Skocz do zawartości
IGNOROWANY

I urodziny Audi A4 Klub Polska - Wisła - 2-3-4 marca 2007


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaraz zapytam i dam Ci znać :one: Bo z tego co widze , na stronie to dzieciaczki do lat 3 jadą za darmo

ona jest malutka można ja podciągnąć pod 3 letnie baby :053:

Pytanie do bractwa kółkowego oooo jedzie ktoś jeszcze ze swoimi szkrabami - meldować bo moją córeczka sie pyta czy będzie miała sie z kim bawić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jest plan zeby wyleciec poznym popoludniem juz w czwartek bo po tym co sie dzialo ostatnim razem jak jechalismy na mazury w piatek to szkoda by tam bylo zajechac na sobote razem takze Hugo trzeba cos zajac na kilka osob dzien wczesniej i przygotowac sie :564:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

planujemy wyjazd środa w nocy lub nawet wtorek w nocy

:galy: No ja to mógłbym do robotu już nie wracać.

Obawiam się, że ja wyjadę w piątek po robocie, więc dotrę jak już będziecie w szampańskich humorach.

Jak robimy z logistyką pozahostelową? Napitki (również tzw popitki :) ), grille itp? Organizujemy się, czy po holendersku (każdy sobie) :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zapytam i dam Ci znać :one: Bo z tego co widze , na stronie to dzieciaczki do lat 3 jadą za darmo

ona jest malutka można ja podciągnąć pod 3 letnie baby :053:

Pytanie do bractwa kółkowego oooo jedzie ktoś jeszcze ze swoimi szkrabami - meldować bo moją córeczka sie pyta czy będzie miała sie z kim bawić :D

ja zabieram swoją pocieche, ale ona bedzie miała dopiero 9 miesięcy wiec za dużo to sie nie pobawią ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zabieram swoją pocieche, ale ona bedzie miała dopiero 9 miesięcy wiec za dużo to sie nie pobawią

a ty sie pobawisz majac tak malego dzidziusia??no chyba ze spi caly czas :diabelek: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało śpi :) podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną

taa w 1 noc ty w 2 zona powie spadaj pilnowac malej dzis moja kolej na rozbawianie chłopaków :P :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze żona nie trawi alkoholu :) a jak bedzie chciała chlopaków rozbierać to moge małą przypilnować :) flaszeczka i do pokoju :diabel: nie ma sie co łamać, damy rade

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taa w 1 noc ty w 2 zona powie spadaj pilnowac malej dzis moja kolej na rozbawianie chłopaków

Piotrus ale przeciez dla nas to jeszcze lepiej jak Darek pojdzie mala pilnowac :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbawianie

a nie

rozbierać

ale jak bedzie nalegac to....moge sie zastanowic.... :P :diabelek: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozbawianie

a nie

rozbierać

ale jak bedzie nalegac to....moge sie zastanowic.... :P :diabelek: :one:

:diabel: :diabel: :diabel: tak to jest jak się w pracy ukratkiem forum przeglada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało śpi :) podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną ;)

Jak chcesz to się zajme dzieckiem.Mam wprawe bo na codzień próbuje zapanować na energią 9 miesięcznego dzieciaczka :one:

P1000624.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało śpi :) podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną ;)

Jak chcesz to się zajme dzieckiem.Mam wprawe bo na codzień próbuje zapanować na energią 9 miesięcznego dzieciaczka :one:

Obrazek

no to nie zle .zaraz sie zacznie dawanie fotek pociech klubowiczow.proponuje zapodac nowy temat niech karzdy sie chwali co spłodził :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to się zajme dzieckiem

nie nie prezes tak latwo sie nie wymiga :564: :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mało śpi :) podobno ma to po ojcu :diabel: a pobawie się, aż sie zdziwisz, przeciez po coś jade z żoną ;)

Jak chcesz to się zajme dzieckiem.Mam wprawe bo na codzień próbuje zapanować na energią 9 miesięcznego dzieciaczka :one:

Obrazek

spoko spoko damy rade, ale co Lukas, rezygnujesz z abstynęckich zapędów i pijesz z nami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukas?? on nie pije ;) lukas polewa :diabelek: :diabelek: :diabelek:

czymu :?: :027:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu zaczynacie pisać o chlaniu ?? Spokój ma być :one:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...