Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Jak tu komus nie zrobic krzywdy, czyli mialem fajne kolka...


Łepski

Rekomendowane odpowiedzi

a masz może jakaś giełde samochodową w pobliżu ? może warto się przyjrzeć ofercie felg ... może akurat idioci beda chcieli sprzedac .. przykro mi .. ale widac ze była to konkretna mobilizacja w kierunku ładnych kółek.. pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje ci nowy felunek odpowiednio oznaczyć wyskrobać od wewnętrznej strony na ramieniu kwiatuszek, imie psa albo co ci do głowy przyjdzie wtedy taki felunek jest łatwiejszy w lokalizacji w razie czego no i idź na pobliską giełde samochodową a może będziesz miał szczęście i spotkasz tych cwaniaczków i okaże sie ze jest sprawiedliwość na tym świecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow spoko...a ciekawe skad wiedzieli psiarze

No pewnie w nocy jechał patrol i zobaczył Audi bez kół - stąd wiedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też mi tak kiedyś zrobili,znam ból :evil: ale po pewnym czasie ich dopadłem,załozyli sobie na swoje auto,a mieszkali dwa osiedla o demnie :polew: gamonie :gupek2: a motem :bicz3:

poszukaj może Ci sie uda :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam akurat dwie giedy w poblizu i w niedziele sie na nie przejade :decayed: A swoj stary felunek na bank poznam bo pare znakow szczegolnych mialy te felcie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw zgłoś te znaki szczególne (nie wszystkie, ale kilka) na policję, żebyś miał podstawę do odzykania swoich fel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale skoro jest ona ori z Audi, to chyba każdy złodziej też ją ma <hmmm>

To nie tak, jest podobno mnostwo kombinacji takich srub zabezpieczajacych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najpierw zgłoś te znaki szczególne (nie wszystkie, ale kilka) na policję, żebyś miał podstawę do odzykania swoich fel.

Sa zgloszone na policji, nie wszystkie ale sa :gwizdanie: Mam cicha nadzieje, ze zobacze je na gieldzie, nawet zlane w to czy je odzyskam byle by dziada udupic :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze - nie wydaje mi się, żeby felunek był wystawiony na giełdę. Zazwyczaj robią to pod klienta :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

policja wiedziała bo zapewne ktos zadzwonił że coś się dzieje. u mnie w mieście popularne są kradzieże audi tylko i wyłącznie żeby skroic felgi. na ogół reszta auta ląduje w pobliskim lesie. co dziwne giną właśnie felgi od audi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego jeżdzę na stalowych :tongue4: PS - przeszukaj allegro możliwe,że będą wystawione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alarm powyje, a felgi i tak ukradną...Chyba jednak warto się wykosztować i ładować każdą śrubę inną, coby mieli trochę zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego naprawde Ci wspolczuje :confused4:

u nas tak bywa ty zapitalasz na ladne fele a taki zasraniec powinie je w pare minutek!

moj koles jakies pare latek temu w nocy raz popedzil gnojstwo bo mu do golfa sie dobierali,pozniej filowal az pewnej nocy znowu przyszli niestety udalo im sie uciec ale on scigal ich,az dojechali do swojego miasta tam juz paly czekaly,zlodzieje podjechali do nich cos powiedzieli i odjechali a kolo zeby ich scigali bo chcieli mu powinac auto to zasrana pala powiedziala ze to nie mozliwe bo w tym aucie jechal maz z zona i dziecmi,malo tego koles dostal mandat za obraze policjanta o ile mozna tak go nazwac!pozniej zalowal ze nie zatrzymal ich wczesniej oj nie chcialbym byc na ich miejscu :thumbdown:

ciagal bym takich na linie za autem zeby sie nauczyli :wallbash: :wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kradli, kradną i będą kraść

okazja czyni złodzieja

w garażu, na parkingu strzeżonym, za własnym płotem pewnie trudniej, ale też można... :wink4:

słyszałem o przypadkach( u ruskich) przyspawania felg, ale to chyba zły pomysł... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słyszałem o przypadkach( u ruskich) przyspawania felg, ale to chyba zły pomysł... :decayed:

stalowa tak ale nie alu. potem kontowka jak zlapiesz gume, na 12V chyba jeszcze nie ma :mysli:

Pozdrawiam Jocker01

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...