Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AEB] Blue Strawberry Turbo


WhyMe?

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę bardzo was to bawi. Myślałem że jestem wśród ludzi dorosłych.. Dajcie już na luz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

własnie jestes wśród dorosłych ludzi, ale jak widac jeszcze nie możesz tego pojąc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dev dajmy sobie lepiej spokój chłopak widocznie więcej czasu potrzebuje niż inni żeby cokolwiek zrozumieć:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to miłe jak świeży co kupił auto zostaje pomiatany ciągle. Wy się znacie na forum, jesteście tu nie od wczoraj jest wam łatwiej więc skończcie już naprawdę i zamiast mnie cisnąć to pomóżcie czy doradźcie w sprawie auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem przez weekend parę gratów do audi w tygodniu powinno wszystko przyjść a tymczasem się pochwalę :wink:

- Wycieraczki płaskie VALEO

- Emblemat S4 zastąpi czysty emblemat s-line na klapę i na grill

- Lampy NOWE polifcie DEPO H7

- Xenon K8000 HID H7

- Ramki na tablice forumowe

Do tego audi stoi u mechanika. Zrobione przednie zawieszenie, wymiana olejów i filtrów. W czwartek odbieram blachy PL i prawdopodobnie audi od mechanika i montuje graty :decayed: Na nysę musi jakoś wyglądać!

Kolego, mogę Ci coś doradzić? :decayed:

Wycieraczki, bardzo OK

Emblemat S4, s-line i inne możesz sobie darować:wink:

Lampy - bardzo OK

Xenon k 8000 - był fajny 5 lat temu, ludzie zrozumieli że wolą coś widzieć na drodze niż z daleka świecić na niebiesko :wink: 3x lepszym wyborem jest żarnik 4300k

Ramki - bardzo OK

Gwint, 18'' i będzie bardzo fajnie

Tak to widzę, a potem jakieś naklejki typu "jadę na glebie" itd.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Pucek za dobre słowo. Postaram się od teraz nie robić żadnych głupich pomysłów. Jak będę chciał coś kupić to zapytam o radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ooo i to jest najbardziej rozsądne wyjscie

ode mnie: szukaj jarzm na tarcze 312mm :decayed: :decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że na poliftach z przodu będzie wyglądał o wiele lepiej. Kolejnym większym krokiem będzie felga i oczywiście gwint :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xenon 8000k:facepalm:

1. jak zobaczą Cie niebiescy - dowód out

2. widoczność na niebiesko wcale nie jest spoko, w deszczu nic nie widać, kup sobie żarniki 4300k - 5000k:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale te są pod kolor fury:banan: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarniki darujs sobie 8000k. Ja mialem 6000k i za niebiesko bylo i od razu wlozylem 4300k.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FMIC dolot,tip ,downpipe i virus i będzie niebieska rakieta:)

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:19 ----------

http://postimage.org/image/3q48cpvg1/

Pięknego przykładu to Ty nie dałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym xenonem to jest tak że kupiłem go od znajomego co miał go zamontowanego zaledwie tydzień w passacie i leży mu już od roku. Z czasem wiadomo że go zmienię jak już to na bixenon coś koło K6000. Teraz fundusze są ograniczone więc nie chcę szaleć :wink:

Ps. Na weekend planuje wszystko skończyć więc będzie sesja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym xenonem to jest tak że kupiłem go od znajomego co miał go zamontowanego zaledwie tydzień w passacie i leży mu już od roku. Z czasem wiadomo że go zmienię jak już to na bixenon coś koło K6000. Teraz fundusze są ograniczone więc nie chcę szaleć :wink:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:12 ----------

Ps. Na weekend planuje wszystko skończyć więc będzie sesja :wink:

---------- Post dopisany at 23:13 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

Ps. Na weekend planuje wszystko skończyć więc będzie sesja :wink:

nowe żarniki to koszt 40zł z przesyłką:wink:, przy tych 8K naprawdę bedzie kiepsko na mokrym:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to gdybym miał założyć do siebie ksenon 8000K to wolałbym zostać przy seryjnych lampach :wink4:

Nie baw się w żadne ksenony, tylko poczekaj trochę, przyoszczędź grosza i weź bixy od Gwertego bo świecą naprawdę super, i fajnie wyglądają.

Aa co do emblematów S4 itp. to daj sobie spokój jak masz zamiar ponaklejać znaczki s-line i takie tam to lepiej zostaw to auto w serii albo przyklej tam naklejkę A4-klub

Ale to twoje auto i zrobisz co zechcesz. Mimo wszystko powodzenia w modzeniu,bo auto w fajnym kolorku i jak ładnie wszystko zrobisz to będzie się wyróżniało z tłumu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ode mnie: szukaj jarzm na tarcze 312mm :decayed: :decayed: :decayed:

Wiedziałem że to napiszesz Tomku :naughty::decayed:

Why, słuchaj kolegów bo widzę że już nastąpiły zmiany na plus, powolutku ale jednak :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamontuję i zobaczymy jak wygląda. Będzie słabo świecił wrzucę zwykłe i poczekam na bixy :wink:

---------- Post dopisany 10-05-2012 at 19:16 ---------- Poprzedni post napisany 07-05-2012 at 23:29 ----------

Jutro audi będzie gotowe. Tymczasem u mechanika wymienione zostały klocki przód i tył, rozrząd, łączniki w zawieszeniu i takie tam pierdoły jak nadkole, zbiornik płynu do spryskiwaczy. Oczywiście obowiązkowo wymiana oleju i filtrów :wink: Dzisiaj doszło resztę gratów jak lampy, kable itd. Jutro odbieram blachy czyli mogę swobodnie śmigać. Mile zaskoczony dzisiaj zostałem. Bo jak kupiłem audi to myślałem że mam tylko sprężyny obniżające, a mechanik dzisiaj mnie uświadomił że to nie sprężyny a gwint :decayed: nie wiem jeszcze jakiej firmy ale jak przyjadę do domu to wszystko obadam na spokojnie. Mogę przy okazji trochę jeszcze na dół pójść. W sobotę wrzucę fotki z prac :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...