Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

na audi.pl dostępna już jest konfiguracja nowej A4 ceny hmmmm 2,0 TDI QUATTRO w wersji S-line z MMI Bangiem PDC przód tył 3 strefowa klimą w seryjnym lakierze z dobro srednim wyposażeniem ok 275 tyś zł ? lekkie przegięcie jak dla mnie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny praktycznie jak za obecne C7 :facepalm: Prawda taka że auto w seri lepiej dopasione,ale mimo to ceny przegięcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 i 275tys ?? Nie no ich to naprawde juz z tymi cenami popie.... Fakt ze sam Bang tam pewnie 20tys nabija.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.0 i 275tys ?? Nie no ich to naprawde juz z tymi cenami popie.... Fakt ze sam Bang tam pewnie 20tys nabija.....

Bang w B9 to jedynie ok 5,4 tyś zł

Cena wyjsciowa Avanta w Quattro w silniku 2,0 TDI lub TFSI to koszt 190 tyś z pakietem sport 195 tyś

dokładając S-line wew i zewn , dokładając Lampy LED z przodu , MMI plus i Bang Olufsen i cena wzrasta to 245 tyś zł

no troszkę za dużo ......

zresztą Panowie i Panie

wysatrczy wejsc na www.audi.pl => konfigurator i zabawa jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konsola środkowa z tunelem (rozmieszczenie elementów) strasznie kojarzy mi się z układem tych elementów w BMW 3 F30.

Edytowane przez pawelwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uhuhu no to juz widze jak z cena za 3.0TDI poplyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem ceny z C7 i faktycznie, za te pieniadze mozna miec dobrze wyposazona C7 z tym samym silnikiem, tyle ze bez Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównałem ceny z C7 i faktycznie, za te pieniadze mozna miec dobrze wyposazona C7 z tym samym silnikiem, tyle ze bez Q.

hmmm 2,0 TFSI quattro już jest w nowej A6 ;) cena B9 Quattro 2,0 TDI lub TFSI jest praktycznie taka sama

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzilem ceny BMW 3 LCI i z podobnego pulapu startuja........ masakra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynaja sie tak samo, ale za 275k to masz juz praktycznie full 3er - mpak, automat sportowy, xdrive, harman, elektryka foteli z ledzwiami i z grzaniem, felgi 19, ledy adaptacyjne, przyciemniane szyby, adaptacyjne zawieszenie, heble M, HUD, aktywny tempomat, czujniki przod/tyl z kamera, kamery surrunond, ostrzezenie o zmianie pasa, line assist, panorama, dostep komfortowy.

Podobnie zrobiona B9 to 288k (bez wiekszych hebli M, kamer surround) na korzysc homelink :) i na pewno to, ze B9 jest nowiutka, a F30 juz LCI.

Ogolnie z zewnatrz kupuje B9, ale srodek? Brakuje mi czegos po stornie pasazera...

Edytowane przez pieron82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW3,

BMW 5, A6 lub E klasę w AMG zewnętrznym

nowe Audi w S-line wygląda ok, ale cena odstrasza, wolałbym jakiś z kalsy wyższej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze nie każdy potrzebuje takiej krowy.Mysle ze kto ma kupic A4 i tak kupi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z 20 centymetrów dłuższy, nie jest to w sumie aż tak dużo, różnica może być między B6, ale B9 pewnie jest dłuższe od B8..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze nie każdy potrzebuje takiej krowy.Mysle ze kto ma kupic A4 i tak kupi.

Też byłem tego zdania dokąd nie kupiłem A6 C7 :P

czy 24 cm to od razu krowa ? bo o tyle jest dłuższa A6 w wersji Avant od Avant B8 a o 22 cm dłuższa od B9....

szerokość hmmmm B8/B9/C7 1826/1842/1874 mm

długość B8/B9/C7 4703/4725/4943 mm

wysokość B8/B9/C7 1436/1434/1461 mm

rozstaw osi przód B8/B9/C7 1564/1572/1627

rozstaw osi tył B8/B9/C7 1551/1555/1618

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma już takiej przepaści w gabarytach auta przesiadając się z A4 do A6 a nawet do A8 jak w przypadku przejścia z A3 na A4. Dla mnie osobiście (a jeździłem troche kazdym z nich) najbardziej odczuwalne było przejście na A4 z A3. Raz przestawisz sie na landarę to każdą będziesz jeździł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie jesli chodzi o ilosc miejsca w srodku (odczuwalnie a nie patrzac na cyferki ) miedzy A6 a A4 jest przepasc, natomiast miedzy A4 a A3 ( Sportback nie 3d ) jesli chodzi o miejsce dla ludzi wielkeij roznicy nie ma. Generalnie A6 jezdzi sie bardzo dobrze ale w miescie jednak do konca tych gabarytow nie da sie "ukryc" i parkowanie potrafi czasem byc problemem zwlaszcza jesli chodzi o dlugosc tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle ze nie każdy potrzebuje takiej krowy.Mysle ze kto ma kupic A4 i tak kupi.

Też byłem tego zdania dokąd nie kupiłem A6 C7 :P

czy 24 cm to od razu krowa ? bo o tyle jest dłuższa A6 w wersji Avant od Avant B8 a o 22 cm dłuższa od B9....

szerokość hmmmm B8/B9/C7 1826/1842/1874 mm

długość B8/B9/C7 4703/4725/4943 mm

wysokość B8/B9/C7 1436/1434/1461 mm

rozstaw osi przód B8/B9/C7 1564/1572/1627

rozstaw osi tył B8/B9/C7 1551/1555/1618

cuber nie muszę kupować bo jeździłem C7 wielokrotnie zreszta gdyby był to samochod ktory uważam za odpowiedni do moich potrzeb to bym zapewne go kupił.

Każdy ma swoje preferencje wiec taka ocena nie jest obiektywna.Dla mnie jest po prostu za duży i za ciężki.To taki typowy autostradowa cruiser i średnio sie nadaje to małego miasta z waskimi uliczkami.Tak ma większy bagażnik i wiecej miejsca na nogi , jest bardzie wyrafirnowane i ma zdecydowanie bardziej szlachetne wnętrze ale sa to rzeczy na których mi mało zależy i tak jak mówiłem jest to moja opinia bazująca na moich preferencjach.Po prostu nie lubię tachich dużych samochodów tak jak nie lubię suvow.

Dla mnie jesli chodzi o ilosc miejsca w srodku (odczuwalnie a nie patrzac na cyferki ) miedzy A6 a A4 jest przepasc, natomiast miedzy A4 a A3 ( Sportback nie 3d ) jesli chodzi o miejsce dla ludzi wielkeij roznicy nie ma. Generalnie A6 jezdzi sie bardzo dobrze ale w miescie jednak do konca tych gabarytow nie da sie "ukryc" i parkowanie potrafi czasem byc problemem zwlaszcza jesli chodzi o dlugosc tego samochodu.

Dokładnie dlatego mnie wystarczyło by A3 avant tyle ze takiego nie ma ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne zdanie na ten temat , tak samo jak Ty masz Swoje zdanie

jak dla mnie , komfort to jedno a gabaryty to drugie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...