Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 b5 2,8 193ps] prezentacja mojej A4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec jak juz wczesniej pisalem auto posiadam od czerwca jest to piekna A4 z motorkiem 2,8 193ps z roku 1998. W aucie wymienilem lampy przednie (zespolone) alufelge 17 cali z oponka 235/45 seryjna alufelga 15 cali poszlo na zimowke. Obecnie pracuje nad sprzetem audio-video(jest juz monitor 7 calowy i DVD) ale to troche jeszcze potrwa. :grin:

dsc03291lv3.jpg

dsc03301ks8.jpg

dsc03302mu9.jpg

dsc03303nu7.jpg

dsc03305pb7.jpg

Opublikowano

witaj!super bryczka :twisted: ile Cie kosztowalo wymiania lamp przednich?

Opublikowano

fajne autko i motorek idealny ;) Tylko te lampy nie teges, ladniej wygladaja seryjne po lifcie...

Opublikowano

Pikna tylko zawias pasowało by do ziemi troszke :wink:

Opublikowano

Sympatyczna maszynka, nawet mi się podoba no :)

Opublikowano

ładn furka motor tez niczego sobie :wink:

Opublikowano

Całkiem, całkiem... szczególnie felgi.

Opublikowano

śliczny cywil !!

Chyba jedna z ładniejszych B5 :twisted:

Konkretne felgi, ale jeszcze lepiej by wyglądały jakby się lekko obniżyło auto

Opublikowano

Bardzo ladnei sie prezentuje :grin: Ale nizszy zawias musialbys sobie zafundowac :razz:

Opublikowano
  • Autor

Powiem tak były dwie opcje lamp po lifcie i te no ale jednak wybor padl na te drugie.Do tej pory jestem z nich zadowolony i bardzo ladnie wygladaja do czarnego kolory(wnetrze lampy chrom)(koszty ok.1000pln).Co do obniżenia zawieszenia to sa plany ale podjecie decyzj niestety hamuje stan polskich dróg(fatalny :mad: )

Opublikowano

Bardzo ładna audiczka. Podobają mi się te lampki - rezałeś błotniki?

Felgi I klasa a obniżenie poprawi zdecydowanie wygląd Twojego autka.

Opublikowano

Ładna sztuka nawet bez obniżania super

Opublikowano

piękna i te lampy miodzio :wink:

Opublikowano
  • Autor

Błotników nie trzeba przerabiac.Obniżona bedzie oczywiscie w granicach rosądku i dopiero na wiosne.W tym roku mozliwe ze beda jeszcze przyciemnione wszystki szybki.

Opublikowano

ogólnie ładny samochodzik :cool: tylko jak dla mnie, troche za wysoko stoi, ale masz dobre plany, czekamy na efekty zmian :wink:

Opublikowano

2.8 30V to mój obecny faworyt w B5 :!: no jeszcze z q :razz:

fajne fele i kolorek :cool:

Tylko te lampy nie teges, ladniej wygladaja seryjne po lifcie...

gdyby nie lampy to imo super furka :!: :cool:

Opublikowano
gdyby nie lampy to imo super furka
zgadzam sie
2.8 30V to mój obecny faworyt w B5 no jeszcze z q
ciekawy jestem czemu ??? :)
Opublikowano

Nie widze fotek :mad:

Ps. Mialem taki silniczek w a4 ...miodzio... :twisted:

Opublikowano

Nie masz fotem co by stał na asfalcie bo w tej trawie nie bardzo widać jak się prezentujez 17-kami

Opublikowano
  • Autor

Chyba nie mam jak bym cos znalazl to zapodam.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.