Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BDG] Trzęsie na jałowym


Tomeks

Rekomendowane odpowiedzi

teraz zauważyłem :decayed: nie widziałem wcześniej :wink4:

zadzwonię do Ciebie jak będę u niego :rolleyes:

ok.,to czekam,sprawa pilna,pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zauważyłem :decayed: nie widziałem wcześniej :wink4:

zadzwonię do Ciebie jak będę u niego :rolleyes:

ok.,to czekam,sprawa pilna,pozdro.

jasne...

a gadałeś na ten temat z Rogal`em?w sumie miałbyś o wiele bliżej a kompetencje podobno takie same jak Piotrusia czyt. umiejętność usunięcia tej usterki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz zauważyłem :decayed: nie widziałem wcześniej :wink4:

zadzwonię do Ciebie jak będę u niego :rolleyes:

ok.,to czekam,sprawa pilna,pozdro.

jasne...

a gadałeś na ten temat z Rogal`em?w sumie miałbyś o wiele bliżej a kompetencje podobno takie same jak Piotrusia czyt. umiejętność usunięcia tej usterki :wink4:

nie gadalem,z gory zakladalem,ze jak bede naprawial auto "z dala od domu",a raczj,jak bebe mial taka mozliwosc (czas),to bedzie to Piotruś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki a jakie moga byc konsekwence "olania" tej usterki(z holandi mam kawal do kolego ROGALA lub PIOTRUSIA)i na razie naprawa jest nie mozliwa.dodam ze do tej pory tankowale na SHELU i silnikiem strasznie telepalo teraz juz trzy baki zalalem na totalu i jakby telepie ale mniej :)pozd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc,

dolacze sie do tematu A4 2.0 TDI 140KM;

mam podobny problem - czasem jak mi silnik wpadnie w drgawki to cala buda sie kolysze jak na falach...

ale tylko i wylacznie po osiagnieciu temperatury roboczej;

dzis zauwazylem ze po chwili telepania motor jakby wszedl na inne oboroty (wskazowka jednak nie drgnela) - zmienil lekko barwe dzwieku i telepanie ustalo....

Vag nie pokazuje zadnych bledow.

Dodam ze znajomy mial podobny problem w A6 z tym samym motorem, ale vag mu "powiedzial" ze ma jeden pompowtrysk do wymiany. Po wymianie "dyganie" troche sie uspokoilo ale nie zniknelo calkowicie.

Moze ktos z Was zna juz przyczyne takiego zachowania?

Slyszalem opinie ze to moze byc kwestia jakosci paliwa (jezdze na shellu) a takze DPF-a....

Czekam na opinie przed udaniem sie do "specjalistow"

Pozdrawiam

Witam

Mój tata miał podobny problem w VW Touran z tym samym silnikiem i niby tez nie pokazywało błedów, ale okazało sie że to pompowtryskiwacz ale trzeba to sprawdzic podczas jazdy bo na wolnych obrotach nie pokazywało. Czasem te pompowtryskiwacze sie zawieszaja i nie dają odpowiedniego ciśnienia. Sprobuj sprawdzic podczas jazdy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalem dzis, na juz podawanym przezemnie forum, ze przyczyna sa pompowtryski (sprawdzone zostaly w ASO i postawiono taka wlasnie diagnoze)

Wlasciciel oddal auto do warsztatu, jak odbierze to napisze czy telepanie ustalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalem dzis, na juz podawanym przezemnie forum, ze przyczyna sa pompowtryski (sprawdzone zostaly w ASO i postawiono taka wlasnie diagnoze)

Wlasciciel oddal auto do warsztatu, jak odbierze to napisze czy telepanie ustalo.

Od kiedy w 2.5 sa pompowtryski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczytalem dzis, na juz podawanym przezemnie forum, ze przyczyna sa pompowtryski (sprawdzone zostaly w ASO i postawiono taka wlasnie diagnoze)

Wlasciciel oddal auto do warsztatu, jak odbierze to napisze czy telepanie ustalo.

Od kiedy w 2.5 sa pompowtryski?

przejęzyczył się nadgorliwcu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem jak temp ma 90 stopni to telepanie jest jak np wlacze ogrzewanie tyl szyby troszke mniej telepoce ,problem w tym ze mam plecionke peknieta i zyga mi z egr :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam ten sam problem jak temp ma 90 stopni to telepanie jest jak np wlacze ogrzewanie tyl szyby troszke mniej telepoce ,problem w tym ze mam plecionke peknieta i zyga mi z egr :slina:

Sorry za OT

Kolego widzę że spodobała Ci się moja fura skoro widzę ją w Twoim avatarze... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomeks32 właśnie usłyszałem od Piotrusia że masz już namiary :naughty:

tak jest :kox:,szykuj dla mnie jakies spanie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomeks32 mam podobny problem tyle ze w BLB - jest juz jakis final twojej sprawy ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w tym momencie jest w trakcie naprawy :wink4:

Trzeniu,jak będziesz gdzieś w pobliżu mojej niuni,to podjedz i kopnij ją w oponkę,

niech wie,że nie jest sama :beksa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto w tym momencie jest w trakcie naprawy :wink4:

Trzeniu,jak będziesz gdzieś w pobliżu mojej niuni,to podjedz i kopnij ją w oponkę,

niech wie,że nie jest sama :beksa:

pewnie się pojawię w podbliżu , w sumie często tamtędy przejeżdzam :naughty:

ale kopnąć to jej nie kopne bo by mi Piotruś oddał :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo by mi Piotruś oddał :decayed:

:good::polew:

a w sumie to go opierd...ić trzeba że się mało tu udziela :naughty:

a tak na poważnie to ostatnio dostałem od niego zjebkę bo powiedziałem mu że audi to szajs :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...