Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

z tym wydeszkiem nie dudni teraz w środku w trasie?

Opublikowano
  • Autor

nie kolego nic nie dudni ale okaże się jak pojadę do D i wrócę jakie będą wrażenia :) ale powiem tak on delikatnie mruczy, i to mi pasuje

---------- Post dopisany 05-02-2013 at 13:14 ---------- Poprzedni post napisany 31-01-2013 at 22:12 ----------

A wiec dużo się dzieje wiec się pochwale:

obecnie po skompletowaniu całego przodu S4+ plus nowe nadkola + prawy błotki zdrowy, będę chciał na dniach go przymierzyć

usunąć listwy z dolnych drzwi, oraz coś zrobić z progami :naughty:

oto zderzak

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

w międzyczasie nowa felga wpadła jest to 18, obecnie jest dopracowywana, szukam jeszcze tylko opon wacham się między profi 35/40 i szerokoscią 215/225 :facepalm:

żeby wszystko miało ręce i nogi to czeka już nowy gwint SS :naughty:

ImageShackŽ - Online Photo and Video Hosting

w środku przyjdą jeszcze nowe dekory, dywaniki i mała niespodzianka

oczywiście do zderzaka jeszcze są zaślepki ori S4 nówki

zbiorniczek na 2 pompki już kupiony, jeszcze jedynie spryski i ładuje xenon 4300 k

wiec będzie się działo panowie :banan:

Opublikowano

:banan::banan::banan::banan:

ładnie ładnie, oby do przodu i oby tak dalej :thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Opublikowano

Grube mody!

Czekam na wiosenne efekty ;)

Opublikowano

Coż to za felga?

Opublikowano
  • Autor

ja już też czekam z niecierpliwością jak to wszystko wsadzę jaki będzie efekt

Opublikowano
:brawo::brawo::brawo:
Opublikowano
  • Autor
Coż to za felga?

felg to mała niespodzianka jest to klasyk w niecodziennym wydaniu zobaczysz jak będzie już wsadzona w aucie :naughty:

Opublikowano

podaj paremtry tej felgi:naughty: zebyś za wczasu nie spiertolił jej złym doborem opon:jerk: bo skoro klasyk to ma urywać jajca:grin:

Opublikowano
  • Autor
podaj paremtry tej felgi:naughty: zebyś za wczasu nie spiertolił jej złym doborem opon:jerk: bo skoro klasyk to ma urywać jajca:grin:

Masz rację liczyłem na czyjąś pomoc a wiec jest to 18/ 8 szerokość / ET 48

Opublikowano

Tylko nie wiem czy teraz to już tajemnica:D

Opublikowano

215 bym preferowal:-D

Opublikowano
  • Autor

dalej tajemnica wiesz tylko ty hehe :wink: i 2 osoby jak się wyda to wiem kogo sie pozbyć :polew:

---------- Post dopisany at 14:40 ---------- Poprzedni post napisany at 14:39 ----------

215 bym preferowal:-D

sam nie wiem jak profil i szerokość ciężka sprawa chciał bym zeby to pasowało

Opublikowano

Ja też bym się skłaniał ku 215 a teraz sam bym ladowal 205.

Opublikowano

Szukałbym 205/40 ;)

Opublikowano
  • Autor

no tylko chciał bym widzieć jak by to wyglądało

Opublikowano
Szukałbym 205/40 ;)

otóz to albo 215/35, zobacz sobie na auto GRN on miał 7,5" i taki rozmiar

225 w ogóle bym odpuscił jeśli zalezy Ci w duzej mierze na wyglądzie:kox:, jeśli bardziej na prowadzeniu to 225:wink:

ja mam 215 na 8,5 cala i mimo Q mam wrażenie że na zakretach auto nie jest stabilne przy szybszej jeździe, napewno naciag w tym przypadku swoje robi:whistling:

Opublikowano
  • Autor

powiem tak 35 profil jest mowa ogóle o jakimś komforcie ???

Opublikowano

albo grubo albo w cale:grin:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.