Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

tylko ze te z linku to model II a wszyscy pisza ze biora model III. Mi to wlasciwie do A6 C5 potrzebne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był przykład bo chciałeś wiedzieć jaka jest cena mniej więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już są dostępne i do B5 model III będzie pasował, tylko poproś o zaślepki te bardziej pasujące do B5

Spryskiwacze Reflektorów ( XENON ) - Model III (3334020411) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale to róznicy raczej nie będzie. Najlepiej to zadzwoń do tadzia i on Ci powie co masz kupić żeby było ok i ładnie pasowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak zrobie chociaz i tak juz przeglad zrobilem ale zeby przy nastepnej kontroli byl spokoj to musza zalozyc te spryski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że trochę odgrzebię temat, mianowicie chodzi mi o montaż tego powiększonego zbiornika spryskiwaczy 4.5L, żeby zamienić 3.5L na wspomniane 4.5L co należy zrobić? Którędy się do niego dobrać? Bo tutaj w temacie w sumie nikt o tym nic dokładniej nie pisał, a i na forum nie bardzo potrafiłem znaleźć taką informację dotyczącą B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak samo jak do tego 3,5l mocowany jest w tych samych miejscach, trzeba zwalic nadkole i wszystko widac, pozatym sa chyba moje fotki z czym jest problem, w sumie to nie problem tylko lekko trzeba naciagnac mocowanie blotnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sęk w tym, że właśnie nie udało mi się znaleźć żadnych fotek (patrzałem w Twoje posty ale kończą się na kwietniu 2013 a z tego co widziałem w tym temacie to spryski miałeś już wcześniej), nie mniej mniej więcej o to mi chodziło, czy przez nadkole się dostanę czy trzeba błotnik ściągać ale jeśli samo nadkole to tragedii nie ma. A powiedz mi jeszcze jedno zderzak też będę musiał zrzucić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wystarczy zdjac kolo i nadkole, zbiorniczek pasuje p&p w miejsce starego, trzyma sie na 2 lub 3 stubach nie pamietam dokladnie, jedna jest od gory przy zbiorniczku widac ja po otwarciu maski, reszta od spodu widac dopiero po zdjeciu nadkola...

daj meila to podesle Ci jakies fotki i wrzucisz tu bo cos mi sie flash player zesral....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanko do autora:wink: Jak sprawa z przeglądem? Stwarzają jakieś problemy na stacji? Masz hidy czy oryginał?

Ja też ostatnio montowałem spryski (jeżdżę na hid-ach) ale trochę innym sposobem. Zbiorniczek oddzielny, pompka niby wysokiego ciśnienia od bmw e39 ale dysze zwykłe... takie od szyb:kwasny: Wszystko działa i nawet źle nie wygląda ale pewnie w ich miejsce trafią wysuwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki kazdy z was otwory na te spryski w zderzaku robil na oko czy sa jakies wymiary gdzie podane?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :) zalogowałem się na to forum ze względu na ten temat

mam astrę G wersja coupe (BERTONE) i chcę w niej zamontować wysuwane spryskiwacze, zestaw już kupiony :) natomiast mam pytanie co do samego przekaźnika

Foto mojego przekaźnika

http://obrazki.elektroda.pl/2323502500_1381672012.jpg http://obrazki.elektroda.pl/9361848800_1381672013.jpg http://obrazki.elektroda.pl/8292528900_1381672014.jpg

tak wygląda mój oryginalny przekaźnik :) problem w tym że działa on przez około 2 sekundy a jak wiadomo wysuwane spryski potrzebują dłuższego czasu działania żeby się wysunęły i spryskały dobrze reflektor

czy żeby przedłużyć czas działania mojego oryginalnego przekaźnika wystarczyło by zmienić kondensator widoczny na drugim zdjęciu na większy ?? czy będzie trzeba dokupić przekaźnik regfulowany firmy ase ?? szczerze wolał bym to zrobić na oryginalnym przekaźniku o ile się da

Poczytaj o tym scalaku MC33197AP pdf, MC33197AP Szczegóły, MC33197AP dane, MC33197AP view ::: ALLDATASHEET :::

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki kazdy z was otwory na te spryski w zderzaku robil na oko czy sa jakies wymiary gdzie podane?

Są jakby fabryczne "okienka". Od środka je widać. Wycina się ostrym nożykiem (nie tapeciakiem). Trochę problemów z ustawieniem ale funkcję swoją spełniają. Dowód tym oszczędziłem :decayed: ale czepili się, że samopoziom nie działa - bo go jeszcze nie mam.:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazał włączyć światła i nie było ruchu odbłyśnika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...