Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

No to siadać ze sie rozumiemy mimo ze mamy inne zdanie.Dla mnie dodatkowym argumentem i kropka nad i jest fakt ze A6 mi do garażu na długość nie wejdzie oczywiście jak by mi ktoś sprzedał za polowe ceny RS6 to myśle ze na wszystko bym znalazł jakieś rozwiazanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy nowe S4 - http://moto.pl/MotoPL/1,88389,18820111,salon-frankfurt-audi-s4-i-s4-avant-4-7-sekundy-do-setki.html .

354KM/500NM - 4,7 sek 0-100KM/h , brak manuala w ofercie.

Pisze ze turbo ( ale znajac zycie i poziom naszych dziennikarzy to moze tez byc kompresor ) i juz nie ma dsg tylko tiptronica wrzucili. No i oczywisice tak sie rozni s4 od zwyklego a4 z s-line ze prawie nie ma zadnej roznicy a zapowiadali ze tym razem bedzie to bardzo widoczne........

I jeszcze jeden link ze zdjeciamy z prezentacji:

http://www.automobilemag.com/auto_shows/frankfurt/2015/2017-audi-s4-arrives-in-frankfurt-with-354-hp-no-manual-transmission/

I tu tez potwierdzaja turbo i tipa.

Edytowane przez Ogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie musi Hankook sypać VAGowi za promocje opon w nowej ESce, chyba że są aż taaak dobre! Środek dalej mi się podoba ale z zewnątrz jakies nieporozumienie jak na ESke. Chyba chodzi o to żeby ludzie poszli w RSa droższego o 50% a osiągami nie wiele lepszego od Esy, ale wyglądającego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie piszą ze to nowe V6 z turbo.

Btw u mnie w końcu pojawiły sie ceny nowej A4.

Powiem tyle ceny wyposażenia to jakiś kosmos.Wyszło mi 120kpln w samym wyposażeniu.powariowali normalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI A4 B9
Zdjęcia: Auto Świat

WAŻNE: skrzynia manualna będzie w ofercie :)
12032991_10156164581700089_5237969451993

11227863_10156164581725089_1146147072046

12032271_10156164581770089_2215791075400

12043198_10156164581790089_5212377111322

Edytowane przez Skyliner89
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ekran na srodku wyglada slabo, czemu nie zrobili opcji chowania go w deske jak w A6 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten ekran to wpadka i tragedia, nie wiem czy to z a6 jest sprawne i długofalowe, ale rewelacyjnie wygląda. A te stojące tablety to nuda.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem przeciez w A6 on i tak jest wysunięty w większości wypadkow wiec nie wiem czy to robi aż taka różnice.

I myśle ze z takiego założenia tez wyszli.Do tego ten z A4 jest ładniej wykonany na bokach ale to juz sa detale.nie wiem mnie jakoś strasznie nie przeszkadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To sie rozumie pytanie tylko ile czasu spędzisz w samochodzie z wyłączonych silnikiem , niewiele wiec masa poroblemu tak na prawdę po nic.

Dla mnie bardziej niezrozumiałe jest po co ci ten wyświetlacz jak zamawiasz virtual cockpit.Powinno byc albo jedno albo drugie inaczej za duzo tych wyświetlaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie widzi tableta, nie miałem siebie na myśli, tylko przypadkowych przechodniów.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak auto swiat to nie ma szans na nic innego niz same zachwyty i podniety :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co nie zmienia faktu ze nie słyszałem jakiś negatywnych opini od tych ktorzy juz auto testowali.Jedyna krytyka to powściągliwy wygląd mało różniących sie od poprzednika poza tym wszystko na lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaleźliście w konfiguratorze 2.0TDI z quattro i manualem? Bo mam wrażenie że zostaje tylko automat :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...