Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

felga kox :kox:

Opublikowano
To ja chyba jestem jakos jedyny na nie:grin:

Ta felga wydaje sie na mniejsza niz 18 cali na aucie:wink:

chyba nie czytasz poprzednich stron :tongue:

klub na "nie" sie powieksza tak jak ten na " tak" :decayed:

Opublikowano
  • Autor

pierscienie, regeneracja głowic, popychacze zaworowe, przegląd rozrzadu, fazatorów (OK), czyszczenie przepustnicy (uj***na), kolektora dolotowego (uj***ny), EGRów (dość czyste, ale jednak), sprawdzenie wszystkich podciśnien, czyszczenie zaworu PCV, świece platynowe, filtry (+czyszczenie K&N), olej, płyn hamulcowy, klocki, łożyska alternatora, dwumas, udało się dostać komplet sprzęgła - będzie wzmocnione, nowe ramiona z wycieraczkami aero, spryski mgiełkowe podgrzewane. Oczywiscie wszelaki uszczelki, szpilki etc. Nowe odbłyśniki w reflektorach, czyszczenie wewn pow szybki reflektora, polerka z zewn. Osłona przegubu. Nie wiem czy coś jeszcze.... ale jak widać trochę tego jest jednak... aaaa i oczywiscie uszczelka JHM :banan:

+ felgi (juz przyszly -za***iste na zywo uwazam).

ała

:shock3:

Opublikowano

Noooo bol finansowy spory:wink:

Opublikowano
pierscienie, regeneracja głowic, popychacze zaworowe, przegląd rozrzadu, fazatorów (OK), czyszczenie przepustnicy (uj***na), kolektora dolotowego (uj***ny), EGRów (dość czyste, ale jednak), sprawdzenie wszystkich podciśnien, czyszczenie zaworu PCV, świece platynowe, filtry (+czyszczenie K&N), olej, płyn hamulcowy, klocki, łożyska alternatora, dwumas, udało się dostać komplet sprzęgła - będzie wzmocnione, nowe ramiona z wycieraczkami aero, spryski mgiełkowe podgrzewane. Oczywiscie wszelaki uszczelki, szpilki etc. Nowe odbłyśniki w reflektorach, czyszczenie wewn pow szybki reflektora, polerka z zewn. Osłona przegubu. Nie wiem

:shock3:

przynajmniej jestes wlascicielem, ktory kupil auto, na ktorego serwisowanie go stac :hi:

Opublikowano
pierscienie, regeneracja głowic, popychacze zaworowe, przegląd rozrzadu, fazatorów (OK), czyszczenie przepustnicy (uj***na), kolektora dolotowego (uj***ny), EGRów (dość czyste, ale jednak), sprawdzenie wszystkich podciśnien, czyszczenie zaworu PCV, świece platynowe, filtry (+czyszczenie K&N), olej, płyn hamulcowy, klocki, łożyska alternatora, dwumas, udało się dostać komplet sprzęgła - będzie wzmocnione, nowe ramiona z wycieraczkami aero, spryski mgiełkowe podgrzewane. Oczywiscie wszelaki uszczelki, szpilki etc. Nowe odbłyśniki w reflektorach, czyszczenie wewn pow szybki reflektora, polerka z zewn. Osłona przegubu. Nie wiem czy coś jeszcze.... ale jak widać trochę tego jest jednak... aaaa i oczywiscie uszczelka JHM :banan:

+ felgi (juz przyszly -za***iste na zywo uwazam).

ała

:shock3:

ile ma przejechane km ten samochod ?

Opublikowano
  • Autor

200 kilo. Mechanik mowi, ze więcej nie ma. Piersciienie nie sa konieczne, ale po wymianie uszczelniaczy i regeneracji głowic cisnienie "u góry" bedzie ok i jescze niedajboze pusci na pierscieniach... a pluć sobie w morde, ze zaoszczedzilem pare stówek potem, to nie chce. :P.:jerk: Wogole jak wiadomo sszeroko, dostep do czegokolwiek w w komorze silnika jest fatalny, wiec jak sie go juz wywalilo, to trzeba zrobic wszystko, co potencjalnie moze byc nie tak ;).

Bedzie nówka sztuka prawie :polew:

Opublikowano

Winczako ale remont- bravo i tacy ludzie mogą sobie ese,kupić. Wiesz co masz wiesz co trzeba robić- teraz moc będzie przez długo długo. Gratki Roboty

Opublikowano
200 kilo. Mechanik mowi, ze więcej nie ma. Piersciienie nie sa konieczne, ale po wymianie uszczelniaczy i regeneracji głowic cisnienie "u góry" bedzie ok i jescze niedajboze pusci na pierscieniach... a pluć sobie w morde, ze zaoszczedzilem pare stówek potem, to nie chce. :P.:jerk: Wogole jak wiadomo sszeroko, dostep do czegokolwiek w w komorze silnika jest fatalny, wiec jak sie go juz wywalilo, to trzeba zrobic wszystko, co potencjalnie moze byc nie tak ;).

Bedzie nówka sztuka prawie :polew:

Kolego masz jakiś sprawdzony warsztat w toronto który ogarnia 4.2 V8??

Opublikowano
  • Autor

Mam ;). Ogarnia raczej większość.

Jeszcze jedna rzecz będzie zrobiona. Właśnie dłubią przy wydechu ;) Będą wywalone przednie katy ze wstawioną rurą żeby nie robić zawirowań i niepożądanych fal zwrotnych, oraz w drugim etapie (bo nie da się tego zrobić przy wyrzuconym na zewn wydechu jak obecnie) albo wymiana 2 tylnych katów na nowe, albo odsunięcie samych sond jak ma Pincziego ;). :kox:

Opublikowano

Piękna :kox:

Opublikowano
  • Autor

Pewnie wiecie jakiej grubości są uszczelki pod kolektor ;) - moze 1mm.

A to "uszczelki" (jesli jeszcze mozna tak o tym czymś mówic :P ) termoizolujące JHM Motorsports. Podobno dobry mod:jerk:

img8503s.jpg

---------- Post dopisany 17-02-2013 at 10:08 ---------- Poprzedni post napisany 15-02-2013 at 15:01 ----------

EDIT:

Widok na idiotycznie skomplikowany rozrząd:

20130211113.jpg

Tłok po próbie wstępnego czyszczenia z widocznymi śladami (od opiłków) od kretyna co gaz zakładał... zabić takich ludzi. Na szczescie tylko góra, co nie ma znaczenia. Tłoki jeszcze przed wyjęciem.

20130211115.jpg

Dół silnika. Wiecie, że w misce olejowej są kanały wodne?

20130213116.jpg

Wydech (jeszcze przed modami)

20130211114.jpg

Głowice, już po pielęgnacji :decayed:

zdjcie007z.jpg

Moglby ktos pomóc ? :)

http://a4-klub.pl/felgi-opony-18/s4-dystanse-opony-quattro-262032/

Opublikowano

Gniazda frezowane? Szlifowane zawory? Docierane razem?

Opublikowano
  • Autor

podobno tak ;)

Opublikowano

podobno ????? :shock3::shock3::shock3:

bez docierania zaworów nie warto nawet tego skladać :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

na pewno! spokojnie, robili to profesjonalisci ;)

Opublikowano

Dobra bestia :)

Opublikowano
  • Autor

Nowek - na to wygląda. I wygląda też na to, że bez dystansów sie nie obędzie

A tak btw - ZAAAAAAAGAAAAAADAAAAAAŁŁŁŁŁ 10 min temu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :banan::banan::banan::naughty::naughty:

Opublikowano

dużo smrodu było ??? :decayed:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.