Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moja A4 B7 - Schwarze Perle


waldek22

Rekomendowane odpowiedzi

Stylistycznie auto podoba mi sie tylko w srodku kierka navi dekory kubly i fis . Natomiast zewnecznie jak dla mnie wiocha ,jedynie liswy od s4 kola porazka jak i ten zderzak z przodu nie podchodzi mi to wg powodzenia bo pewnie sie przyda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:doh::doh::doh:

co to ma być to jest B7 bo jeśli tak to załóż w innym miejscu swój wątek :polew::polew::polew:

mody poza przodem i tyłem jak najbardziej w dobry kierunku ale z tym zderzakami i lampami przednimi to kompletnie z d*py :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artur Ty się nie znasz za grosz- przecież to jest ta limited edyszon - B6/B7/Sline/RS4

Kolego mi osobiście auto sie nie specjalnie podoba ale bravo za włożoną pracę :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Środek na wielki + :thumbup1:

Ale tak jak napisał kolega wyżej z zewnątrz zalatuje trochę wiochą i według mnie podchodzi pod Allroada no i ten przód :doh: , już lepiej by wyglądało z przodem od B7 s-line lub s4,rs4 , no ale jak to sie mówi o gustach się nie dyskutuje , robiłeś samochód dla siebie a nie dla ludzi .

Szerokości życzę :hi:

---------- Post added at 14:47 ---------- Previous post was at 14:44 ----------

i wywal ten znaczek RS4 teraz dopiero zauważyłem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szacunek za odwage i naklad pracy i zapewne pieniazka... ale moim zdaniem co za duzo to i swinia nie zezre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbys wszystko to co masz w chromie zrobil w czerni odrazu by to lepiej wszystko wygladalo,no i znaczek rs4 na 2.0 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak koledzy wcześniej napisali..środek na duzy plus.z tym panelem klimatronica to ciekawy pomysł.ale reszta to juz gorzej.tył jeszcze ujdzie bo lampy nawet fajne i zderzak tez ale ten chrom nad tablicą to już wieś tańczy i śpiewa.końcówki wydechu jakieś dziwne.felgi?jak sie komu co podoba.te listwy s4 fajne ale czarne byłyby lepsze.a jeśli chodzi o przód?hmm..pasuje jak świni siodło.ale to tylko moje zdanie.to tobie ma sie podobać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się : za wysoko stoi jak na RS4, błehehhe, zderzak z brodą też nie pasuje do B6 , czarne lampy z tyłu -wioska, felgi brzydkie. uchwyt bagażnika, wystające rury.

Podoba mi się : dekory - fajnie to wyszło, szacunek za mody odnośnie wyposażenia. tutaj duży plus.

mam nadzieję że sie nie obrazisz za szczerą ocene.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ci się sprawują listewki s4 z laminatu? wszystko ok?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy drzwiowe s4 nie są z laminatu kupiłem ori i dałem do malowania na ALU MAT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiecej chromu bo jeszcze za malo jest :polew:

srodek kosa ale na reszte zly kierunek obrales:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobileś z b6 typowo turecką fure, oprócz środku, wszystko out. Ale każdy ma swój gust ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OMG :) Kogoś poniosła fantazja :)

Zakładaj na przód zderzak z S-line, wywal te lampy, pozbądź się tych chromowanych wstawek, zmień chińskie felgi na coś rasowego a będą z niego jeszcze ludzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...