Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż układu spryskiwaczy reflektorów


denveco

Rekomendowane odpowiedzi

dlatego zaczynam prace nad imitacją :decayed::wink: Spryski już są i zostaje jeszcze klosz z napisem HCR. Zawsze można ściemnić, że wymieniane bo poprzednich nie dało się np. wypolerować bo były tak zmatowiałe. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie do konca o to mi chodzilo...... jak ma sie ruszac soczewka jak w b5 jest raczej samopoziomowanie statyczne.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, cały odbłyśnik jest ruchomy. A po włączeniu świateł powinien być widoczny ten ruch na strumieniu światła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ruch bylby w tedy jak bys po zatrzymaniu auta zgasil swiatla do tylu wsiadly 3 osoby i wtedy zapalil jeszcze raz.... jezeli jechales sam to zadnego ruchu nie bedzi, tak dziala samopoziom w b5... testowalem wielokrotnie u siebie:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w czasie jazdy też za wiele się tu nie dzieje z tym poziomowaniem? Ale nie chciałbym się kłócić o to z Władzą. Wiadomo jak reagują - zaraz szuka następnej rzeczy. Planuję zrobić imitację (moduł) przez jakiś włącznik lub coś w tym rodzaju żeby po każdym włączeniu świateł nie katować silniczków. Reflektor się ruszy to powinien być spokój przy przeglądzie czy (tfu tfu) kontroli:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki ma ktos moze schamat jak podlaczyc przekaznik 389? zeby to wszystko dzialalo jak nalezy :)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem w trakcie rezania tych spryskow:wink:, juz sa przymocowane do zderzaka, pytanie mam gdzie najlepiej dac ten trojnik od weza doprowadzajace do spryskow, aby ciesnienie bylo rowne na dwa spryski, tak jak na tym zdjeciu(foto zapozyczone z forum)?

2mzi4d3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dałem pomiędzy dwoma spryskiwaczami bo myślałem, że jak byłby tak jak na fotce to lewy mógłby wysuwać się troszkę wcześniej. Ale możliwe, że tak nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tak jak na zdjeciu i jest to ori rozwiazanie

Dzieki, potrzebowalem potwierdzenia:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema.. Ja w swoim aucie mam już takie spryskiwacze tylko jest problem tego typu, że nie chcą się wysuwać.. Słyszę, że coś tam próbuje się zrobić bo wydają jakiś dźwięk ale się nie wysuwają i nie chlapią.. Co może być przyczyną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdejmij zderzak rozlacz weze i sprobuj sprezonym powietrzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, powodem tego że spryskiwacze się nie wysuwają przeważnie jest źle podłączona pompka , wszystkie pompki spryskiwaczy reflektorów VW mają biegunowość , odwrotnie podłączone nie dają ciśnienia , pompka ma oznaczenia : 1 masa ( - ) , 2 zasilanie ( +) , ponadto mąż ciśnieniowy 10 mm ma być na 10 bar , pozdrawiam tadeuszm2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie mogę znaleźć takiego zestawu na alle podeślecie coś?

Tylko Tadek ( tadeuszm2) sprzedawal, obecnie nie wystawil jeszcze, napisz mu wiadomosc na allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...