Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zguba w środkowym kanale nawiewu


bialek01

Rekomendowane odpowiedzi

Na głupotę nie ma lekarstwa :/

Chciałem wymontować kratkę środkowego nawiewu i próbując odpiąć kabel podświetlenia świeciłem sobie telefonem i telefon ten wpadł mi do środka :-( Nie mogę tam sięgnąć ręką, nie mam pojęcia jak się tam dostać. Na szybko próbowałem od strony schowka, odkręciłem go, ale nie wiem co dalej. Wyjęcie radia (Symphony) nie powiodło się. Proszę pomóżcie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewentualnie idź na chińskie żarełko a przy okazji poprosisz kucharza aby wsadził tam swoją małą, chudą rączkę - może da radę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://images38.fotosik.pl/1501/2acc2daf83c7b5b9.jpg

http://images35.fotosik.pl/1323/202f5444895cbb8a.jpg

Może to Ci w czymś pomoże :wink:

A tak poza tym to...................

......................:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze warto sprobowac kupic magnez na takiej sprezynie,

sa tez magnesy z takimi jakby czterema mackami gdzie w raczce na gorze jest uchwyt od tego

to sie nazywa miec farta w modzeniu bialek

:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szwecja_444.jpeg

To urządzenie powinno pomóc ale nie wiem czy można je gdzieś wypożyczyć:/

A tak poważnie to nie zazdroszczę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24999/szwecja_444.jpeg

To urządzenie powinno pomóc ale nie wiem czy można je gdzieś wypożyczyć:/

A tak poważnie to nie zazdroszczę :)

:D

wyciag silnik z wiatrakiem i działaj

Rozkręciłem, sprawdziłem, po drodze jest parownik i nie ma bata żeby od tej strony się tam dostać :/

8d61f368dac09a6cm.jpg

Chyba muszę zdemontować kokpit. Jest gdzieś jakiś "how to"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/24999/szwecja_444.jpeg

To urządzenie powinno pomóc ale nie wiem czy można je gdzieś wypożyczyć:/

A tak poważnie to nie zazdroszczę :)

:polew::polew::polew:

nie no tak ogolnie to:facepalm::facepalm: jak opiszesz jak to zrobiles mozesz w sumie dac znac albo watek w zrob to sam, nie wiadomo komu przyjda jeszcze takie pomysly:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzwonicz to wymacales mniej wiecej gdzie jest ten tel? nie mozesz jakiegos druta wsadzic albo cos i probowac wyciagnac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tel miał włączoną latarkę więc w noc się rozładował, teraz to jest głuchy telefon ;)

Poproszę jeszcze syna znajomej żeby spróbował, może mała ręka da radę tam sięgnąć. Przydałby się endoskop, ale jakby go już złapać to nie wiem czy udałoby się wyjąć, może być za mały luz żeby jeszcze coś oprócz telefonu miało przejść przez kanał. Z drugiej strony ten tel to trochę cegła, nie jestem pewien czy spadł na samo dno, czy może jest gdzieś w tym kanale. Chociaż nawiew działa dobrze, więc raczej nic się tam nie zatkało. Jeśli czas pozwoli w sobotę zabiorę się za rozbiórkę kokpitu i zrobię parę zdjęć.

Trochę szkoda telefonu, ale gdyby nie karta sim to bym go olał, przynajmniej mam a4 z wbudowanym telefonem na pokładzie ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to napisze ci co zrobic : tunel out , konsola out , schowek out , plastik pod kierownica out , kiera out , deska out i masz nawiewy na wierzchu. Miłej pracy :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten telefon wpadł do konsoli środkowej to w zależności jak były otwarte klapki jest jeszcze albo w kanałach albo wpadł do nagrzewnicy a nie do wiatraka. Żeby się tam dobrać to chyba nie trzeba ściągać całej deski. Ja bym wymontował tylko tunel, konsolę środkową i popatrzeć jak idzie rura od nagrzewnicy do tej środkowej kratki.

Albo może teraz za tym telefonem wpuścić tą samą drogą rurę od jakiegoś mocnego odkurzacza?:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...