie toleruje się innego rozumowania kochania motoryzacji. Skoro stać mnie na utrzymanie 3er, to na A4 byłoby mnie nie stać?? Przecież mam do wyboru, kto mi zabrania zmienić marki, jeśli zazdroszczę?? Mój kuzyn ma A4. Zauważyłem to, co napisałem i to grzech? A może A4 nie ma wad :wallbash: w E36 jest też mnóstwo rzeczy które mnie denerwuje i co, sam sobie zazdroszczę, gdy o tym mówię? Trochę dystansu i samokrytyki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Opublikowano

W moim A4 mnie nic nie denerwuje :>

Opublikowano

A mnie wkurza:

- trzeszczący fotel kierowcy (dzisiaj znów serwis się z nim męczy, ale od ponad pół roku nie potrafią nic sensownego wymyślić) - wqrza najbardziej ;(

- trzeszczący podłokietnik i środkowa konsola

- działanie wycieraczek w trybie automatycznym

- trochę denerwuje odglos chlupiacego paliwa w baku, ale tylko trochę

Opublikowano

ostatnio wkurzałem sie bo miałem problemy z umyciem tylnej szyby..., od wewnątrz oczywiscie :angry:

Opublikowano

dźwięk V6, deska, miliarowachaczowa zawiecha, niektóre plastiki trochę mało przemyślane, orientacja deski, zabudowa pod maską silnika.

ale najbardziej... BRAK RWD :evil: :evil: :evil:

W BMW jest za to piękna deska i super przemyślana :sick3:

Mnie jeszcze wkurza brak maskownicy na akumulator itp. przed II liftem :angry:

Opublikowano

W BMW jest za to piękna deska i super przemyślana :sick3

no w E36 wnętrze na pewno lepsze jak A4 ze swoich lat, ale E90 to już masakra... kiedyś elegancko było jeśli chodzi o ergonomię i skierowanie wszystkiego na pana kierownika, teraz jest gorzej i obecne wnętrze audi jest po tym względem lepsze.

Opublikowano

Panowie a to nie jest chyba temat porównawczy Audi do BMW...

Opublikowano

nie jest. nie ja go zacząłem. napisałem co mnie drażni w A4, po czym zostałem zrównany z zazdrośnikiem i zaczęły się komentarze ze strony posiadaczy tych zacnych wózków :) mam nadzieję, że moderatorzy wykasują OT, a nie zamkną temat ;)

Opublikowano

W moim A4 mnie nic nie denerwuje :>

to chyba masz wyjątkową wersje haha

Opublikowano

mam nadzieję, że moderatorzy wykasują OT, a nie zamkną temat ;)

no niestety narazie zamykam poki nie ochloniecie....

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.