Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dla mnie bomba.

Opublikowano

fajno:] nie mogę się doczekać

Opublikowano

no to odliczamy dni :mrgreen:

Opublikowano

Hugo a jak będzie z przydziałem pokoi :?:

pytam aby nie było później jakiś rozczarowań :cool:

Opublikowano

Ci co zajeli pierwsze miejsca to maja pokoje 2 reszta bedzie sie mieszala w 3 i 4 :wink:

Opublikowano
lukas....slyszalem ze zakazana na spocik namawiasz

jak Łukaszek jedzie bez kobitki to moze już jakies podchody zaczyna robić :?: :roll: :oops:

a wygląda tak niewinne :roll:

Opublikowano
a wygląda tak niewinne

hamuj bajere Żółw :grin:

lukas....slyszalem ze zakazana na spocik namawiasz

ja tam pokoju 2 osobowego nie rezerwowalem takze bez aluzji nawet ostatnio bylem grzeczny :oops:

Opublikowano

zbunkrujemy sie wszyscy w najwiekszym pokoju to nas z 8 osob wejdzie takze damy rade

:mrgreen:

Opublikowano

eee tylko nie mowcie ze nie ma pokoji 2 osobowych za duzo bo ja wlasnie taki chce :twisted:

Opublikowano
nie ma pokoji 2 osobowych za duzo bo ja wlasnie taki chce

kto pierwszy ten lepszy :wink:

takich 2 pewnie bedzie chcialo wiekszosc jadacych najwyzej porobi sie trojkaciki albo czworakaty :lol: :lol:

Opublikowano

nie zartuj obiecalem kochance ze bedziemy mieli pokój tylko dla siebie :mrgreen: :razz: :lol:

Opublikowano
  • Autor
nie zartuj obiecalem kochance ze bedziemy mieli pokój tylko dla siebie :mrgreen: :razz: :lol:

A na liście jest , ze jedziesz sam :)

Opublikowano
A na liście jest , ze jedziesz sam

no to jest nas 2-oje :razz:

Opublikowano

myślę, że w pierwszej kolejności dla par damsko-męskich powinny być dwójki :!: :wink:

Opublikowano

IMHO niema co dzielić skóry na niedzwiedziu jeszcze nigdzie nie pojechalismy a juz chcecie dzielic pokoje. Przyjedziemy wypijemy i już nikomu niebędzie zależało czy bedzie miał 2 czy 3 czy 5 . :mrgreen:

Opublikowano
IMHO niema co dzielić skóry na niedzwiedziu jeszcze nigdzie nie pojechalismy a juz chcecie dzielic pokoje. Przyjedziemy wypijemy i już nikomu niebędzie zależało czy bedzie miał 2 czy 3 czy 5 . :mrgreen:

ej dziki z pięknych A czwórek jakaś orgietka się kroi :razz: zasze jakieś nowe doświadzcenie :lol:

Opublikowano

piort nie żartuj przecież Bóg sie kazał dzielić..... :wink: :twisted:

[ Dodano: 23-11-2006, 04:24 ]

sorki za male literki :oops:

Opublikowano

Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.

Opublikowano
Witam po dłuższej nieobecności (wracam do żywych :smile: ) przy okazji pozdrowienia dla wszystkich, właśnie przeczytałem o urodzinkach i oczywiście nie ośmiele się ominąć tej imprezy dla mnie REZERWACJA dla 2 osób.

bardzo mnie to cieszy :wink:

Opublikowano

Hugo jak tam rozmowy w sprawie rezerwacji ? są już jakieś szczegóły ?

Jeżeli jest potrzebna pomoc w organizacji imprezki to służę pomocą.

Mam tam coprawda 90 km ale znam te tereny, spędzam tam znaczna część zimy tak więc jeżeli będzie potrzeba rozeznania terenu lub konieczność podjechania dla ustalenia jakiś szczegółów to tylko daj cynk.

Jeżeli będzie dużo więcej chętnych niż ilość miejsc w tym pensjonacie to również mogę podjechać i poszukać czegoś w sąsiedztwie lub wogóle poszukać czegaoś o większej ilości noclegów ( a jest tam kilka ciekawych obiektów ).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.