Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Akwarium

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
brakuje mi krewetek,

jakie krewetki masz w akwa ???

Opublikowano
brakuje mi krewetek,

jakie krewetki masz w akwa ???

Już ich nie ma :wink:

Zapewne były to Red Cherry i poszły na 'pierwszy ogień" :grin:

Opublikowano
  • Autor

Neocaridina heteropoda var. red

Z zapamiętaniem nazw to u mnie kiepsko:wallbash:

Opublikowano

Zapewne były to Red Cherry i poszły na 'pierwszy ogień" :grin:

jak miałem harem bojownika 1+3 to te france (samice) tez mi zezarły prawie wszystkie krewetki :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Na szczęście dwie wczoraj wieczorem wyszły z kryjówki ale dokupiłem jeszcze 4.

Robert możesz mi powiedzieć więcej o prętnikach czy one cały czs są takie płochliwe? mam 2 szt i mam wrażenie jakby siebie nie widziały pływają osobno ciężki ich namieżyć. Są bardzo ładne jak będzie im dobrze u mnie to dokupie jeszcze kilka.

Opublikowano

Prętniki potrzebują dużo kryjówek a w szczególności gęsto zarośniętego zbiornika ( w szczególności roślin pływających , pokrywających pewną cześć powierzchni wody gdzie kiedyś możliwe że założą gniazdo ) co za tym idzie też cienia , ryby te jak i gurami są właśnie bardzo płochliwe , bojaźliwe i piękne , trzyma się je w parach w które same się dobierają :wink:

Opublikowano
  • Autor

Miałem kryptokoryne która leżała ma powierzchni ale stwierdziłem, że podetne bo gromadziły się w niej różne "farfrocle" :wallbash: trzeba będzie poczekać aż odrośnie. Mam nadzieję, że się zaprzyjaźnią ze sobą.

Opublikowano

Macie pomysł skuteczny na okrzemki?

Opublikowano

Jeśli to rzeczywiście okrzemki to kup kilka Otosków :wink:

Opublikowano

Brazowy taki nalot, kosiarka sie tego nie chwyta..

Opublikowano

Okrzemki to takie brązowe/ciemne szorstkie w dotyku jakby mikro plamki/kropki , Kosiarka ich nie ruszy jedynie Otoski

Opublikowano

dokladnie takie cos mam.. w takim razie musze sie zaopatrzyć. Dzieki :wink:

Opublikowano
Na szczęście dwie wczoraj wieczorem wyszły z kryjówki ale dokupiłem jeszcze 4.

To trochę za mało , długo potrwa zanim będziesz miał "pełną" obsadę , wiem , że w sklepie są dosyć drogie ale proponuję Ci poszukać np. na allegro ( lub na forach akwarystycznych ) kogoś w pobliżu Twojej miejscowości kto ma krewetki do "oddania" wtedy za sztukę zapłacisz ~ 1.0-1.5 zł i możesz kupić 20-30 szt. które odbierzesz sobie osobiście

Opublikowano

honda jak chcesz krewetki lub za***isty mech to sie odezwij do mnie na pw , dam ci kontakt :wink:

---------- Post dopisany at 16:31 ---------- Poprzedni post napisany at 16:10 ----------

Na szczęście dwie wczoraj wieczorem wyszły z kryjówki ale dokupiłem jeszcze 4.

ja mam 30+ redek , 30+ babaulti , 4 Amanki duze , 6x CR w 72 litrach i na bank bede powiekszał bo jest mało , amanka ciezarna i 2-3 redki

Opublikowano

Fajny filmik i jeszcze lepsza muza :dancing::kox:

Opublikowano

Skoro kolega robert. jest mądrzejszy od encyklopedii to ja nie mam nic do dodania.Twoje słowa.

Opublikowano
Skoro kolega robert. jest mądrzejszy od encyklopedii to ja nie mam nic do dodania.Twoje słowa.

Nie mówię , że jestem mądrzejszy ale we wszystko co tam przeczytasz nie wierz :cool1:

Opublikowano

ile czasu trzymacie rybki w kotniku żeby nie stały sie żywym pokarmem ?

Opublikowano
Macie pomysł skuteczny na okrzemki?

Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow)

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

Macie pomysł skuteczny na okrzemki?

Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow)

Opublikowano
Macie pomysł skuteczny na okrzemki?

Jak dawno temu zakladales zbiornik?okrzemki to plaga swiezych zbiornikow,najlepiej byloby kupic wklad do filtra redukujacy krzemiany z wody(to ich zwiazki sa powodem powstawania tych brzydkich glonow)

Z tego co mi wiadomo zbiornik "swoje już przeszedł" :wink: ( chociaż nie wiem czy czasami Daniel nie zaburza przypadkiem "proces nitryfikacji" np. nieodpowiednio czyszcząc filtr :rolleyes: ) ... okrzemki to jak najbardziej "zmora" atakująca szczególnie świeże akwaria ale także niedobrze doświetlonych :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.