Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Części w super cenach, jeszcze większy asortyment, elastyczne warunki sprzedaży.


TOM77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

proszę o podanie ceny sondy lambda do mojego autka, wiadomość poszła na maila i na pw

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos jakies namiary na kolege TOM77 bo pisze na pw ale nie wysyła mi wiadonosci z góry dziekuje

Tomek dostaje takich wiadomości DUŻE trochę codziennie więc odczekaj trochę bo odpowiedź dostaniesz na pewno ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sierpniu kupiłem tarcze i klocki ATE oraz reperaturki zacisków i simeringi. Dobry kontakt i profesjonalne załatwienie sprawy. Tanio, szybko i przyjemnie. Z pewnością zrobię zakupy po raz kolejny.

Pozdrawiam

Józek R.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem u Tomka komplet wachaczy Lemfordera i napinacz paska INA. Cena rewelacyjna, kontakt :good: super. Krótko mówiąc pełen profesjonalizm. Po za tym wielki szacunek za ... ech - Tomek wie o co chodzi :rolleyes: Towar przyszedł do domku bez wpłaty na konto. Gorąco polecam no i sam na pewno będę korzystał z zakupów u TOMa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktos jakies namiary na kolege TOM77 bo pisze na pw ale nie wysyła mi wiadonosci z góry dziekuje

Tomek dostaje takich wiadomości DUŻE trochę codziennie więc odczekaj trochę bo odpowiedź dostaniesz na pewno ;)

Zgadza się, niestety nie mogłem z pewnych względów przez parę dni odwiedzać forum i bardzo dużo tego się nazbierało :shocked:

Jeśli ktoś nie może długo czekać na odpowiedź to proszę ewentualnie to zaznaczać przy zapytaniu.

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można?!

Tomku ja poproszę o ceny kompletnego rozrządu z pompą wody do 1.9 AVF z 2003r -może być w kilku wersjach cenowych ;)

pozdrawiam

poproszę o to samo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Tomasz,

Pewna gorąca, sex bomba pytała się zalotnie wywalając cycki i opierając się swoją wielką okrągłą pupą o balustradkę: Czy masz może jakieś fajne wycieraczki do A4 B5, ADR. :naughty: I czy cena dla takiej ciasnej mistrzyni sportu byłaby baaaardzooo promoocyyjnaaa... ? :hahaha:

Daj znać to jej przekażę. Nagadałem jej same super rzeczy o Tobie. :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak wielką mistrzynią :naughty: no to cena będzie na pewno bardzo korzystna :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest tak wielką mistrzynią :naughty: no to cena będzie na pewno bardzo korzystna :polew:

BIERZ W NATURZE :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podziękowania dla TOMa77 za udaną, miłą, sympatyczną transakcję. Krótko zwięźle i na temat. :good:

Tomek jeśli będziesz miał trochę więcej wolnego czasu proszę o koszt kompletnego rozrządu do AFN.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej Tomek nadchodzi obsługa, czy masz jeszcze motul 10w40 jeżeli masz to podaj cenę na niego no i komplet filtrow do silnika 1Z mogą być filtrona, no chyba, że wybitnie nie polecasz, ale podobno są ok, pisz na priv, aha ja już u Ciebie kupowałem :D kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TOM mógłbyś napisać ceny klocków hamulcowych na przód. Autko dla przypomnienia 1.9 TDI 90KM AHU 1996r. Co do firmy to napisz te co masz i które ewentualne polecasz. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...