Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

fajna audiczka , felunek ok. dodaj lampy przednie ori lekka gleba i rewelka. pozdro.

Opublikowano
  • Autor

fajna audiczka , felunek ok. dodaj lampy przednie ori lekka gleba i rewelka. pozdro.

Lampy są już w planach, ale lekka gleba ?? przecież ona już siedzi -35 ??? Nie widzisz tego ??? A może jeszcze nie widziałeś samochodu z "glebą" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

f16mysliwiec co to za ledy? Takie niby halo? :gwizdanie: Nie wygląda to źle... Zrób lepsze foty.

Opublikowano

gratuluje zapalu w modach , sam mam 1Z i powiem szczerze ze szkoda mi pakowac tyle kasy w samochod z 95r ja zbieram kasy na polifta i dopiero bede cos dlubal wiec jeszcze raz gratuluje zapalu i milosci do samochodu :notworthy:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

gratuluje zapalu w modach , sam mam 1Z i powiem szczerze ze szkoda mi pakowac tyle kasy w samochod z 95r ja zbieram kasy na polifta i dopiero bede cos dlubal wiec jeszcze raz gratuluje zapalu i milosci do samochodu :notworthy:

Moze i masz racje ale ja teraz mysle o czym innym a nie o zmianie samochodu, szkole trzeba skonczyc, chate kupic, itp itd , kupilem mam i bedzie dopuki nieuzbieram na Q7 !!!!!!! :kox: :kox: :kox::evil: :evil: :evil:

Opublikowano

ja tez mam wiele planow a jednym z nich jest polift niestety jest to dosc odlegle marzenie :thumbdown:

Opublikowano

no ładnie się robi, mi się nie podoba tylko jak to jest z tym radiem....

Co to za ledy tam na dole :mysli:

Opublikowano

Witam; ładnie wyglada, mam pytanko jak sie montuje chromowe ramki i gdzie mozna kupic

Opublikowano
  • Autor

no ładnie się robi, mi się nie podoba tylko jak to jest z tym radiem....

Co to za ledy tam na dole :mysli:

Radio SYMPHONY ii NIEPODOBA CI SIĘ ? A LEDY TO TAKIE TAM TAKIE TAM TAKIE :rolleyes: [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 18:54_________________________________________________

Witam; ładnie wyglada, mam pytanko jak sie montuje chromowe ramki i gdzie mozna kupic

Chroowane ramki chodzi ci o zegary czy o listwy wkolo szyb ?

Opublikowano

mody przeprowadzane delikatnie a zarazem bardzo efektownie

bez żadnej wiochy

:good: :good: :good:

Opublikowano

niezła kombinacja z tą deską :decayed:

Opublikowano
  • Autor

LAMPKI VALEO Z SILNICZKAMI KUPIONE !!!

Jutro montaż ;)

Opublikowano

witam, mam takie pytanie odnosnie skrzyni biegow, co trzeba zrobic zeby biegi byly podswietlane?? :]:] moze glupie pytanie, ale dopiero w sobote jade po moja audiczke :P dlatego pytam, a ogolnie to bardzo ladna furcia :]

Opublikowano
  • Autor

LAMPKI VALEO !!!!!!!!!!

<img src="http://img199.imageshack.us/img199/5162/dsc00529p.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

<img src="http://img200.imageshack.us/img200/3153/dsc00534f.jpg" alt="Image Hosted by ImageShack.us" />

Opublikowano

Pierwszy raz spotykam się z tego typu rozwiązaniem radia 2din i klimy :blink: , może to przez to że dopiero zaczynam przygode z audi . Tego typu rozwiązanie było na standardzie , czy jednak jest to twoja modyfikacja ?

Opublikowano
  • Autor

Pierwszy raz spotykam się z tego typu rozwiązaniem radia 2din i klimy :blink: , może to przez to że dopiero zaczynam przygode z audi . Tego typu rozwiązanie było na standardzie , czy jednak jest to twoja modyfikacja ?

Hehehe moje rozwiazanie, chcialem wsadzic tunel po II lifcie i oryginalny kosz 2 din ale za duzo trzeba by grzebac w instalacji, i duzo wiekrze koszty !!!! ;)

Opublikowano

Naprawde bardzo fajnie ci to wyszlo :) . Powinienes cos takiego robic na zamówienie ... Ja bynajmniej był bym chętny :przebiegly:

:hi:

Opublikowano

nowe lampy + poliftowy grill mocno domladzaja auto :good:

Opublikowano

pokusiłbym się o zderzaki po liftowe i tył lampki ale i bez tego jest :good:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 09:25_________________________________________________i terz wstaw xenon 6000K i będzie zajebioza

Opublikowano

Poliftowe lampki i gril to bardzo słuszny mod :good: Do kompletu tylne poliftowe i będzie malina. :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.