Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

dźwięk V6, deska, miliarowachaczowa zawiecha, niektóre plastiki trochę mało przemyślane, orientacja deski, zabudowa pod maską silnika.

zazdrosc innych ludzi :thumbdown:

Zazdrość ludzi innych? Śmieszny jesteś chyba!!! No chyba, że na tym forum nie toleruje się innego rozumowania kochania motoryzacji. Skoro stać mnie na utrzymanie 3er, to na A4 byłoby mnie nie stać?? Przecież mam do wyboru, kto mi zabrania zmienić marki, jeśli zazdroszczę?? Mój kuzyn ma A4. Zauważyłem to, co napisałem i to grzech? A może A4 nie ma wad :wallbash: w E36 jest też mnóstwo rzeczy które mnie denerwuje i co, sam sobie zazdroszczę, gdy o tym mówię? Trochę dystansu i samokrytyki :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie wkurza:

- trzeszczący fotel kierowcy (dzisiaj znów serwis się z nim męczy, ale od ponad pół roku nie potrafią nic sensownego wymyślić) - wqrza najbardziej ;(

- trzeszczący podłokietnik i środkowa konsola

- działanie wycieraczek w trybie automatycznym

- trochę denerwuje odglos chlupiacego paliwa w baku, ale tylko trochę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio wkurzałem sie bo miałem problemy z umyciem tylnej szyby..., od wewnątrz oczywiscie :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk V6, deska, miliarowachaczowa zawiecha, niektóre plastiki trochę mało przemyślane, orientacja deski, zabudowa pod maską silnika.

ale najbardziej... BRAK RWD :evil: :evil: :evil:

W BMW jest za to piękna deska i super przemyślana :sick3:

Mnie jeszcze wkurza brak maskownicy na akumulator itp. przed II liftem :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BMW jest za to piękna deska i super przemyślana :sick3

no w E36 wnętrze na pewno lepsze jak A4 ze swoich lat, ale E90 to już masakra... kiedyś elegancko było jeśli chodzi o ergonomię i skierowanie wszystkiego na pana kierownika, teraz jest gorzej i obecne wnętrze audi jest po tym względem lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie a to nie jest chyba temat porównawczy Audi do BMW...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...