Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

dokładnie :naughty:

Opublikowano
:thumbup1:
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Autko aż się prosi o kolejne mody :hi:

Opublikowano

umył byś brudasa... :decayed:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor
umył byś brudasa... :decayed:

nie no co ty auta nie myje zaraz brud sam odpadnie :grin:

---------- Post dopisany 07-02-2014 at 12:39 ---------- Poprzedni post napisany 06-02-2014 at 22:58 ----------

Pany co to Za fela bo ładnie się prezenci :wink:

---------- Post dopisany 26-04-2014 at 21:46 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 12:39 ----------

Że tak powiem zaniedbałem wątek na jakiś czas :facepalm: ale rezania nie :naughty:

zostały zamontowane 4 ele szybki

nowe boczki w skórze+ osłony głośników BOSE

halo S4 polift

i wlepka z okazji narodzin córeczki

najbliższe plany to malowanie wrzucenia koła, kręcenie gwintem i parę drobnym rzeczy :wink:

201404261_enpnasp.jpg

201404261_enpnasr.jpg

201404201_enpnaax.jpg

Opublikowano

Czyzby boczki o kumulatora? ;) sam ciagle zbieram i dozbierac nie moge wszystkiego na 4 el

Mowisz w koncu zderzak do malowania... zobaczymy :decayed:

PS: gratuluje pociechy, niech rosnie zdrowa i z korba na Audi ^^

Opublikowano

Eeee tam, fajnie wygląda z tym zielonym przodem :decayed: niedługo do kompletu księżniczce trzeba będzie kupić Recaro :wink: gratulacje :drinks:

Opublikowano
  • Autor
Eeee tam, fajnie wygląda z tym zielonym przodem :decayed: niedługo do kompletu księżniczce trzeba będzie kupić Recaro :wink: gratulacje :drinks:

Dokladnie tak ja mowisz :naughty:

---------- Post dopisany at 01:18 ---------- Poprzedni post napisany at 01:16 ----------

Czyzby boczki o kumulatora? ;) sam ciagle zbieram i dozbierac nie moge wszystkiego na 4 el

Mowisz w koncu zderzak do malowania... zobaczymy :decayed:

PS: gratuluje pociechy, niech rosnie zdrowa i z korba na Audi ^^

co do boczkow to pochodza od pana co w myslowicach rezal RS4 B5 bialego ale polegl potem byly u kolegi a teraz sa u mnie :)

Opublikowano

Ooo a myslalem ze juz do zyda poszla audi, gratki najlepszego moda!!! Wez w koncu ten zderzak prysnij:decayed:

Opublikowano

tu będzie progres dopiero jak sie zderzak pomaluje:polew:

Opublikowano
tu będzie progres dopiero jak sie zderzak pomaluje:polew:

+1:grin:

Opublikowano
  • Autor
Ooo a myslalem ze juz do zyda poszla audi, gratki najlepszego moda!!! Wez w koncu ten zderzak prysnij:decayed:

byly pewne trudy ale zostala :wink: a co do zderzaka to mysle ze zostanie a reszta pojdzie w jego kolor haha :polew: tak juz sie do niego przyzwyczailem

Opublikowano

jak jedzie audi z zderzakiem zielonym to każdy już wie ze to Mateusz :banan:

Opublikowano

Tak, przynajmniej wiadomo czyja to A4 i na parkingu pod Karolinką łatwiej znależć :grin:

Opublikowano

Gratki Mati:) No to czekam na efekty:)

Opublikowano
  • Autor
Tak, przynajmniej wiadomo czyja to A4 i na parkingu pod Karolinką łatwiej znależć :grin:

no dokładnie zawsze jest a gdzie ten zielony, i nagle o proszę jest hehe

Opublikowano

Pięknie dopracowałeś tego avanta :kox: Gratuluje pociechy :)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

A wiec długo oczekiwany mod, zostało spasować jeszcze zderzak i błotnik :naughty:

201406042_eenhxqp.jpg

Opublikowano

no cały urok znikł:)

Opublikowano
  • Autor
no cały urok znikł:)

no niestety po Kermicie zostały tylko wspomnienia i foty :polew:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.