Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Chińskie zamienniki


redziasom

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Przyszedł czas na wymianę opon na letnie, słyszałem coś o chińskich zamiennikach. Co myślicie o takim wyborze i jakie są wasze opinie na temat opon???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20120123154600156.jpg

chińska opona zimowa która nie wytrzymała nawet jednego sezonu

w czasie spokojnej jazdy ok 80km/h prostą drogą wystrzeliła tylna opona, pękła na łączeniu bieżnika z bokiem opony

rezultaty oszczędzania widać:thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko nie kupuj żadnej czajna opony jeżeli akurat nie masz kasy na nówki to dostaniesz w granicach 100-120 ziko ( oczywiści cena zależy od rozmiaru ) dobrą używkę na której spokojnie będziesz latał zresztą kolega post wyżej pokazał zdjęcie obrazujące fakt czajna tandety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych chinoli i innych azjatów ;) na mokrym po prostu jak na lodzie :facepalm: plastikowe gówn@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektóre chinole ciężko nawet wyważyć,lepiej kup markowe używki max 3-4 letnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez jestem za tym zeby lepiej nie kupować chinskich opon bo to badziew niebiezpieczny.. lepiej używki ale jakies markowe.. kiedys mialem w astrze jakies chinskie to nie dalo sie jezdzic.. na mokrym masakra.. przy duzych predkosciach bily.. od recznego zaraz kwadraty.. paranoja..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie żadnych chinoli , jest sporo dobrych używek więc jest w czym wybierać , ostatnio na giełdzie widziałem letnie opony Continentala za 100 sztuka , opony 3 letnie z grubym bieżnikiem w ładnym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żadnych chinoli i innych azjatów ;) na mokrym po prostu jak na lodzie :facepalm: plastikowe gówn@
z wtryskarki :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem kingstary powiem ci że tragedia niby bieżnik wygląda ok ale tak naprawdę ani na śniegu ani na mokrym nie zdawały egzaminu

pierwszy i ostatni raz kupiłem chinszczyznę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem jakiś czas Nankang i niby słabe niby twarde a po 10 tyś zrobiły się miekkie nawet znośne biorąc pod uwagę relację cena/jakość więc może nie ma za bardzo co uogulniac, ale wiadomo Nankang nigdy Pirelli nie będzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o oponach firmy Kingstar?

porażka - opona nawet na suchym do doopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem zamiar kupić opony firmy Nankang NS2. Po opiniach na stronie wydawały się dobre. Ludzie oceniali je całkiem dobrze. Jak uważacie? Może miał ktoś styczność z tymi oponami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja je posiadalem , tragedia , na suchym jeszcze jak cie moge ale troszke wilgoci i juz zle a jak wpadniesz w wode to jak na łyżwach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam NS2 i nie widzę żadnego problemu, no chyba, że masz zamiar bić życiowe rekordy w zapierniczaniu w deszczu po zakrętach...to może faktycznie zainwestuj 4 tyś zł w nowe opony które będa mega dobrze kleiły w deszczu...a jeśli jezdzisz normalnie jak kazdy zdrowy człowiek to NS2 dają radę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja mam NS2 i nie widzę żadnego problemu, no chyba, że masz zamiar bić życiowe rekordy w zapierniczaniu w deszczu po zakrętach...to może faktycznie zainwestuj 4 tyś zł w nowe opony które będa mega dobrze kleiły w deszczu...a jeśli jezdzisz normalnie jak kazdy zdrowy człowiek to NS2 dają radę

4000 zł za jaka średnice????? Bo chyba nie miałeś na myśli 15, 16? ! Bo jeśli tak to pieprzysz takie głupoty ze szkoda gadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pohamuj emocje synek i nie oglądaj więcej pocieraczy

nie jest tutaj mowa o żadnym konkretnym rozmiarze więc nie wiem skąd w głowie urodziło ci się jakieś 15-16 cali ???WTF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pohamuj emocje synek i nie oglądaj więcej pocieraczy

nie jest tutaj mowa o żadnym konkretnym rozmiarze więc nie wiem skąd w głowie urodziło ci się jakieś 15-16 cali ???WTF

jakby synek był na tyle ogarnięty to by wiedział jąką furą jeździ założyciel tego tematu, a pytając o chińskie zamienniki nie chodzi mu zapewne o rozmiary większe niż pasują do jego auta - logika

ale widzę że wnioskujesz inaczej, sugerując cenę kosmiczną 4000 zl za komplet, chyba przez te Twoje pocieracze masz problem z rozróżnieniem rzeczywistości i realnych cen opon.

koniec moich wypowiedzi na ten temat, możesz prowokować i pisać do woli...:jerk::jerk::jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opony kupujesz na kilka sezonów i nie jest to znowu taki duzy wydatek a wpływ na bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych ogromny. Opona jest jedynym elementem pojazdu, który styka sie z podłożem. Nie oszczędzaj. Nigdy w zyciu bym chinoli nie kupił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...