Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B9 Dyskusje opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Whoaa ta cena, bez quattro i tylko 2.0 TDI. Za 8 lat moze kupie :D

Edytowane przez Kooga
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prezentuje się narpawdę świetnie, strasznie mi się podoba :) może kiedyś sobie sprawię taki kto wie... ostatnio też o nim czytałem. Ceny od nieco ponad 130 tys. zł więc nie tak źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

V6 z "gorącym" turbo(w RSx2) pomiędzy cylindrami :naughty: ....

....i ktoś mi za§%kosił dokładkę :decayed:

a159024-large-5525810185683783281.jpg

ale o hybrydzie dalej cicho sza :eusathink: W aucie za 70T€ trochę obciach.

Z gorącym v a nie gorącym turbo ;)

Szkoda ze nie chcą zastosować hybrydowej technologi do RSa skoro i tak świat motoryzacji zmierza w tym kierunku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. W nomenklaturze Gorąca Vałka. :) Mi jednak chodziło o suszarkę przykręconą bezpośrednio na głowice :wink: Podobnie jak EA888 trzeciej generacji.



świat motoryzacji zmierza w tym kierunku.

Wszystkim którzy maja wątpliwości co do słuszności tej drogi polecam przejażdżkę P85D. RS6 może odejść na zasłużoną emeryturę. Co ciekawe. Nie zdecydowali się na więcej niuta bo osoby ze słabszym sercem mogły by stracić przytomność :grin:

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz niech sie tym P85D tak nie podniecaja tylko niech napisza/powidza na ile takiego dzidowania jej energi starcza. Rs6 jeszcze dlugo nie odejdzie na zadna emeryture.

A wracajac do tematu, mowili/pisali gdzies kiedy RS4 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po półgodzinnym ostrym testowaniu na zmianę z kolegą pokazywało jeszcze na 157km. Tak ze nie jest źle. Oczywiście ze silniki spalinowe pewnie jeszcze sobie ze dwadzieścia lat posmrodza dopóki inżynierowie nie rozwiążą problemu szybkiego ładowania baterii. Ich los w osobówkach jest już jednak przesadzony.

RS pewnie za dwa-trzy lata wraz z liftem. W Frankfurcie zero oficjalnych wiadomości. RS3 dopiero w przyszłym roku wyjedzie...

A czwórek B9 w sedanie jak psów już na BA widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez RS3 juz dawno jeździ.Ponoc rs4 B9 na wejść w pierwszym cyklu a nie po lifcie.Nieoficjalnie mowi sie 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie ze RS3 już jeździ. Nie nadążam. Jak nie jeździłem, to nie znaczy ze niema. :facepalm:

Ponad setkę czarnych i białych sedanow B9 w rożnych wersjach silnikowych wypościli na autostrady i ostro je testują. Wszystkie w slejnie, także rozbieracze niech szykują kaskę na przetargi :wink:

Fajnie prezentują się kierunkowskazy takie jak w C7. Czyli mruga od wewnątrz na zewnątrz w trzech fazach z ostatnia faza na lusterku leżącym wizualnie na jednej lini z tylnymi kierunkowskazami.


Po niemiecku, ale dobrze wszystko pokazane. Wersja niemal pełne jajo (bez szklanego dachu):

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyszłym roku będzie też Audi S4 - zapowiada się moim zdaniem świetnie, wg. mnie będzie to najlepszy model Audi na przestrzeni 4-5 lat chociaż na oceny oczywiście przyjdzie jeszcze czas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko trzy z kilkunastu które widzę codziennie od kilku tygodni na autostradzie pomiędzy Ustrzykami Górnymi i Dolnymi. Wzięli sobie do serca odpowiednie przetestowanie aktualnej czwórki.

zwl89r5i.jpg76a3ikaj.jpg

Edytowane przez griga-st
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


na autostradzie pomiędzy Ustrzykami Górnymi i Dolnymi

Kurde...nie wiedziałem że tak odremontowali pętle bieszczadzką :shock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi mi sie... Allroad w wersji RS. Moze wersja combo pod testy? znaczek S4 tez raczej zdradza że to jakis ulep testowy.

Edytowane przez edraven
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mul roboczy ewidentnie, nie ma szans zeby to w RS4 tak wygladalo. Widac ze body z S4 a nadkola z allroad doklejone zeby kola za obrys nie wystawaly. Wiec spoko loko powinno byc lepiej :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...