Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Proszę o poradę w sprawie wahaczy


Maniusiek28

Rekomendowane odpowiedzi

mam zamiar wymienić wahacze (wymienie obie strony a co będę sobie żałował) myślałem o firmie Master-Sport lub Hart (co polecacie??????) co jeszcze zmienia się przy okazji wahaczy??z pewnościa końcówki drążków (ile ich przypada na jedna strone????)chcę także wymienić takie tulejki w tylnym zawieszeniu(ile ich przypada na strone???)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O firmie master sport jest duzo na forum i ogolnie ma dobra opine. Sam bede teras zamawial caly komplet i moge ci podac link : http://moto.allegro.pl/item348395254_wahacze_master_sport_audi_a4_a6_a8_vw_passat_2l_gw.html tutaj masz 8 wachaczy 2 laczniki stabilizatora i 2 koncowki drazka kierowniczego. Zastanawiam sie jeszcze nad samym drazkiem kierowniczym..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firmie Master-Sport lub Hart (co polecacie??????)

jak juz cos to kupuj master sporty mam je prawie od roku i nie narzekam, Hart ma nie najlepsza opinie.[br]Dopisany: 24 Kwiecień 2008, 22:00 _________________________________________________

co jeszcze zmienia się przy okazji wahaczy??z pewnościa końcówki drążków (ile ich przypada na jedna strone????)

oczywiscie wszystkie sruby do nich musza byc nowe, koncowek drazkow nie musisz chyba ze masz wywalone, koncowki masz dwie na lewa strone jedna i na prawa jedna. Tak samo jest z drazkami kierowniczymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa tygodnie temu miałem okazje (musiałem) wymienic jeden z wahaczy. Zastanawiałem się nad TRW i nad Lemforderem. Założyłem ten drugi.Trochę mnie to kosztowało (380zł z wymianą) ale nie żałuje. Oryg. montowane były TRW albo Lemforderki więc dlatego na nie się zdecydowałem, co do tych master sport nie mogę nic powiedzie bo ich nie miałem. Ja jestem tylko tego zdania że nie powinno się wkładac nic gorszego, od tego co było montowane w Ingolstadt. A co do tylnego zawiasu to z tego co się orientuje to nie ma co go ruszac jak się z nim nic nie dzieje... Ale mogę się mylic...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was sam zamierzam wymienić wahacze zastanawiam się nad kupnem Master Sport wahaczy które kosztują tylko 550 zł na allegro

tylko ze mam problem wahacze FIRM jak np. Lemforder , FEBI ,TRW kosztują od 1000 do 1500 zł więc czy nie lepiej jest wydać więcej i mieć coś konkretnego, wiecie ras oszczędzasz a później 2 razy dopłacasz

( zna ktoś z was stronę internetową gdzie można dokupić wahacze tylko na jedną stronę auta bo wszyscy proponują tylko komplety na obydwie strony )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

( zna ktoś z was stronę internetową gdzie można dokupić wahacze tylko na jedną stronę auta bo wszyscy proponują tylko komplety na obydwie strony )

Poszukaj na allegro, mozesz kupic pojedyncze elementy zawieszenia, dogadaj sie ze sprzedawca, to wysle Ci elementy na jedna strone auta jedna przesylka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zna ktoś z was stronę internetową gdzie można dokupić wahacze tylko na jedną stronę auta bo wszyscy proponują tylko komplety na obydwie strony )

Tu masz linka do allegrowicza u którego kupisz pojedynczo wahacze http://www.allegro.pl/item552139662_wahacz_wahacze_audi_a4_a6_vw_passat_lemforder_ory.html

Kupowałem u niego wahacze i śmiało mogę ci go polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...