Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nowe oblicze wetrza :polew:

Mati kolejny raz mnie pobiłes :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Nowe oblicze wetrza :polew:

Mati kolejny raz mnie pobiłes :decayed:

ble ble już poprawiłem hehe :polew:

Opublikowano
:thumbup1:
Opublikowano
a jeszcze fotka drzwi :wink:

ale jeszcze nie w aucie :polew:

http://imageshack.us/a/img832/1747/sam0319p.jpg

czym rączki malowałeś?

pistoletem?

Opublikowano
  • Autor
a jeszcze fotka drzwi :wink:

ale jeszcze nie w aucie :polew:

http://imageshack.us/a/img832/1747/sam0319p.jpg

czym rączki malowałeś?

pistoletem?

wszystko co malowane to pistoletem kolego :wink:

Opublikowano

a gdzie podziękowania dla najlepszego kolegi?:grin::grin: heh żartuje no ale na żywo wygląda kozacko:decayed:

Opublikowano
  • Autor
a gdzie podziękowania dla najlepszego kolegi?:grin::grin: heh żartuje no ale na żywo wygląda kozacko:decayed:

Podziękowania dla Majka za pomoc w ogarnięciu gratów :P cwaniaczek :polew:

Opublikowano

zmiany na wielki "+". a bynajmniej bardzo dużo zmian względem oryginału przedliftowego;) podrzuć zdjęcia w dzień jak to wszystko wygląda, bo noc zdjęciom nie służy. ps. a jeszcze jakiś czas temu jarałem się h&r-30 plus 18" w twojej furze, aż strach pomyśleć z czym wyskoczysz na sezon ;)

Opublikowano
  • Autor
zmiany na wielki "+". a bynajmniej bardzo dużo zmian względem oryginału przedliftowego;) podrzuć zdjęcia w dzień jak to wszystko wygląda, bo noc zdjęciom nie służy. ps. a jeszcze jakiś czas temu jarałem się h&r-30 plus 18" w twojej furze, aż strach pomyśleć z czym wyskoczysz na sezon ;)

A dziękuje bardzo, no na sezon będzie grubo na pewno :) a fotki zapodam za dnia również :wink:

---------- Post dopisany 19-03-2013 at 14:06 ---------- Poprzedni post napisany 18-03-2013 at 22:14 ----------

Fotki w dzień :

sam0335l.jpg

sam0333io.jpg

Opublikowano

Jest prze h*j fajnie :slina:

---------- Post dopisany at 15:14 ---------- Poprzedni post napisany at 15:13 ----------

Tatu - Nas Nie Dogoniat - YouTube :polew::polew:

Opublikowano

wnetrze kozak !!!!!!!!

Opublikowano
  • Autor

że tak powiem wnętrze już jest polift wiec cieszy ok, obecnie w środku tylko wymiana foteli na Recaro, albo te dam bo obszycia na nowo, jakieś dywaniki i będzie koniec, zabieram się za rezanie z zewnątrz :wink:

Opublikowano

Wnętrze :slina:, po założeniu fantów na zewnątrz będzie malina.

Poka w końcu te fele:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Wnętrze :slina:, po założeniu fantów na zewnątrz będzie malina.

Poka w końcu te fele:whistling:

Pokaże już jak będą siedziały już na aucie :naughty:

Opublikowano

Brawo, jest mega:shock3:

Opublikowano
  • Autor
Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

Opublikowano
Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

bogacz:slina::oklasky:

:decayed:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Brawo, jest mega:shock3:

A dziękuje, obecnie czekam aż pogoda się ustabilizuje, i zabieram się za montaż zdesia S4,lotki Rs4, gwintu, zbiorniczka sprysków+ sprysków, xenonu, i oczywiście wpadnie nowa felga na ten sezon + nowe oponki, a wiec sporo pracy ale się ogarnie na koniec auto do lakierni :decayed:

bogacz:slina::oklasky:

:decayed:

hehe :decayed:

Graty były zbierane od jesieni do teraz, powoli wszystko się uzbierało, jak bym miał robić zakupy naraz to bym chyba finansowo nie wyrobił :facepalm:

---------- Post dopisany 01-04-2013 at 11:35 ---------- Poprzedni post napisany 22-03-2013 at 10:36 ----------

A więc wykorzystałem ładną pogodę i wymieniłem nadkola na nowe nie popękane, oraz zamontowałem zdeś z S4 :decayed: wiadomo kiedyś pójdzie w kolor

fotki :

wp000346l.jpg

wp000345q.jpg

a to już po ataku zimy :decayed:

sam0351k.jpg

Opublikowano

Zdesio jak zawsze robi mega robote:thumbup1:

A spryski gdzie:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Zdesio jak zawsze robi mega robote:thumbup1:

A spryski gdzie:whistling:

zbiorniczek zamontowany pod spryski, a spryski w drodze, zaślepki kupione w aso nowe

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.