Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Co Cię denerwuje w audi A4


genero

Rekomendowane odpowiedzi

mnie najbardziej denerwuje przerywacz kierunkowskazów(włącznik świateł awaryjnych)-często się zawiesza i kierunki nie migają tylko się palą na stałe, tą usterkę spotkałem już w kilku b5

poza tym osłona pod silnikiem

a poza tym to jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-od 120km\h czuć brak mocy (silnik 1.6-100KM)

No chyba nie liczyłeś na to że ten silnik bedzie tryskał energią :)

-schowek nad radiem(taki mały) niemieści mojego telefonu(niemoge zamknąć klapki)

To albo jej nie zamykaj albo zmień telefon :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie najbardziej denerwuje przerywacz kierunkowskazów(włącznik świateł awaryjnych)-często się zawiesza i kierunki nie migają tylko się palą na stałe, tą usterkę spotkałem już w kilku b5

poza tym osłona pod silnikiem

a poza tym to jest ok.

wyjmij włącznik za nim jest przekaźnik - otóż go, przyjrzyj się który to styk odpowiada za kierunki przeczyść i problem zniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie wkurza w audi to, że ( na szczęście w przeważającej mniejszości) audi daje się kupować... burakom :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość MorgothV8

Ilość tych buraków stopniowo się zwiększa (obserwując sam wygląd niektórych A4-ek stopniowo zbliżających się wyglądem do golfów 2 i 3 zpod wiejskich dyskotek)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

margot ma niestety racje, tez to obserwuje.

Na parkingu, na ktorym stawiam swoje auto stoi np. B5 na 18" letnich... tendencje wlascicieli starych beemek przechodza do audi :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze, buractwo dotyczy wszystkich samochodów. wiec trudno żeby ominęło audi.

trzeba z tym życ. :confused4:

na szczescie cisnienie na samochody, spod znaku śmiegiełka jest wielokrotnie większe, powoduje najczęsciej omijanie :audi::cool:

na A4 B6 narzekam że nie jest w środku większe :confused4:

za głośny PD :confused4: jednak postanowiłem się przyzwyczaic poeniważ jest szybki i oszczędny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz a ja dlatego sie zdecydowałem :gwizdanie: tyle, że nie ta płec sie ogląda :evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no patrz a ja dlatego sie zdecydowałem :gwizdanie: tyle, że nie ta płec sie ogląda :evil2:

zawsze można orientacje zmienić :wink4:

brak przedniego podłokietnika w standardzie :thumbdown:

reszta :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dzikidzidz

trzyma się rewelacyjnie, ino mało miejsca w środku, wcześniej śmigałem volvasami 440 i 940, avensisem to miało miejsce, a w audi brak...

Ale jak to jeździ :)

trochę żałuję, że kupiłem takie auto, bo już teraz mało co mnie zachwyca :)

Oglądając nowe fury, czy paroletnie mesie np E klasy, nic Cię nie rusza....

Jakość wykończenia, estetyka i prostota audi to klasa...Wyposażemie full, z wyjatkiem navi i skóry i teraz nic nie robi juz wrażenia :) a szkoda...

no jeszcze samochody stricto terenowe powodują poczucie niespełnienia, które po przejechaniu 4czką paru kilometrów bezpowrotnie mija...:)

Ogólnie pozytyw z wyjątkiem miejsca na nogi i dla dzieciaków z tylu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mnie denerwuje następujący fakt:

był tu również temat kiedyś: "za co kochacie swoje A4" czy jakoś tak ale przepad w zapomnienie natomiast ten ciesz się niezłą popularnością. ludziska jeśli wam się nie podoba to zawsze można zmienić markę :naughty:

to takie małe OT z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dźwięk V6, deska, miliarowachaczowa zawiecha, niektóre plastiki trochę mało przemyślane, orientacja deski, zabudowa pod maską silnika.

zazdrosc innych ludzi :thumbdown:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a że ma z tyłu mało miejsca to nic mnie nie interesuje ,zawsze jeżdże z przodu :)

to zalezy o jakiej jezdzie mowisz... :lol:

jaka by nie była wygodniej jest z przodu :twisted:

jestem studentem i dla mnie to straszny minus wcześniej miałęm VW to było miejsca a teraz wg porażka, choć ciągle słyszę że za duży urosłem :decayed: ogólnie to z przodu jest kicha w prawie każdym zawsze coś ci będzie wlazieć i nie ma jak, a tylu się na kanapie siąsc wygodnie to jest to, chyba ze ktoś miniejszych gabarytów albo kobietka poręczniejsza :naughty: choć wiosna idzie więc jak już to mozna na świeże powietrze :notworthy: ogólnie w tej kwesti to pod kątem pasażerów wkurza że w takim aucie coś tam ktoś wogóle marudzi że ciasno, ale zawsze można powiedzieć ze to nie auto do wożenia buraków tylko limuzyna :hi: i jest do wożenia 4 osób bo tak nawet z tyły jest wygodnie, dokłokietniki przód tył piękna sprawa, na boczku aż miło rekę klaść tak switnie leży i myśle ze jest super...no ale jednak jest ten minus małego braku przestrzeni jak na nie takie male autko

390 l jak na auto dł. 4.5 metra i przednim napędzie to lichutko - avensis ma 530l.

w audi podloga bagaznika jest strasznie wysoko o 7-10 cm za wysoko, powinno sie siedzisko podnosic i na to oparcia kłaść wtedy powinna być równa podłoga a nie jak jest że tylko oparcia opadają na siedzisko i jest równo.

no wiesz "normalne" auta mają duże bagażniki bo rzucają burakom dojazdówkę :kox: :kox: :kox: i niech sie cieszą że mają miejsca ale to nie jest auto z bagażikiem do przewozu buraków w workach :polew: koło masz pełny wymiar to i podłoga ucieka :gwizdanie: trudno sie mówi, coś za coś:) a codziennie bagażu na maksa nie masz:) wiec tak sobie tylko narzekasz ale ogólnie nie jest żle :blink: :th: zobacz na Q7 :naughty: tam jak schowali pelny wymiar felgi 8,5 J x 19 z oponą 265/50 R 19 to mozesz cos mówić że jest kicha bo ty masz niesamowity dól jak zajrzysz do bagażnika w porównia z Q7 :polew:

Hmm.. a mnie denerwuje odglos chlupiacego paliwa w baku przy pewnych jego ilosciach.

Tak mam w Avancie B6 i tak mialem w sedanie B5 :mad:

no tesh słyszałem, zazwyczaj jak masz pod korek wlane to tak wkurza, że woógle można to usłyszeć trochę kiszka :kwasny:

ogólnie jak ktoś słusznie jeszcze zauważył następny model to A8 :naughty: osobiście będę celował w A6 :notworthy:

ktoś tam miał problem bo slabo idzie ja tam mam mocniejsze Tdi, jakiegoś chipa poprzedni właściciel wsadził, i jak jadę to zachoduje sie jak samolot:) przyśpiesza zarówno przy małych prędkośicach jak i na maksie:) poli bo pali to chyba normalne:) chyba nie ma co marudzic:) może jakbym kupił A8 z 4.2 motorkiem to bym narzekał ale tu jest całkiem dobrze :wink4:

zaewieszenie przód słabe się mówi ale znalazłem lekarstwo :naughty: nie zapier***** po dołach -czyli często trzeba jeschać wolno uwzględniając procent dobrych dróg W PL, male niech buraki byle czym tłuką auta my sie możemy wozić sprzętem i co tam a jak trzeba to i tak wiadomo ze nie jest to saiciento tylko ma coś dobrego zawsze pod pedałem w każdej wersji :wink4:

podobno dostęp do paska jest słabny:) ja w Tdi po kilku próbach i skonstruowaniu klucza:) - co będę kupował ori jak w garazu tyle ktuczy:) wiec możecie mi mierzyć czas zdejmowania paska:) i zakładania nowego:) jest spoko:) wieć trening i nie ma rzeczy niemożliwych:)

a tak wogóle to tylko z chorymi nogami to nie rozumiem :polew:jakieś skurzcze czy coś:) ja trzymam grabę normalnie a ma sie tego kulasa :naughty: kraj strzelę po przekątnej i się żyje jak będziesz na siłe chciał to może ale tak to jakie silniaki :decayed: ale mam radę :wink4: OCHRANIACZE :kox:

POZA TYM TO JEŻDZIĆ NIE NARZEKAĆ :wink4: KUMPEL OSTATNIO PRZYJECHAŁ USTAWIĆ ROZDZĄD WYPASIONYM PASSATEM 2005, NORMALNIE JAK TO CHWALI CUD MIÓD NO I WOGÓLE WYPAS WERSJA I TAKIE TAM, A JA OTWIRZAM DRZWI I JAK ZOBACZYŁEM DISGN BOCZKA, PRZYCISKI REG LUSTERK SZYB, NO TO SORY ALE NIE WIDZĘ PRZYSZŁOŚCI W CZYMŚ INNYM NIŻ AUDI :naughty: CO BY NIE BYŁO PO PIERDOŁACH WIDAĆ ŻE HELMUT tr RAZY MYŚLAŁ ZANIM ZROBIŁ BYLE GUZIK DO AUDI W PORÓWNANIU Z KAŻDYM INNYM NIEMCEM :notworthy: I CHWAŁA ZA TO :notworthy: auto jest spoko jak mało miejsca to szukać w modelu wyżej i nie gadac:)

zazdrosc innych ludzi :thumbdown:

to jest to widać z daleko a jak nie widzi ktoś co to znaczy audi to nie miał jeszcze styczności i siedzi taki zapatrzony swojego ślicznego fiacika jako ideał:) wieć autko pierwsza klasa :kox: polecam :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...