Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Audi A4 B5 do zamknięcia SPRZEDANE


Mati_23

Rekomendowane odpowiedzi

Zostaw taki zderzak :jerk::decayed:

coś w sobie ma ci powiem hehe przynajmniej wszyscy w okolicy mnie rozpoznają już :polew:

---------- Post dopisany 23-05-2013 at 18:59 ---------- Poprzedni post napisany 21-05-2013 at 17:19 ----------

A wiec dzisiaj zabrałem się za pomalowanie przednich zacisków oraz wpadł cały grill na czarno plus OOOO w czerwień :decayed:

sam0361l.jpg

sam0368g.jpg

a to takie całościowe niebawem mała sesja :naughty:

sam0372f.jpg

sam0382k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Zmień lakiernika :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo :kox: Maluj ten zderzak :thumbup:

cholerka chce ale kurwaa lakiernik leci w tuja i jak mam oddać to wtedy co nysa i chyba mnie trafi

Zmień lakiernika :whistling:

zmienię hehe, zresztą jak by co na nyse przyjadę z zielonym :naughty: i z jego towarzyszką rdzą błotnika :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

git ale Panie dawaj jeszcze logo na dekielkach w czerwien :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanko jak malowales zaciski i czym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu,w Niemodlinie bym się przyłączył :wink: ja wiem, ze nie mam listew dolnych drzwi ale będę jechał ostatni, żebyście mnie się nie wstydzili :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu,w Niemodlinie bym się przyłączył :wink: ja wiem, ze nie mam listew dolnych drzwi ale będę jechał ostatni, żebyście mnie się nie wstydzili :embarrassed:

weź przestań ja to mam się co wstydzić sporo mam do zrobienia z lakierem, wiec pojedziemy razem z tyłu :decayed:

---------- Post dopisany at 23:14 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

git ale Panie dawaj jeszcze logo na dekielkach w czerwien :naughty:

już są pomalowane czekam żeby je wsadzić

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:14 ----------

Troszke to czerwone OOOO nie bardzo mi sie podoba. Widze ze lecisz na nyse? Lecisz w sobote rano? Mozna by sie ustawic i jechac ekipa z naszych stron...

raczej w sobotę rano właśnie zbieramy ekipę na wyjazd więc teamt do dogadania w temacie

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

super z tymi avusami wyszło gratuluję :decayed::thumbup1:

a dziękuje zawsze to coś innego niż wszyscy mają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest szajn z tymi kołami :decayed: tylko zdesia pryśnij jak najszybciej :wink:

---------- Post dopisany at 08:54 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

i emblemat S4 z grilla wyciągnij :wink:

zostanie

hehe powiem ci że zdesia uda się może już na dniach,a co go emblematu S4 to zostanie bo mi się podoba, fakt esa to nie jest ale ładniej mi jakoś się patrzy na to autko :naughty:

---------- Post dopisany 09-06-2013 at 21:40 ---------- Poprzedni post napisany 24-05-2013 at 10:13 ----------

a takie tam

98380237114166965356618.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda wcodza na tematy kolegow i ogladanie aut to moja babcia to taki smitniczek

jakoś powoli do celu, nic na siłę wszystko się da zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze że zderzaka nie zmieniłeś bo bym na nysie sam gdzieś się błąkał :decayed: a i miło było poznać :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby nie było projekt dalej idzie do przodu czekam na spryski i montaż na dniach autko odwiedzi lakiernie :decayed:

ah30.jpg

a tu fotka po wymianie błotnika na zdrowy mój niestety był w stanie fatalnym :facepalm:

pm9k.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...