Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Uszczelka pod klawiature jaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam

ostatnio zauwarzylem ze mi sie wydobywa olej z pod uszczelki i i dlatego moje pytanie brzmi jaka kupic uszczelke, znaczy jakiej firmy bo na

allegro tego pełno silnik 1.8 ADR

Opublikowano

Ja kupowałem Goetze do 1.8T

Opublikowano

ELRING dobre są i nie drogie, coś koło 50 zł. Sam taką założyłem. Warto narożniki uszczelki i miejsca wytłoczeń posmarować silikonem wysokotemperaturowym (tak na wszelki wypadek). Kupowałem wcześniej takie za 100 zł niczym się nie różniły od tej za 50 zł

Opublikowano
  • Autor

ok dzieki chłopaki

Opublikowano

Też wymieniałem u siebie i założyłem Elringa.Bierz w zestwie z tą mniejszą uszczelką pod śruby :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

a mozesz podac jakis link z takim zestawem?

Opublikowano

Ewentualnie rzuć dekiel na silikon czerwony, może i nieelegancko tak jest, ale się sprawdza.

Opublikowano

Panowie a nie lepiej ori kupic?? kosztuje w aso 100pln ??

  • 11 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam.

Przy wymianie oleju zauważyłem dzisiaj wyciek z tyłu silnika. Tak za wałkiem rozrządu od zaworów ssących.

Czy da się dokupić tam jakąś uszczelkę bo jak wymieniałem pokrywy to właśnie "mija" tą część. Czy wogóle da się bezproblemowo odkręcić ten element na trzy śruby?

Zaznaczyłem tak mniej więcej gdzie ta uszczelka jest

3068854919a.jpg

Opublikowano

Uszczelkę Reinz'a kup koszt 60 zł i do tego mozesz kupic sylikon Reinz(ok 25zł) i dobrze załozyc i bedziesz miał spokój, bez sylikonu nie radze zakładac bo za jakis czas bedzie to samo taka juz przypadłosc tych silników.

Opublikowano

Już chyba znalazłem odpowiedź. Cieknie mi spod napinacza łańcucha rozrządu który jest tam przykręcony. Uszczelka około 25zł. Tylko czy da się wyjąć lub jakoś odsunąć napinacz żeby nie ściągać łańcucha?

Opublikowano

chyba nie, uszczelka ma otwory w ktore musi wejsc sruba mocujaca napinacz, zeby poluzowac napinacz musisz poluzowac lancuch, a zeby poluzowac lancuch musisz scisnac napinacz ktory musi byc przykrecony normalnie do glowicy bo inaczej go nie scisniesz sciskaczem (sciskacz wkrecamy w glowice) i takie bledne kolo

Opublikowano

A nie da się go nawet lekko drgnąć do góry tak żeby wyjąć śruby i podłożyć uszczelkę?

Opublikowano

nie bo bedziesz musial go zcisnac sciagaczem a zeby to zrobic on musi byc sztywno przykrecony na swoim miejscu bo ściągacz jest przykręcony do głowicy i odciąga łyżwę do dołu więc go przyciska

Opublikowano

A więc najpierw trzeba wyjąć wałek od ssących a dopiero napinacz? Jak wygląda i gdzie można kupić taki przyrząd do ściskania napinacza?

Opublikowano

vag 3366 się nazywa, dostaje się go np z nowymi napinaczami, a żeby kupić oddzielnie... prędzej zrobisz cośsamemu na wzór tego

002.gif

a tu jest samorówbka zrobiona ze śruby

DSCN6138.jpg

Opublikowano

OKi dzięki jak się ociepli to będę coś kombinował

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.