Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Grill rs look


OLI_B5

Rekomendowane odpowiedzi

Grill ma słabe wykonanie, ale fajnie wygląda. Leży u mnie taki i się kurzy :) Czeka na lepsze czasy w nowym aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mysle nad takim grilem ale jak piszecie ze zlabe wykonanie to niewiem.. jawor powiedz dokladniej co tam jest lipnego.,. jak jebne maska to chyba nie peknie co ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy dalszym uzytkowaniu ? bo sie zastanawiam jak to bedzie wygladac.. gril w siatke a w zderzaku kratki w paski te ori...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a przy dalszym uzytkowaniu ? bo sie zastanawiam jak to bedzie wygladac.. gril w siatke a w zderzaku kratki w paski te ori...

trzeba delikatnie się z tym obchodzić przy montażu, przy użytkowaniu nic się nie dzieje. ja miałem ten grill do zwykłego zderzaka i było całkiem spoko:

33.jpg[/img]

28.jpg[/img]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas użytkowania nic się nie dzieje. Za to ma słabe uchwyty, które łatwo połamać podczas montażu, przez co później grill można przesuwać ręką o jakieś 0,5cm na boki (nie góra dół, na boki). Oczywiście, jak za grill za stówkę to mnie to koło d*py wisiało, bo w porównaniu do 300-400zł za RS, a wygląd bardzo zbliżony. Praktycznie nikt się nie kapnął, że podróbka jak jeździłem z nim w poprzedniej B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem maila ze strony sklepu: Tuning sklep - Najtańsze akcesoria tuningowe! | adwer-tuning.pl

towar jest aktualnie niedostępny i nie mamy niestety terminu dostawy.

tu to samo:

Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center

a tu: Sklep on-line hurtowni Tuning-Tec. Lampy samochodowe SONAR, DEPO i inne w najlepszych cenach. bedzie za 4tygodnie.

ktos zna jeszcze jakies sklepy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis dostalem maila ze strony sklepu: Tuning sklep - Najtańsze akcesoria tuningowe! | adwer-tuning.pl

towar jest aktualnie niedostępny i nie mamy niestety terminu dostawy.

tu to samo:

Sklep internetowy tuning - części tuning Kraków | OEM+ Tuning Center

a tu: Sklep on-line hurtowni Tuning-Tec. Lampy samochodowe SONAR, DEPO i inne w najlepszych cenach. bedzie za 4tygodnie.

ktos zna jeszcze jakies sklepy?

Ponad miesiąc temu również pisałem do tych sklepów i dostałem identyczne odpowiedzi łącznie z tą ostatnią że za 4 tygodnie będą dostępne :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za ok. miecha podobno maja byc te grille znowu, mam rezerwacje w jednym sklepie i maja mnie poinformowac jak bedzie cos wiadomo :) jak sie pojawi to odrazu dam tutaj znac ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakub oni tak pisza co miesiac i nic sie nie dzieje...

tak jak Paweł pisze, na ebay są ale cena juz nie taka fajna i wysylka z daleka wiąze sie na pewno z jakimis uszkodzeniam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, zobaczymy, ja z kilkoma goscmi z roznych sklepow gadalem, jeden mi powiedzial ze zadzwoni do jakiegos swojego dostawcy, no i oddzwonil do mnie po 20 minutach i ze mam rezerwacje, co z tego bedzie, zobaczymy. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak sie ten gril ma do polifta???? jest chyba na wzor przdlifta czyli mniejsza ramka tak??? da sie ramke zalozyc z ori grila z polifta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...