Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

:facepalm: nie mam osobiście nic do S tronica jeśli tylko nie będzie się sypał po 150kkm jak to ostatnio sporo mi się o uszy obiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kto pisał ten tekst nie bladego pojęcia o czym pisze........

A niby czemu ? Bawiłem sie wielokrotnie na śniegu S4 z stronic i daje spokojnie radę.jedyne co irytuje to ze nie zawsze chce zredukować kiedy ty chcesz ale to problem większości tego typu skrzyń moze poza PDK.Stronic wypada całkiem dobrze o wiele gorszy jest np: automat w A45 AMG ktory w zasadzie żyje własnym życiem.

Myśle ze trzeba sie przygotować na to ze manual powoli odchodzi do lamusa i jego dni sa policzone.

Znaleźliście w konfiguratorze 2.0TDI z quattro i manualem? Bo mam wrażenie że zostaje tylko automat :/

Ja wogóle 3.0 TDI nie mogę znaleść .........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI jeszcze nie ma,ale chyba podobnie było z B8 że wrzucili je w konfigurator z opóźnieniem. Liczę że dojdzie jeszcze manual do 2.0 TDI w Q tak jak dojdzie 3.0TDI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem dotyczy 2.0 TDI o oznaczeniu EA 189 , obecne 2.0TDI to EA288 i z nimi podobno juz wszytsko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 z "gorącym" turbo(w RSx2) pomiędzy cylindrami :naughty: ....

....i ktoś mi za§%kosił dokładkę :decayed:

a159024-large-5525810185683783281.jpg

ale o hybrydzie dalej cicho sza :eusathink: W aucie za 70T€ trochę obciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0TDI jeszcze nie ma,ale chyba podobnie było z B8 że wrzucili je w konfigurator z opóźnieniem. Liczę że dojdzie jeszcze manual do 2.0 TDI w Q tak jak dojdzie 3.0TDI

Ja wyczytałem za na rynek PL nie za bardzo chcą wrzucać tego silnika ponieważ z akcyzą wyjdzie podobna cena jak za 3-litrowe A6/A7 ..... nie wiem ile w tym prawdy ale coś w tym jest .

Co do "tableta" na desce to chowany ma jedną zaletę pomijając osoby postronne to podczas jazdy np możesz go po prostu schować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3.0 TDI w ofercie ma sie pojawic od stycznia 2016 roku ale cena podobno taka ze nie spodziewaja sie rekordow sprzedazy ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W najnowszej ETCE sa juz czesci do A4 B9 :)

A4 8W


Widze ze troche czesci wspolnych bedzie z Q7


O widze ze nawet bedzie cos takiego jak : przewod powietrzny z czujnikami cisniena układu ochrony pieszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...